Wideo: Zawisza Bydgoszcz - Sportis Łochowo.
5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 20. kolejka
Sobota
Victoria Lisewo - Grom Więcbork 0:3 (0:1)
Bramki: Mariusz Żychski, Kamil Adamski, Kamil Gołaszewski.
11 - Maciej Gebler
Zawisza Bydgoszcz - KS Sportis Łochowo 0:0
90 - koniec
70 - 0:0
45 - 0:0
RELACJA NA ŻYWO
16 - Szymon Lewandowski
Radzynianka Radzyń Chełmiński - Start Eco-Pol Pruszcz 0:0
16 - Piotr Siewierski
Pomorzanin Serock - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 4:0 (0:0)
Bramki: Napierała 2 (67, 83), Andrykowski 2 (70, 89)
16 - Marcin Nowakowski
Promień Kowalewo - Pomorskie Mustang Ostaszewo 1:1 (0:0)
Informuje Joachim Tarkowski
90 - koniec
GOOOL 86 - Kraśniewski (Promień) nie wykorzystał rzutu karnego. Ale dobitka jest już celna
GOOOL 51 - Wach 0:1
45 - 0:0, przerwa
30 - 0:0
1 - gospodarze od środka
17 - Łukasz Damski
Niedziela
Sokół Radomin - Unia Wąbrzeźno 2:1 (1:0)
Bramki: Dawid Muchewicz, Piotr Marcinkowski - Mazurowski
17 - Radosław Kaczorowski
1. SP Zawisza Bydgoszcz 19 49 50-13
2. Start Pruszcz 19 40 48-12
3. Mustang Ostaszewo 18 39 38-21
4. Naprzód Jabłonowo Pomorskie 19 33 30-31
5. Pomorzanin Serock 19 32 31-24
6. Sportis Łochowo 18 31 29-18
7. Cyklon Kończewice 18 31 34-19
8. Flisak Złotoria 19 25 28-35
9. Radzynianka Radzyń Chełmiński 19 24 31-40
10. Sokół Radomin 18 18 26-36
11. Promień Kowalewo Pomorskie 19 18 14-29
12. Grom Więcbork 19 17 29-44
13. Unia Wąbrzeźno 18 17 27-42
14. Victoria Lisewo 19 15 18-46
15. Gryf Sicienko 19 12 21-44
Klasyfikacja strzelców po 19. kolejce
14 - Patryk Ciężkowski (Mustang Ostaszewo);
13 - Jakub Krukowski (Start Pruszcz);
12 - Eliasz Kasica (Start Pruszcz);
10 - Adrian Kowalski (Cyklon Kończewice); Paweł Jachowski (Sokół Radomin); Patryk Straszewski (Zawisza Bydgoszcz);
9 - Bartłomiej Świątek (Gryf Sicienko);
7 - Michał Słupecki (FC Łochowo); Tomasz Liszaj (Unia); Paweł Kanik (Zawisza Bydgoszcz);
6 - Mateusz Nowasielski (Cyklon); Mateusz Tuński (Grom Więcbork); Arkadiusz Woźniak (Gryf); Masato Hayashi (Mustang); Nikodem Manthey (Radzynianka); Paweł Mazurowski (Unia Wąbrzeźno); Damian Gross (Victoria Lisewo);
5 - Miłosz Korpalski, Artur Smykowski (Flisak Złotoria); Valentin Dah (Naprzód Jabłonowo); Łukasz Karolak, Marcin Napierała (Pomorzanin Serock); Marek Magdziński (Promień Kowalewo); Patryk Kozłowski (Zawisza);
4 - Damian Bulman, Norbert Hamerla (Cyklon); Mateusz Oczkowski (FC Łochowo); Kamil Adamski, Sebastian Pacek (Grom); Błażej Wach (Mustang); Arkadiusz Kozłowski (Naprzód Jabłonowo); Maciej Łuszczyński (Promień), Patryk Stankiewicz (Radzynianka); Waldemar Jachowski (Sokół); Damian Kujawski (Victoria Lisewo); Adrian Brzeziński (Zawisza);
