(© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Marszałkowie województw łódzkiego i kujawsko-pomorskiego dogadali się w sprawie uruchomienia drugiego bezpośredniego połączenia kolejowego z Łodzi do Torunia i odwrotnie.

W nowym rozkładzie jazdy 2017/2018 pojawi się druga para pociągów Przewozów Regionalnych tych relacji. Od 10 grudnia pociągi te kursować będą według następujących rozkładów: Łódź Kaliska, odjazd o godz. 9.55 i 17.13 - Toruń Główny, przyjazd o godz. 13.19 i 20.29 oraz Toruń Główny, odjazd o godz. 4.56 i 15.27 - Łódź Kaliska, przyjazd o godz. 8.25 i 18.40.


Jak wynika z powyższego rozkładu godziny są tak dopasowane, aby umożliwić dojazd do Łodzi w porannych godzinach do pracy i na zajęcia na uczelniach. Będzie można wrócić z pracy z Torunia po godzinie 15.00 oraz dojechać do Torunia na godzinę 13.20 czyli na drugą zmianę w pracy, która zaczyna się o godz. 14.

Warto dodać, że pociągi będą kursowały 7 dni w tygodniu - w obecnym rozkładzie jedna para pociągów Łódź-Toruń i Toruń-Łódź kursuje 6 dni w tygodniu bez sobót.


INFO Z POLSKI 9.11.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju


Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: