Sparing Włocłavia - Błękitni Raciąż 0:3. Czerwona kartka Łukasza Ruteckiego [WIDEO, ZDJĘCIA]

Drugą porażkę w czasie przygotowań zanotowała Włoclavia.

Skrót meczu

W sobotę przegrała z czwartoligowymi Błękitnymi 0:3.
Goście wygrali zasłużenie. Włocławianie wyraźnie ustępowali rywalowi pod względem fizycznym. Po przerwie nie oddali celnego strzału na bramkę. W I połowie czerwoną kartką ukarany został Łukasz Rutecki.
Włocławianie w osłabieniu grała jednak tylko dwie minuty.
Zobacz skrót meczu.

Wyniki innych sparingów

Włocłavia - Błękitni Raciąż 0:3 (0:1)
0:1 - Kamil Majkowski (23, karny)
0:2 - Kamil Olszewski (75)
0:3 - Damian Szelągiewicz (79)
Włocłavia: Kobusa (46, Litka) - Rutecki, Ewert, Suchomski, Rogalski - Markowski, Dudkiewicz, Stański, Markiewicz, Czaplicki, Kapeliński oraz Malczak, Gralak.

Skrót meczu Włocłavia - KS Kutno 8:2: Kamil Markowski 3 (64, 75, 86), Mateusz Tłuchowski 2 (29, 73), Bartosz Czaplicki (42), Łukasz Rutecki (69, głową), Arkadiusz Suchomski (83, karny) oraz Piotr Kierus (71), Bartosz Kaczor (75) Skrót meczu