Młodziczki WTS Włocławek mistrzyniami województwa w siatkówce

WTS Włocławek
Wygrane z Culmenem Chełmno i Pałacem Bydgoszcz

Drużyna młodziczek WTS I Włocławek na jedną kolejkę przed zakończeniem rozgrywek zapewniła sobie mistrzostwo województwa w siatkówce.

Ostatni turniej odbył się w Chełmnie. Najpierw WTS pokonał w tie-breaku gospodynie turnieju, zespół Culmena Chełmno ( 20, -10, 13). Mecz był prawdziwym horrorem. Pierwszy set wygrany do 20, drugi przegrany do 10. O wszystkim miał zadecydować tie-break. Piękne, akcje z obu stron, prowadzenie raz jednej raz drugiej drużyny. Ostatecznie set wygrany do 13. Drugi mecz z Pałacem Bydgoszcz, to koncert gry naszego zespołu.

Zagrywka, przyjęcie, atak, blok, wszystkie elementy dziewczyny grały na znakomitym poziomie. Prowadziły przez całe spotkanie, wygrywając 2:0, w setach do 19 i 14. Za tydzień podczas ostatniej kolejki rozgrywek, przyjdzie nam zmierzyć się z ponownie z Pałacem Bydgoszcz i Budowlanymi Toruń, jednak będą to mecze o prestiż, gdyż medale już zostały rozdane.

Skład: Julia Kozłowska, Oliwia Szuman, Patrycja Wojciechowska, Magdalena Jędrzejewska, Zuzanna Balcerak, Julia Graczyk, Patrycja Filipiak, Weronika Czerniak, Aleksandra Muchar, Weronika Brzezińska, Izabela Nesterowicz, Katarzyna Jankowska.
Trenerzy: Magdalena Szymańska i Radosław Graczyk