Sparing Włocłavia Włocławek - LTP Lubanie 12:1 [zdjęcia, wideo]

Mecz sparingowy Włocłavia Włocławek - LTP Lubanie

WYNIKI INYCH SPARIGÓW - TUTAJ

Mecz sparingowy Włocłavia Włocławek - LTP Lubanie WYNIKI INYCH SPARIGÓW - TUTAJ Mecz sparingowy Włocłavia Włocławek - LTP Lubanie Wojciech Alabrudziński
Drugą wygraną w czwartym zimowym sparingu zanotowała Włocłavia.

I połowa. Wideo Włocłavia Włocławek - LTP Lubanie 12:1 (5:1)

Włocłavia Włocławek - LTP Lubanie 12:1 (5:1)
Bramki: Patryk Dudkiewicz (3), Paweł Behlke 3 (20, 30, 56), Mateusz Dewil 2 (22, 47), Patryk Wojtylak (24), Piotr Gląba 4 (62, 70, 80, 82), Patryk Biesiadziński (63) - Cezary Smykowski (14)
Włocłavia: Głodkowski (46, Potocki) - Falkowski, Markiewicz (46, Zuchora), Szablewski (65, Lewandowski), Frąckowiak (46, Kijewski) Behlke (56, Biesiadziński), Wojtylak (46, Spychalski), Charzewski (46, Gląba), Feter, Dewil (56, Kłosowski) - Dudkiewicz (63, Klimek).
LTP: M. Makowski - (46, Kacper Kujawa) - Tulimowski, Trzciński, Mularski, Kowalski, Stefaniak, Zaranek, Kranc. Świątkowski, Smykowski, Różański. Na zmiany. Kazimierczak. K. Bławat, Kołudkiewicz, Piernikowski, Zapiec.

Patryk Dudkiewicz już na początku spotkania wykorzystał błędy stoperów zespołu z Lubania i otworzył wynik meczu. Piątoligowiec wyrównał po indywidualnej akcji Cezarego Smykowskiego, ale w kolejnych minutach Włocłavia zdecydowanie przeważała, wykorzystała indywidualne błędy i wysoko wygrała.

- To był piłkarski kryminał w naszym wykonaniu - powiedział Marcin Kujawa, trener LTP. - Praktycznie 4 z 5 goli w pierwszej połowie sami wypracowaliśmy Włocłavii. Takie błędy nawet w sparingach nie powinny się zdarzać.

Włocłavia zagrała skutecznie. Potrafiła wykorzystać szczególnie rozgrywanie piłki przed własnym polem karnym przez obrońców LTP. 4 gole w drugiej połowie strzelił Piotr Gląba. Oby był to dobry prognostyk na przyszłość.

W sobotę Włocłavia zagra z Olimpią Koło. Początek meczu o godzinie 12 na boisku OSiR ze sztuczną nawierzchnią przy Hali Mistrzów we Włocławku.