Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Studiujesz, chcesz się bawić, ale nie masz za co, bo ostanie oszczędności wydałeś na ksero? Przyjdź do nas!

Szukamy specjalistów ds. kontaktu z klientem!

Praca w call center nie brzmi zbyt ciekawie? Spokojnie, nie będziesz wciskać nikomu kredytów. Będziesz pracować w fajnej i rzetelnej firmie z tradycjami, nawiązując kontakty z ciekawymi ludźmi. Po okresie próbnym oferujemy umowę o pracę, a do tego premie, ciekawe bonusy i – co równie ważne – superatmosferę! W końcu będziesz pracować z ludźmi takimi jak Ty!

Zobacz jak się u nas pracuje/baluje:)Kogo szukamy?


Nie musisz mieć mieć doświadczenia, trzech fakultetów i stażu w samorządzie – wystarczy, że masz gadane i jesteś spoko. Szukamy osób otwartych, sympatycznych i... to właściwie wszystkie wymagania. A może masz znajomych, którym buzia się nie zamyka i szukają sposobu na spożytkowanie energii? U nas odnajdą się doskonale!

Gdzie jest haczyk? Nie tak łatwo pogodzić pracę ze studiami. Ale spokojnie, o tym też pomyśleliśmy. Dzięki elastycznym godzinom pracy nie ominiesz żadnych zajęć, imprezy, ani wizyty rodziców – chyba że akurat szukasz pretekstu, by ulotnić się w tym czasie z akademika ;) Mamy dodatkowy plus - mieścimy się w samym centrum Bydgoszczy - 5 minut od Ronda Jagiellonów.

Nie czekaj, ślij do nas CV!


Jeśli podoba Ci się ta perspektywa, wyślij do nas wiadomość!
Czekamy na Twoje CV
mail: rekrutacja.focha18@gmail.com


Praca

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: