Włocławianin Kuba Napiórkowski pokonał morderczy triathlon w 11 godzin

Andrzej Galczak
Kuba Napiórkowski cały dystans poznańskiego triathlonu pokonał w czasie 11 godz. 7 minut i 44 sekundy. archiwum

Morderczy triathlon Enea Challenge Poznań jeszcze trwa. Poszczególni zawodnicy dobiegają do mety. Swój start zakończył już Kuba Napiórkowski, który przepłynął 3,8 km w 1 godz. 1 min. i 26 sek., przejechał rowerem 180 km w 5 godz. 34 min. i 27 sek, natomiast maraton (42 km) przebiegł w 4 godz. 26 min. 27 sek. Cały dystans poznańskiego triathlonu pokonał w czasie 11 godz. 7 minut i 44 sekundy. Uplasował się na 119 miejscu spośród 367 startujących zawodników, wśród których było wielu z zagranicy. Z Włocławka startował tylko on. Wszyscy wystartowali o godz. 7 i mają czas na dotarcie do mety do północy.