Włocłavia - Victoria Koronowo [wyniki 19. kolejki III ligi na żywo]

Marcin Gołembiewski
Wyniki 19. kolejki III ligi na żywo.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy. Pisz - GG 2430115
NiedzielaPiast Kobylin - Unia Janikowo 2:1 (0:0) Koniec meczuPIAST: Sadowski - Biernat, Reyer, Czwojdrak,Pospiech, Kowalski, Kendzia, M. Kurzawa, Szymanowski, Duda, Kempiński.UNIA J: Bihun - Góralski, Hulisz, Wiśniewski, Lisiecki, Chmielecki, Mokrzycki, Dereżyński, Nowacki, Kanik, Dworacki.O godzinie 16 rozpoczęło się ostatnie spotkanie 19. kolejki.10 min. - na razie wiatr rządzi w Kobylinie - informuje Grzegorz Pernak, kierownik Piasta. Zespoły mają kłopoty z opanowaniem piłki.25 min. - nadal bez bramek. Ciężko o jakieś akcje przy takich warunkach atmosferycznych.40 min. - bez goli45 min. - 0:0GOL 50 min. - Kowalski dośrodkował z prawej strony, Kendzia głową zgrał na 6 metr, gdzie nabiegł Kamil Duda i woleja uderzył pod poprzeczkę.GOL 53 min. - z wolnego dośrodkował Reyer na głowę Jacka Biernata i 2:0 dla Piasta.GOL 62 min. - po rzucie rożnym Góralski zdobywa kontaktowe trafienie dla gości85 min. - nadal 2:190 min. - wygrana Piasta. II połowa bardzo ciekawa, przede wszystkim gole.
GKS Dopiewo - Polonia 1912 Leszno 0:0 Koniec meczuGKS: Rafał Korbik - Jakub Jarmuszkiewicz, Michał Wysocki, Łukasz Rewers (46. Mikołaj Lasek), Jakub Budzyń (46. Patryk Bordych), Maciej Brauza, Tobiasz Jarentowski, Łukasz Szczudeł, Maciej Grześkowiak, Maciej Ratajski, Piotr Kurminowski.POLONIA: Krzysztof Banaszak - Tomasz Wiśniewski, Maciej Gendek, Fabian Lipiec, Marcin Piech, Artur Jęsiek, Mirosław Bordalak, Hubert Olszak, Krzysztof Nalborski, Łukasz Glapiak, Adrian Bergier.Godz. 15.03 - początek przedostatniego meczu 19. kolejki. Rozpoczęli gospodarze. 2 min. - Jarentowski uderzył głową przy słupku, ale broni Banaszak. Ładna akcja i interwencja bramkarza. 10 min. - inicjatywa po stronie gości. GKS szuka swoich szans w kontratakach.15 min. - strzał w środek bramki Rewersa16 min. - zmiana w zespole Polonii. Wszedł Patryk Kowalski za kontuzjowanego zawodnika z nr. 11.17 min. - Bergier w sytuacji sam na sam, ale broni Korbik25  min. - okazje z obu stron. Zawodnikom przeszkadza wiatr. Dobrze spsiują się na razie bramkarze. 28 min. - Rewers bliski zdobycia gola, ale piłka przechodzi obok słupka45 min. - w końcowych minutach przewaga zespołu z Leszna, ale GKS umiejętnie się broni i nie dopuścił do zdobycia gola przez rywala.Przerwa.Godz. 16.05 - początek drugiej połowy. Dwie zmiany w zespole gospodarzy, za Budzynia - Patryk Bordych, za Rewersa Mikołaj Lasek. 55 min. - dogodna sytuacja Jarentowskiego, ale strzał obok bramki.65 min. - gra robi się nieciekawa, piłkarzom składne akcje utrudnia mocny wiatr.66 min. - Piotr Gułajski wchodzi za Brauzę70 min. - w drugiej połowie typowa kopanina, nic ciekawego nie dzieję się w Dopiewie78 min. - za Grześkowiaka Grzegorzewicz zmiana w GKS79 min. - Gułajski w dogodnej sytuacji nie trafia praktycznie do pustej bramki83 min. - Ratajski strzela tuż nad poprzeczką90 min. - Gułajski i zawodnik z Leszna ukarani czerwonymi kartkami za przepychanki. Jeszcze 3 doliczone minuty gry.90+3 min. - koniec meczu
Zapis relacji na żywo z sobotnich spotkań.
