Piłkarski weekend w regionie. Terminarz meczów i obsada sędziowska [13/14 października 2018]

Zobaczcie terminarz meczów i obsadę sędziowską na mecze 3, 4, 5 ligi oraz A klasy KPZPN

10. kolejka 3 ligi grupa 2 - 11. kolejka

Sobota
Bałtyk Koszalin - Radunia Stężyca, 12 - Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Sokół Kleczew - Świt Szczecin, 14 - Sebastian Pakuszewski (Gdańsk)
Mieszko Gniezno - Kotwica Kołobrzeg, 15 - Dawid Błaszczak (Szczecin)
Gwardia Koszalin - Pogoń II Szczecin, 15 - Kamil Waskowski (Poznań-Nowe Miasto)
KKS Włókniarz 1925 Kalisz - Wierzyca Decka Pelplin, 18 - Dawid Maciejewski (Poznań-Wilda)
Niedziela
Polonia Środa Wlkp. - Chemik Moderator Bydgoszcz, 15 - Ewa Augustyn (Gdańsk)
Bałtyk Gdynia - Jarota Jarocin, 17 - Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)
KP Starogard Gdański - Wda Świecie przełożony na 16 października
Lech II Poznań - Górnik Konin przełożony na 7 listopada,

4. liga kujawsko-pomorska - 11. kolejka

Sobota
Pogoń Mogilno - Orlęta Aleksandrów Kujawski, 14 - Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)
Budowlany KS Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław, 14 - Łukasz Bania (Toruń)
Kujawiak Lumac Kowal - Polonia Bydgoszcz, 15 - Gerard Gólcz (Pakość)
Unia Gniewkowo - Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie Toruń, 15 - Piotr Ciesielski (Włocławek)
Lech Rypin - Unia Drobex Solec Kujawski, 15 - Tomasz Perliński (Włocławek)
Kujawianka Izbica Kujawska - Notecianka Pakość, 15 - Daniel Mateusiak (Szubin)
Unia Janikowo - Sparta Brodnica, 15 - Mariusz Korpalski (Toruń)
Wisła Nowe - Legia Chełmża, 15:30 - Damian Dorn (Bydgoszcz)
Włocłavia Włocławek - Chełminianka Chełmno, 17 - Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)

5. liga kujawsko-pomorska, grupa 1 - 10. kolejka

Sobota
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Pol-Osteg Pomorzanin Serock, 16 - Dominik Pruss (Bydgoszcz)
Promień Kowalewo Pomorskie - Gryf Sicienko, 15 - Bartłomiej Pangowski (Bydgoszcz)
Sokół Radomin - Naprzód Jabłonowo Pomorskie, 15 - Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Unia Wąbrzeźno - Start Eco-Pol Pruszcz, 15 - Jakub Szuprytowski (Świecie)
Mustang Ostaszewo - Cyklon Kończewice, 15 - Karol Kobędza (Toruń)

Niedziela
Zawisza Bydgoszcz - Victoria Lisewo, 12 - Paweł Oparczyk (Zamość)
KS Sportis Łochowo - Grom Więcbork, 14 - Szymon Rutkowski (Bydgoszcz)

5. liga kujawsko-pomorska, grupa 2 - 10. kolejka

Sobota
Łokietek Brześć Kujawski - LTP Lubanie, 11 - Adrian Sławkowski (Lipno)
Zdrój Ciechocinek - GKS Baruchowo, 11 - Paweł Sarnowski (Brodnica)
KS Brzoza - Piast Złotniki Kujawskie, 11 - Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
Lubienianka Lubień Kujawski - Lider Włocławek, 15 - Adam Kraśnicki (Dobrzyń nad Wisłą)
Kujawianka Strzelno - Orzeł Agropol Służewo, 15 - Radosław Orzechowski (Bydgoszcz)
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Szubinianka Szubin, 15 - Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
Noteć Łabiszyn - Gopło Kruszwica, 15 - Łukasz Boinski (Sadki)
Niedziela
Start Radziejów - Goplania Inowrocław, 15 - Karol Rolewicz (Grudziądz)

