Trzecia wygrana WAP Włocławek w II lidze kobiet. Lider tabeli z kompletem zwycięstw bez straconej bramki

MG
WA
Trzeci mecz w sezonie 2. ligi wygrała Włocławska Akademia Piłkarska. Włocławianki tym razem na wyjeździe pokonały w Tczewie miejscową Pogoń.

Wynik meczu ustalony został już do przerwy. Włocławianki nadal liderują w tabeli. Mają komplet punktów i nie straciły jeszcze bramki.

Pogoń Tczew - WAP Włocławek 0:3 (0:3) Bramki: Aleksandra Pabian (28), Oliwia Frontczak 2 (38, 44)
WAP: Kowalik - Wiśniewska, Wróblewska, Baszewska, Jasińska, Kazanecka, Lewandowska, Matusiak, Pabian, Górska, Frontczak (88, Sobierajska).

Inne wyniki
Victoria Sianów - Biało-Zielone Gdańsk 10:5, Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski - Lipno Stęszew 4:2, Olimpia II Szczecin - Gwiazda Toruń 4:3, GSS Grodzisk Wielkopolski - Orzeł Wałcz 5:1, KKP Chełmża - AP Kotwica Kołobrzeg 1:4.

- Dobra gra w obronie powoduje że coraz lepiej czujemy się w ataku. Nasze akcje są przemyślane i wykonane na pełnej szybkości co powoduje że zaskakujemy przeciwnika. Tak było i tym razem już do przerwy strzeliliśmy trzy gole, po zmianie stron mieliśmy jeszcze kilka okazji, ale nie podwyższyliśmy wyniku. Na pewno musimy poprawić skuteczność, która w drugie połowie szwankowała - powiedział Jarosław Chwiałkowski, trener WAP.

12. Biało-Zielone Gdańsk 3 0 6-26

W sobotę WAP zagra z Ostrovią. Początek meczu na stadionie OSiR o godzinie 17.

WYNIKI 2. KOLEJKI

Wideo. Zobaczcie bramki zdobyte w I połowie meczu WAP Włocławek - Biało-zielone Gdańsk. Na początku spotkania rzutu karnego nie wykorzystała Weronika Lewandowska.