Włocławska Paak-Starodębska Futsal Liga - 12. kolejka. Salamander blisko tytułu. Zdjęcia, wideo z meczu Geberit - Anwil

Radek
12. kolejka PAAK Starodębska Futsal Liga. Mecz Geberit -Anwil 6:4
Bramki: Artur Wojnowski 3, Konrad Sobolewski 2, Daniel Dorsz - Waldemar Zakrzewski 2, Dariusz Wienconek, Mateusz Florkiewicz.
Żółte kartki: Zbigniew Glonek - Tomasz Mejer i Dariusz Wienconek

PAAK Starodębska Futsal Liga we Włocławku. Mecz Geberit - Anwil
12. kolejka PAAK Starodębska Futsal Liga. Mecz Geberit -Anwil 6:4 Bramki: Artur Wojnowski 3, Konrad Sobolewski 2, Daniel Dorsz - Waldemar Zakrzewski 2, Dariusz Wienconek, Mateusz Florkiewicz. Żółte kartki: Zbigniew Glonek - Tomasz Mejer i Dariusz Wienconek PAAK Starodębska Futsal Liga we Włocławku. Mecz Geberit - Anwil Wojciech Alabrudziński
W sobotę 10.02.2018r. odbyła się 12 kolejka Włocławskiej Paak-Starodębska Futsal Ligi.Sędziowie pokazali pięć żółtych kartek.

W pierwszym meczu 12 kolejki Włocławskiej Paak-Starodębska Futsal Ligi spotkały się drużyny Salamander i Drumet 6-4. Od początku w tym meczu widać było że obie drużyny podchodzą do siebie z wielkim szacunkiem boiskowym.Drużyna Salamandera już w 3 minucie meczu po golu Rafała Świerczyńskiego prowadziła 1-0.
W 9 minucie meczu było już 2-0 po ładnym rajdzie Waldemara Michałowskiego który po przechwycie piłki przebiegł z nią połowę boiska i uderzył nie do obrony podwyższając prowadzenie w tym meczu.Na 3-0 dla Salamandera bramkę zdobył Sebastian Łukomski. Po tym golu Salamander przestał grać co skrzętnie wykorzystał Drumet. Bramkę na 3-1 w 17 min. meczu zdobył Lucjan Jaroszewski .Odpowiedź Salamandera była natychmiastowa a drugi raz na listę strzelców wpisał się Rafał Świerczyński ustalając wynik meczu do przerwy.Po przerwie w 23 min. meczu Lucjan Jaroszewski najpierw zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu na 2-4 a w 25 min. meczu wpisując się po raz trzeci na listę strzelców zdobył bramkę kontaktową na 3-4. Kiedy w 28 minucie meczu Przemysław Łykowski doprowadził do remisu mecz zaczął się od początku. Po dobrej grze Drumetu przyszła jednak chwila przestoju którą wykorzystał Adam Zuzo w 32 minucie zdobywając bramkę dla swojej drużyny podwyższając wynik w tym meczu na 5-4 dla Salamandera. Do końca tego pojedynku żadna drużyna nie była pewna swego.Lecz w 40 minucie tego arcyciekawego meczu Igor Borowicz rozwiał nadzieje drużyny Drumetu na osiągnięcie remisu w tym meczu strzelając w 40 minucie bramkę na wagę zwycięstwa Salamandera 6-4 przybliżając swój zespół do zwycięstwa w 2 Edycji Włocławskiej Paak-Starodębska Futsal Ligi.

W drugim meczu dnia spotkały się drużyny DGS i Bobrowniki 8-2. Od początku w tym meczu panowała na placu gry tylko jedna drużyna – DGS.Już w pierwszej minucie meczu Michał Sieradziński otworzył wynik spotkania.W 8 minucie Krzysztof Jóźwiak podwyższył wynik na 2-0 dla DGS-u.Bramkę na 3-0 dla DGS-u zdobył Sebastian Jóźwiak a wynik meczu do przerwy ustalił Wesołowski Daniel zdobywając czwartą bramkę.Po przerwie drużyna DGS-u nie zwalniała tempa.W 27 min. meczu zespół DGS-u zdobył dwie bramki po strzałach Piotra Reszczyńskiego i Mariusza Sztygowskiego i i było już 6-0.Na 7-0 bramkę dla DGS-u zdobył ponownie Piotr Reszczyński a ósmą bramkę dołożył Krzysztof Jóźwiak.Zespół Bobrownik całkowicie rozbity w tym meczu zdobył w tym meczu dwie bramki za sprawą Adriana Lercha który uratował honor swojej drużyny w tym spotkaniu.

