Wypadek motocyklisty we Włocławku

Wypadek motocyklisty we Włocławku (© Zdjęcie ilustracyjne/ Archiwum Polskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Śmiertelny wypadek motocyklisty w Modzerowie. Wczoraj (7 czerwca) około godz. 20. w Modzerowie doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocyklisty. 32-latek kierujący motorem zmarł.

Śmiertelny wypadek motocyklisty w ModzerowieW piątek (7.06.2013) w Modzerowie na DK 62 doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocyklisty.

Na skutek odniesionych obrażeń, 32-letni motocyklista nie przeżył tego wypadku.

Samochodem osobowy jechała kobieta z dzieckiem.

Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia.za: KW PSP Toruń

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kierowca (gość)

jak się rusza z piskiem to nic dziwnego że tak to się kończy zginął bo wybrał i popis ciekawe jak byś ty się czuła na miejscu kobiety jak by w ciebie uderzył ulica to nie tor wyścigowy

koleżanka (gość) (kolega)

bardzo młody i zginął przez BARDZO GŁUPIĄ KOBIETE !!! dziekowac bogu ze jej nie zabił to ona powinna odniesc takie obrażenia !!!

kolega (gość) (Magda)

bardzo młody i bardzo głupi! miał już raz wypadek z którego ledwo uszedł z życiem-tym razem się nie udało,dziękować Bogu,że nie zabił matki i tego dziecka podróżujących samochodem...

Monika (gość)

Rafał serce pęka :( ponad 10lat temu pierwszy raz jechałam z Tobą na motorze i nigdy więcej ...