8. turniej Grand Prix Włocławka w deblu w tenisie ziemnym. Finaliści Mastersa wyłonieni [wyniki, zdjęcia]

MG
Rafał Kowalski i Dariusz Kilanowski,
Rafał Kowalski i Dariusz Kilanowski, nadesłane
W sobotę 16 marca odbył się VIII Grand Prix Włocławka w tenisie ziemnym w deblu w kategorii open.

Na kortach Pensjonatu Michelin rywalizowało 7 par.

Turniej wygrał duet Rafał Kowalski i Dariusz Kilanowski, który w finale pokonał duet Waldemar Szmalc - Paweł Szmalc 6:1 2:6 10:8

Trzecie miejsce zajęły deble: Jacek Kotlewski - Damian Pietrzak i Jarosław Dembek - Jacek Jabłoński.

Na kolejnych miejscach sklasyfikowano następujące pary: Zbigniew Strzębkowski - Tomasz Lasoń, Paweł Lewandowski - Adam Jaszczak i Kamil Olejniczak - Jakub Robak.

Teraz 8 najlepszych debli zagra ostatni finałowy turniej Masters Grand Prix Włocławka, który odbędzie się 27 kwietnia.