Co się wydarzy w najnowszym 301 Co się wydarzy w najnowszym 301

Co się wydarzy w najnowszym 301. odcinku? Gdzie możemy oglądać serial Elif? Zobacz streszczenie najnowszego odcinka. (© materiał promocyjny)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Co się wydarzy w najnowszym 301 odcinku? Gdzie możemy oglądać serial Elif? Zobacz streszczenie najnowszego odcinka.

Serial Elif odcinek 301 we wtorek 14 sierpnia 2018, godz. 13:45 w TVP1.

W 301. odcinku tureckiego serialu Elif
Tugcze próbuje wrócić do domu. Spędza noc w parku. Nazajutrz znajduje ją Veysel. Historia dziewczynki bardzo go intryguje. Dostrzega w tym dla siebie dużą szansę. Kenan jest zrozpaczony zaginięciem drugiej córki. Elif coraz więcej myśli o Melek. Choć twarz kobiety wydaje się jej bardzo znajoma, nadal nie może sobie przypomnieć, że Melek to jej mama. Mimo zakazu Nurten, Elif opowiada Muhsinowi o całym zdarzeniu.


Turecki serial "Elif" można oglądać w telewizji i internecie. Nowe odcinki serialu "Elif" emitowane są od poniedziałku do piątku w TVP1 około godz. 14. Najnowszy, 301. odcinek serialu "Elif" zostanie pokazany we wtorek 14 sierpnia 2018 o godzinie 13.50 w TVP 1. Serial "Elif",dostępny jest także na VOD.TVP.PL. Nowe odcinki dostępne są przez kilka dni od premiery.

W Turcji serial Elif pokazywany jest w trzech sezonach i jak dotąd wyemitowano ponad 500 odcinków "Elif". Ostatni, 560. odcinek został wyemitowany w czerwcu 2017 r. Ze względu na skrócenie czasu trwania jednego odcinka, w Polsce musiałoby być ich jeszcze więcej.

STRESZCZENIE INNYCH KOLEJNYCH ODCINKÓW SERIALU ELIF - TUTAJ


TM - Jaka jest szkoła w 2. sezonie serialu "Belfer"? - wideo TM

Seriale

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!