Czarna perła w TVP 2 Czarna perła w TVP 2

Czarna perła w TVP 2 . Co będzie w odcinku numer 58 ? (© zrzut ekranu You Tube)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Sprawdźcie, co wydarzy się w 58 odcinku tureckiego serialu w TVP 2 Czarna Perła

Turecki serial Czarna Perła odcinek nr 58 we wtorek 14 sierpnia 2018, godz. 17:10 w TVP2.

W najnowszym odcinku nr 58 serialu Czarna Perła: Halil spłaca długi karciane i wraca na wieś. Stan zdrowia Yirmak ulega znacznej poprawie. Kenan pragnie kupić od przyjaciela z dzieciństwa morską firmę turystyczną. Vural minimalizuje pozycję Defne i Sinana w firmie.

CZARNA PERŁA - STRESZCZENIE ODCINKÓW

Akcja serialu Czarna Perła rozgrywa się współcześnie w niewielkim miasteczku, pięknie położonym nad Morzem Egejskim. To tu widz poznaje bohaterów serialu - młodych i zakochanych do szaleństwa. Piękna Hazal (Hande Ercel) i przystojny rybak Kenan (Tolgahan Sayisman) przyrzekli sobie, że nigdy się nie rozstaną. Na dowód wielkiej miłości Kenan ofiarował Hazal czarną perłę. Sprawy zaczną się komplikować, gdy w miasteczku pojawia się pochodzący z bogatej rodziny Wural (w tej roli Berk Hakman), który zrobi wszystko, by zdobyć serce Hazal.
Czarna perła, nowy turecki serial. O czym jest?

Tradycyjnie odcinek Tureckiego serialu Czarna Perła trwa ponad 2 godziny. W Polsce będziemy oglądać krótsze wątki. Serial w dalszym ciągu jest realizowany, dlatego nie jest znana liczba odcinków.
Marcin Harasimowicz o swoim amerykańskim śnie i aktorstwie/Dzień Dobry TVN


Seriale

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!