(© YouTube screen z teledysku do piosenki "Llama in my Living Room")

AronChupa, szwedzki DJ i producent muzyczny, twórca hitów "I'm an Albatraoz" oraz "Llama in my Living Room", pierwszego dnia świąt, 25 grudnia, zagra w Warszawie.

AronChupa, a właściwie Aron Michael Ekberg, to szwedzki DJ, piosenkarz i producent muzyczny. Popularność przyniósł mu wydany w sierpniu 2012 r. singiel "I'm an Albatraoz", który zajął pierwsze miejsce na szwedzkiej liście przebojów, a także dotarł do pierwszej dziesiątki w zestawieniach hitów m.in. w Niemczech, Francji, Włoszech, Austrii, a także w Australii i Nowej Zelandii. Teledysk do tej piosenki ma ponad 860 mln wyświetleń. Klip do jego najnowszego singla "Llama in my Living Room" w ciągu sześciu miesięcy osiągnął poziom ponad 53 mln odtworzeń.Dj zagra hity w Warszawie, 25 grudnia 2017 w Hulakula – Rozrywkowym Centrum Miasta (ul. Jagiellońska 82B, Warszawa). Start imprezy zaplanowano na godz. 20. Bilety kosztują 20 zł.


Zobaczcie też: Pinball Station w Warszawie. Muzeum, z którego nigdy nie będziecie chcieli wyjść


Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!