Notecianka Pakość - Lubuszanin Trzcianka 3:2 (0:2) Koniec meczuNOTECIANKA: Ciesielski - M. Bednarek, Delekta, A. Jastrzembski, Schumacher, Fortuna, Misiąg, Kurowski, Słupski, Niedzwiedź, Szot.LUBUSZANIN: Morawski - Wicberger, Bączyk, Pieczyński, Januzik, M. Florek, K. Florek, Feciuch, Turowski, Wawszczak, Nawrocki.GOL. 10 min. Paweł Nawrocki zdobywa gola dla gości25 min. - goście grają z wiatrem i mają optyczną przewagęGOL.39 min. - Wawszczak na 2:048 min. - nadal 2:0 dla gości55  min. - przewaga gospodarzy, których na boisku wzmocnił trener Michał Nadolski75 min.  - nadal 0;2 GOL. 81 min. Nadolski z wolnego piłka po nodze trafia do bramki. Kontaktowy gol dla gospodarzyGOL. 88 min. - Ariel Jastrzembski na 2:2GOL. 89 min. - Patryk Kurowski i gospodarze wygrali!!!Ale końcówka Notecianki!!!!!
Włocłavia - Victoria Koronowo 0:1 (0:0) Koniec meczuWŁOCŁAVIA: Woźniak - Szczęsny, Grudziński, Suchomski, Piotrowski - Haberski (46. Tłuchowski), Dębicki, Frąckowiak, Budnicki, Lamparski Rosiak.VICTORIA: Skory - Błaszkiewicz, Grugiel, Szczukowski, Walda, Andrzejewski, Okanga, Góralski, Janiszewski, Kardasz, Kujawka.We Włocłavii jedna zmiana w porównaniu z ostatnim zwyceskim meczem w Lesznie. Za Bartosza Śmigla gra wracający po pauzie po kartkach Radosław Budnicki. Najskuteczniejszego strzelca z gry eliminuje uraz pachwiny. Niewykluczone jednak, że dziś zagra, ale w dalszej części spotkania.Minuta ciszy w związku z jutrzejszą rocznicą smoleńskiej tragedii4 min. - strzał z dystansu Piotrowskiego, ale niecelny.6 min. - więcej z gry mają goście11 min. - Walda z wolnego nad poprzeczką17 min. - strzał Waldy broni na rzut rozny Woźniak20 min. - Janiszewski przed szansą, ale piłkę wybijają obrońcy Włocłavii23 min. - Frąckowiak z prawej nogi z 20 metrów nad bramką25 min. - kontra Włocłavii, Rosiak podał do Budnickiego ten uderza ale rykoszet od obrońcy i róg29 min. - prostopadłe zagranie Dębickiego w pole karne, Rosiak uderza w krótki róg, ale broni ładnie bramkarz Victorii36 min. - ładne zagranie Dębickiego, ale Haberski uderza niecelnie. Po początkowej przewadze Victorii do głosu dochodzi Włolcavia37 min. - po rzucie wolnym Góralski z 6 metrów strzela obok słupka, ale okazja dla Victorii45 min. - przerwa, na początku lepiej spisywała się Victoria, dopiero w końcówce Włocłavia przejęła inicjatywa. Do zmiany jest Haberski, który nie radzi sobie na prawej pomocy.46 min. zmiana we Włocłavii za Haberskiego Tłuchowski48 min. - Andrzejewski podał wzdłuż bramki, ale za mocno i nikt nie zamknął akcji. Dogoda okazja Victorii53 min. wrzutka Piotrowskiego strzał Tłuchowskiego nad bramką56 min - strzał Kujawki broni WoźniakZaraz wejdzie Bartosz Śmigiel, który w 3 meczach wiosny strzelił 4 gole dla Włocłavii60 m

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani