Puchar Polski KPZPN. Lider Włocławek - Mustang Ostaszewo 5:5, karne 1:4 [zdjęcia, wideo]

MG/PC
W meczu 1/4 finału Pucharu Polski KPZPN Lider Włocławek przegrał po serii rzutów karnych z Mustangiem Ostaszewo

Niepokonany przed własną publicznością od ponad roku Lider przegrał na własne życzenie. Jeszcze w 89 minucie prowadził 4:2. Mustang jednak wyrównał w doliczonym czasie gry.
Kiedy jednak na 30 sekund przed końcem dogrywki Łukasz Grube strzelił piątą bramkę wydawało się, że tym razem jest już po meczu. Zespół z Ostaszewa jednak szybko odpowiedział, a w karnych był bezbłędny.
W walce o finał zagra przed własną publicznością z Unią Janikowo.

WYNIKI INNYCH MECZÓW 1/4 FINAŁU PP

Tak relacjonowaliśmy mecz na żywo
Lider Włocławek - Mustang Ostaszewo 5:5 (4:4, 3:2), karne 1:4
Informuje Paweł Czarniak.
Karne:
1:4 - Łukasz Wach, Mustang w półfinale
1:3 - Bartosz Goszka bramkarz Mustanga broni strzał piłkarza Lidera Tomasza Szablewskiego

Karne, goście strzelają jako pierwsi
GOOOL 120+1 - Mazerski 5:5. Niewiarygodne emocje!
GOOOL 120 - Łukasz Grube 5:4
105 - koniec 1. części dogrywki
94 - Lider w osłabieniu, czerwona (druga żółta) kartka dla Olacha.
g. 19:49 - początek I części dogrywki
90+3 - kiedy wszyscy zastanawiali się z kim Lider zagra w półfinale Mustang strzelił dwa go i doprowadził do dogrywki.
GOOOL 90+1 - Masato Hayashi 4:4 !!!
GOOOL 90 - Masato Hayashi 4:3