Sparing Orzeł Służewo - Włocłavia Włocławek 2:4

red
Włocłavia w wyjazdowym przedsezonowym sparingu pokonała drużynę ze Służewa.

ORZEŁ SŁUŻEWO - WŁOCŁAVIA 2:4 (2:3)

Bramki: Adrian Jakóbczak (19), Michał Żuchowski (30) - Marcel Krosnowski 2 (15, 33), Patryk Tyrajski (10), Paweł Komorowski (70).

ORZEŁ AGROPOL: Czarnecki - Kołacki, A. Jakóbczak, Tobiasz, Urbański - Lusa, Śmigielski, K. Kaźmierczak, Piotrowski - Żuchowski, Cieślakiewicz oraz Lipowski, Wiśniewski, Wesołowski.

WŁOCŁAVIA: B. Szablewski - Świerczyński, Kuciński, Mularski, Różański - Komorowski, Lewandowski, Behlke, Tyrajski - Śmigiel, Krosnowski oraz Litka, Głodowski, Wojnowski, Wojciechowski, Kapeliński, Klimek, Jaroszewski.

Po kwadransie włocławianie prowadzili 2:0, jednak po 15. minutach był już remis. W tym okresie wyraźnie widać było lepsze zgranie zespołu gospodarzy. Nie może to dziwić bowiem skład Włocłavii budowany jest od nowa i musi upłynąć nieco czasu na zgranie poszczególnych formacji.

Goście mimo straty początkowego prowadzenia szybko, za sprawą Marcela Krosnowskiego je odzyskali, kontrolowali grę, a wynik w drugiej połowie ustalił kolejny z nowych piłkarzy Paweł Komorowski.

Orzeł podejmie w sobotę Wzgórze Raciążek (16) zaś Włocłavia zagra w Janikowie z czwartoligową Unią (15).

Znany jest już terminarz V ligi. Inauguracyjny mecz nowego sezonu Włocłavia zagra we Włocławku z Zjednoczonymi Piotrków Kujawski.

Historyczne derby miasta, w których Włocłavia zmierzy się z Liderem zaplanowano na 19 listopada.

Pełny terminarz: tutaj