Halowe lekkoatletyczne mistrzostwa województwa dzieci. Trzy medale Vectry Włocławek

LKS Vectra Włocławek
Włocławianie na podium w Toruniu.

Trzy medale wywalczyli młodzi lekkoatleci Vectry podczas Halowych Mistrzostw Województwa Kujawsko-Pomorskiego Dzieci.

Najlepiej z włocławskiej ekipy spisał się Dawid Gutowski zwyciężając z dużą przewagą w biegu na 1000 m. Srebrne medale wywalczyły Oliwia Tomalak w skoku wzwyż oraz Martyna Skurtys w skoku w dal. Tuz za podium uplasowali się Natalia Tobolska- 60 m i Szymon Hanke - 300 m.

Zawody odbyły się w dniu 17.01 br w Bydgoszczy. W imprezie udział wzięło ponad 300 zawodników, którzy zmagali się w biegu na dystansie 60 m, 300 m, 600 m, 1000 m, w skoku w dal, skoku wzwyż oraz rzucie piłką lekarską.

Strefa Biznesu: Co dalej z limitami płatności gotówką?