12 medalowych lokat Wodnika Włocławek podczas Ogólnopolskich Zawodów Pływackich Solano Cup [zdjęcia]

MG
W Osielsku (koło Bydgoszczy) odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie Solano Cup. Do rywalizacji na pływalni stanęło 26 klubów z całej Polski. W zawodach z powodzeniem wystąpili reprezentanci UKP Wodnik Włocławek.

Najlepiej spisał się Jakub Brodowicz, który zwyciężył na dystansie 100 metrów stylem klasycznym i był drugi na 200 m st. zmiennym. Reprezentant Wodnika Włocławek otrzymał też nagrodę dla najlepszego zawodnika w roczniku 2003.

Bezkonkurencyjnym na 100 m st. dowolnym okazał się Olivier Piątek, który zajął drugie miejsce na 50 m. st. motylkowym. Mikołaj Andrzejak był drugi na 100 m st. dowolnym i trzeci na 50 m. st. motylkowym. Krzysztof Konieczny był drugi na 50 m. st. grzbietowym i trzeci na 50 m. st. motylkowym. Maksymilian Czerniak na 100 m. st. dowolnym zajął 3. lokatę. Jagoda Syska była też trzecia na 50 m st. motylkowym i 200 m zmiennym, a Justyna Syska na 25 m st. dowolnym zajęła drugą pozycję.

Ponadto w zawodach wystąpili: Igor Król, Sergiusz Kulpa, Miłosz Laskowski, Jakub Nowakowski, Amelia Śmiłowicz. Większość zawodników poprawiła swoje rekordy życiowe.

Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0