IV turniej Grand Prix Włocławka w deblu w tenisie ziemnym za nami. Wojciech Nowak i Tomasz Lasoń najlepsi [zdjęcia]

MG
W piątek i sobotę odbył się IV turniej z cyklu Grand Prix Włocławka w tenisie ziemnym rozgrywany na kortach Pensjonatu Michelin. Turniej poświęcony był zmarłemu niedawno Piotrowi Bieniasowi

Tym razem wygrała para: Wojciech Nowak – Tomasz Lasoń, która w drodze do finału wyeliminowała dotychczasowych zwycięzców cyklu.

Wojciech Nowak – Tomasz Lasoń w finale pokonali duet Artur Adamczuk – Marcin Krysiak 6:3 3:6 6:3

Nagrodą główną w turnieju były grafiki cenionego artysty, Grzegorza Bieniasa. Dla pokonanych w finale nagrodę ufundował właściciel Pensjonatu Michelin.

Trzecie miejsca zajęli: Jacek Kotlewski – Zbigniew Strzębkowski oraz Paweł Bienias – Grzegorz Wasilewicz