W trzecim meczu Włocławskiej Paak-Starodębska Futsal Ligi zagrały ze sobą drużyny Indorama i TSR Kujawy 7-5.
Od początku meczu było widać że zespół Indoramy coraz lepiej sobie radzi w lidze.Pierwsze dwie bramki w tym meczu zdobył Mateusz Raciniewski w 6 i 9 minucie meczu.W 16 minucie Adrian Liszkowski zdobył bramkę kontaktową a w 20 minucie wykorzystał przedłużony rzut karny ustalając wynik do przerwy na 2-2.Po przerwie w 25 min. meczu Mateusz Lewandowski dał prowadzenie drużynie TSR Kujawy..Odpowiedź Indoramy była bardzo szybka i skuteczna.W 26 i 27 minucie ponownie Mateusz Raciniewski zdobył kolejne bramki i wyprowadził swój zespół na prowadzenie 4-3.W 29 minucie meczu Piotr Seweryn zdobył bramkę dla drużyny TSR Kujawy i było 4-4.Na 5-4 dla Indoramy w 36 minucie bramkę zdobył Paweł Lubrant który przelobował bramkarza TSR Kujawy.
W tej samej minucie Adrian Liszkowski zdobył bramkę na 5-5. W 39 minucie meczu Mateusz Raciniewski zdobył swoją piątą bramkę w tym meczu i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie.W 40 minucie po asyście Mateusza Raciniewskiego Patryk Sobczak z bliskiej odległości zdobył bramkę na 7-5 zapewniając pierwszą wygraną w lidze zespołowi Indoramy. Pisząc tydzień wcześniej o zespole Indoramy wszystko się potwierdziło a zawodnik tej drużyny Mateusz Raciniewski swoją grą w tym spotkaniu ( 5 bramek strzelonych i dwie asysty ) zasłużył na nagrodę w postaci MVP 12 kolejki Włocławskiej Paak-Starodębska Futsal Ligi.

W czwartym meczu 12 kolejki Włocławskiej Paak-Starodębska Futsal Ligi zagrały ze sobą drużyny Geberit i Anwil 6-4. Od początku w tym meczu zespół Anwilu atakował zespół Geberitu a drużyna Geberitu ograniczała się do kontrataków.Dopiero w 20 minucie na strzał zdecydował się Dariusz Wienconek i dał prowadzenie drużynie Anwilu ustalając wynik do przerwy w tym spotkaniu.Po przerwie odpowiedź Geberitu była bardzo szybka bo już w 22 minucie Daniel Dorsz doprowadził do remisu.W 26 minucie meczu Artur Wojnowski zdobył dwie bramki dla Geberitu wyprowadzając swój zespół na prowadzenie 3-1 w tym meczu.Trzy minuty później Konrad Sobolewski podwyższył wynik meczu na 4-1 wpisując się na listę strzelców.Bramkę na 4-2 dla Anwilu zdobył Waldemar Zakrzewski.Odpowiedź Geberitu była natychmiastowa bowiem w 37 minucie Artur Wojnowski zdobył trzecią swoją bramkę w tym meczu podwyższając wynik meczu na 5-2.Minutę później bramkę dla Anwilu na 5-3 zdobył Mateusz Florkiewicz.Bramkę kontaktową na 5-4 w tym meczu dla Anwilu zdobył w 39 minucie meczu Waldemar Zakrzewski i wszystko było jeszcze możliwe w tym meczu.Jednak w 40 minucie meczu Konrad Sobolewski zdobył gola na wagę zwycięstwa w tym meczu nad zespołem Anwilu 6-4 pozostawiając przeciwnikom iluzoryczne szanse na wygranie 2 Edycji Włocławskiej Paak-Starodębska Futsal Ligi ponieważ strata Anwilu do prowadzącego Salamandera wynosi 5 punktów na dwie kolejki do końca ligi.Geberit tym zwycięstwem bardzo przybliżył się do trzeciego miejsca w lidze.