3. kolejka II ligi siatkówki kobiet WTS KDBS Włocławek - Volley Płock 3:1 [zdjęcia, wideo]

red/JK
Mecz WTS Włocławek - Volley Płock
Mecz WTS Włocławek - Volley Płock Wojciech Alabrudziński
Włocławianki wygrały w niedzielnym meczu w Hali Mistrzów w setach 3:1. To już trzecie zwycięstwo WTS Włocławek w tym sezonie. I już trzecie z wynikiem 3:1

Mecz rozpoczął się źle dla włocławianek. W pierwszym secie w grze naszej drużyny było dużo chaosu, przez co rywalki wyraźnie odskoczyły i WTS przegrało seta do dwudziestu. W przerwie padło dużo gorzkich słów z ust trenera Zacharka i siatkarki zaczęły grać dużo lepiej. Drugi set wygraliśmy 25:17. W trzecim było trochę nerwów, ale udało się wygrać 26:24. Natomiast 4 set, to była dominacja zawodniczek WTS KDBS Bank Włocławek. Dziewczyny nie dały cienia szans rywalkom i wygrały 25:11.
Była to trzecia wygrana w sezonie i trzecia wygrana stosunkiem 3:1. Świetne spotkanie rozegrała Angelika Górska, kapitan drużyny. Wyróżniły się Roksana Irzemska i Zuzanna Abdulzade.

Dodajmy, iż w przerwach tańczyły czirliderki z Judyta Witkowska Dance Studio.

WTS KDBS Włocławek – MUKS Volley Płock 3:1 (20:25, 25:17, 26:24, 25:11)
Roksana Irzemska, Sylwia Wieczorek, Aleksandra Gogol, Aleksandra Wyczałkowska, Angelika Górska, Kamila Płaczek,Natalia Kiełpińska, Małgorzata Depka – Skrzypińska, Barbara Browarczyk, Zuzanna Abdulzade, Weronika Majewska, Katarzyna Półchłopek, Katarzyna Kiestrzyńska.Trener: Marek Zacharek

MUKS Volley Płock: Izabela Chęcińska, Monika Lubiak, Kamila Marcinkowska, Alicja Fabiszewska, Aleksandra Kępińska, Natalia Muszyńska, Aleksandra Koperska, Joanna Ostrowska, Emilia Bąkowska, Sandra Niedziałkowska. Trener: Jerzy Chęciński