Marek Wojtkowski, prezydent Włocławka Marek Wojtkowski, prezydent Włocławka

Marek Wojtkowski, prezydent Włocławka (© wa)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zwolnienia nie są do uniknięcia. Ale spólka "Polskie Przetwory" będzie dalej we Włocławku. Takie zapewnienie usłyszał prezydent Marek Wojtkowski.

Prezydent Marek Wojtkowski był w "Polskich Przetworach". Spotkał się ze związkowcami, ale też rozmawiał z szefostwem spółki. Przypomnijmy, że powstała kilka lat temu spółka, która przejęła zakład specjalizujący się w przetwórstwie warzy i owoców, zapowiedziała grupowe zwolnienia. I to niepokoi władze miasta.

Jakie informacje przywiózł prezydent z "Przetworów Polskich"?. - Dobra wiadomość jest taka, że zakład dalej będzie funkcjonował - mówi Bartłomiej Kucharczyk, rzecznik prasowy prezydenta. Zła, że niestety, nie da się uniknąć zwolnień.

Na razie zakład czeka restrukturyzacja, w ramach których kilkudziesięciu pracowników ma odejść z zakładu. Na prostą spółka ma wyjść w ciągu półtora roku, dwóch lat. I wtedy zatrudnienie ma się znowu zwiększyć.

Wideo:INFO Z POLSKI odc.14 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!