Szopka betlejemska z makaronu powalczy o nagrodę w Przysieku

Od lewej: Oliwia Postrach, dyrektorka Beata Pawłowska, Alicja Waryszewska i Samanta Lewandowska (© Wojciech Alabrudziński)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Szopka betlejemska z makaronu powalczy o nagrody w Przysieku

Powalczymy o nagrody w PrzysiekuTradycja Jedna z szopek wykonana została całkowicie z makaronu.Dwa modele betlejemskich szopek wykonały uczennice włocławskiego Gimnazjum nr 14. Trzecią budowlę wykonała Beata Pawłowska, dyrektor placówki.Te rękodzieła zawiezione zostaną na wojewódzki konkurs szopek bożonarodzeniowych do Przysieka pod Toruniem. Kontrowersyjne szopki w WSHE - Po raz pierwszy bierzemy udział w tym przedsięwzięciu - mówi dyrektorka. - W modelach występują też motywy kujawskie, bo taki był warunek przystąpienia do konkursu.Szopki bożonarodzeniowe. Wystawa: W żłobie leży [zdjęcia] Koordynatorką pracy uczennic była Kinga Mizak. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w połowie grudnia.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!