(© WA)

Duże utrudnienia w Wydziale Komunikacji we Włocławku. Są problemy z działaniem systemu CEPIK 2.0.

Od dnia 13 listopada br. działa nowa Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców CEPIK 2.0. Aktualnie system jest w fazie stabilizacji.

W związku z tym w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Włocławek, ale także w wielu innych urzędach w Polsce, występują problemy związane z realizacją procedury rejestracji pojazdów. System ma przerwy w działaniu albo całkowicie się wyłącza - informują urzędnicy. To znacznie utrudnia, lub wręcz uniemożliwia obsługę klientów Wydziału Komunikacji w UM Włocławek.

- Są to problemy niezależne od ratusza, spowodowane zewnętrznymi perturbacjami. Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, mamy nadzieję, że wkrótce system zacznie działać sprawnie - mówi Aleksandra Bartoszewska z UM Włocławek.INFO Z POLSKI 02.11.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju

Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!