Kolejne sukcesy bokserów Championa Włocławek. W Grudziądzu i Szczecinie

MG
Champion Włocławek
Podopieczni trenerów Roberta Osmólskiego i Daniela Łuczaka z Championa Włocławek ostatnio wzięli udział w zawodach w Grudziądzu i Szczecinie.

W Grudziądzu rozgrywany był Otwarty Puchar Polski w którym Champion Włocławek zajął trzecie miejsce w klasyfikacji klubowej. Trzecie miejsca wywalczyli: Natalia Karkowska (w. 54 kg.) i Marcel Wańkowski (w. 75 kg.). Oboje po wyrównanych walkach przegrali w półfinałach.

Na pewno najlepiej z Championa Włocławek w Pucharze Polski spisze się Michał Jarliński (w. 69 kg.), który wygrał trzy walki o awansował do finału. W związku ze zbyt dużą liczbą zgłoszonych do tej kategorii wagowej decydująca walka o pierwsze miejsce odbędzie się w sobotę podczas zawodów w Łodzi.

Włocławianie walczyli też w Szczecinie o Puchar Skorpiona. W międzynarodowych zawodach wystartowało ponad 100 zawodników z 8. państw. W turnieju A bezkonkurencyjni okazali się Jakub Straszewski (w. 80 kg) i Michał Jarliński (w. 69 kg.). Trzecie lokaty wywalczyli: Natalia Karkowska (w. 54 kg.), Martyna Bruch (52 kg.), Filip Lewandowski (w. 50 kg.) i Marcel Wańkowski (w. 75 kg.).

Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0