A klasa grupa I Bydgoszcz - 9. kolejka

Sobota
Start Warlubie - Dąb Potulice, 12 - Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz)
Fala Świekatowo - GLKS Osielsko, 15 - Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
Rawys CEO Raciąż - Grom Osie, 15: - Bartosz Kaczyński (Bydgoszcz)
Wda II/Tor Świecie - Tucholanka Hydrotor Tuchola, 15 - Tomasz Linke (Tuchółka)
GLKS Dobrcz-Wudzyn - Kamionka Kamień Krajeński, 15 - ławomir Winiecki (Zamość
Victoria Koronowo - Krajna Sępólno Krajeńskie, 15 - Dariusz Karolczak (Paterek)
Victoria Niemcz - LKS Dąbrowa Chełmińska, 17:30 - Kamil Pril (Cekcyn)

A klasa grupa II Bydgoszcz - 9. kolejka

Sobota
Spójnia Białe Błota - Mikrus Gesal Szadłowice, 13 - Jarosław Klein (Bydgoszcz)
Victoria Kołaczkowo - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie, 15:30 - Mateusz Mrówczyński (Żnin)
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Znicz Rojewo, 14 - Krzysztof Winnicki (Waganiec)
Zootechnik Kołuda Wielka - Pałuczanka Żnin, 15 - Jacek Siwa (Trzemeszno)
BOSiR-Dąb Barcin - Piast Kołodziejewo, 15 - Piotr Nowicki (Janikowo)
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Zagłębie Piechcin, 15 - Patryk Wódkowski (Żnin)
Niedziela
Noteć Gębice - Sparta Janowiec Wielkopolski, 14 - Marcin Ćwikła (Gniewkowo)

A klasa grupa Toruń - 11. kolejka

Sobota
LZS Bobrowo - Orzeł Głogowo, 11 - Łukasz Kozłowski (Grudziądz)
Stal Grudziądz - Wojownik Wabcz, 14 - Marcin Szkodziński (Grębocin)
LZS Świedziebnia - TKP Elana SA II Toruń, 15 - Rafał Jankowski (Włocławek)
GKS Pogrom Zbójno - Victoria Czernikowo, 15 - Marcin Wołowski (Mała Nieszawka)
Pomowiec Kijewo Królewskie - Unislavia Unisław, 15 - Adam Grabowski (Grudziądz)
Zamek Bierzgłowski - Legia Osiek, 15 - Andrzej Keński (Chełmża)
Gwiazda Starogród - Olimpia II Grudziądz SA, 16 - Marek Semrau (Białe Błota)
Węgrowianka Węgrowo - Drwęca Golub-Dobrzyń, 16 - Dariusz Orzechowski (Brodnica)

A klasa grupa I Włocławek - 9. kolejka

Sobota
Sadownik Waganiec - Wzgórze Raciążek, 15 - Sebastian Szubski (Kowal)
MGKS Lubraniec - Zjednoczeni Piotrków Kujawski, 16 - Waldemar Andrzejewski (Chrząstowo)
Niedziela
Kujawy Kozy - Ziemowit Osięciny, 11 - Piotr Ciesielski (Włocławek)
Start Stawki - Piast Bądkowo, 15 - Mateusz Rybicki (Izbica Kujawska)
Unia Choceń - Tęcza Topólka, 16 - Marcin Skowroński (Plebanka)

A klasa grupa II Włocławek - 9. kolejka

Sobota
Grot Kowalki - Wicher Wielgie, 12:30 - Filip Krzywicki (Włocławek)
Mień Lipno - Skompensis Skępe, 14:15 - Mateusz Tybińkowski (Włocławek)
Niedziela
Tłuchovia Tłuchowo - Wiślanin Bobrowniki, 11 - Damian Ruczewski (Włocławek)
Skrwa Skrwilno - Kujawiak Kruszyn, 12 - Krzysztof Budzinski (Lipno)
Orion Popowo - GKS Fabianki, 15 - Kamil Płocki (Włocławek)

Mecz 4. ligi Włocłavia Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować Nie działa? Spróbuj wyłączyć Adblock samodzielnie w ustawieniach.