3 - Patryk Ostrowski Cyklon); Noel Moncada(FC Łochowo); Bartłomiej Kosmela (Grom); Arkadiusz Dąbrowski (Gryf); Maciej Dudek (Mustang); Szymon Hanzek (Naprzód); Jarosław Górski, Bartosz Krzak, Bartosz Rybiński (Radzynianka); Fabian Chabowski, Maciej Kołodziej (Start); Marcin Gołąb (Unia); Artur Cielasiński (Zawisza);
2 - Piotr Kurek, Bartosz Łagodziński (Cyklon); Krystian Bleja, Marcin Krzywicki, Nana Ntulli, Dawid Tomczak, Kajetan Wojciechowski (FC Łochowo); Radosław Błaszczyk, Filip Kucharski, Patryk Szczepaniak, Łukasz Wierzchowski (Flisak); Andrzej Biliński, Remigiusz Błociński, Damian Meyer (Grom); Adam Kaźmierczak, Sebastian Owczarczyk, Tomasz Weber (Mustang); Paweł Kwiatkowski, Michał Łazarski, Bartosz Wilkanowski (Naprzód); Tomasz Gronkowski, Kacper Russ, Ireneusz Szczęsny, Adam Wadziński (Pomorzanin Serock); Jakub Bollin, Fabian Chodyna, Michał Eliminowski, Szymon Giemza (Radzynianka); Marek Bruzdowicz, Jan Luks (Sokół), Wojciech Błaszczak, Kamil Nawrocki, Marcin Wanat, Piotr Żurek (Start); Filip Ciechacki, Jakub Godlewski (Unia); Robert Majewski (Victoria); Wojciech Ruczyński, Krzysztof Urtnowski, Adam Wiśniewski (Zawisza);
1 - Marek Banaszak, Jarosław Mańka, Kamil Warduliński (Cyklon); Szymon Graczyk, Wojciech Lewandowski, Patryk Podolski, Dylan Woźniczka (FC Łochowo); Andrzej Donet, Dominik Niedziałkowski, Mateusz Potęga, Radoslaw Romanowski, Michał Suchocki,Tomasz Śliwiński, Tomasz Warczachowski (Flisak); Mariusz Żychski (Grom); Sebastian Makowiecki, Łukasz Piasecki, Filip Żurawski (Gryf); Michał Chodkiewicz, Mateusz Ciszewski, Krystian Kraśniewski, Michał Niejadlik (Mustang); Volodymer Gołowatenko, Rafał Nawalaniec, Janusz Olach, Kamil Piasecki, Damian Piernikowski, Mateusz Prylewski, Bartosz Suchocki, Karol Wilmowicz (Naprzód); Jakub Andrykowski, Michał Kozłowski, Kamil Andrysiak, Arkadiusz Górski, Krystian Kaszyński, Mateusz Korecki, Radosław Mik, Marcin Napierała, Maciej Plewiński (Pomorzanin); Marek Burak, Krystian Kraśniewski, Marcin Tarka, Piotr Walaszkowski (Promień); Damian Birincsik, Mateusz Plewa, Bartosz Wilmowicz (Radzynianka); Przemysław Jachowski, Krzysztof Marcinkowski, Piotr Marcinkowski, Dawid Muchewicz (Sokół); Łukasz Burkiewicz, Daniel Czarnowski, Mateusz Krajewski, Mikołaj Prybiński, Mateusz Szulc(Start); Eryk Gajewski, Kamil Kamycki, Michał Marszałek, Szymon Marszałek, Tomasz Niemyt (Unia); Paweł Góral, Mateusz Grodzicki, Przemysław Modrzyński, Maciej Wyrzykowski (Victoria Lisewo); Dawid Deresiewicz, Sergiusz Kot, Bartosz Stoppel, Przemysław Wesołek, Jakub Witucki, Nathan Zniszczoł (Zawisza);
SAMOBÓJCZE: dla FC Łochowo - Waldermar Janicki (Grom); dla Pomorzanina - Damian Meyer (Grom); dla Radzynianka - Mateusz Iżycki (Łochowo); dla Sokoła - Mateusz Potęga (Flisak), Krzysztof Ryba (Radzynianka); dla Victorii - Karol Wilmowicz (Naprzód);
Wywiad z prezesem Jagiellonii Białystok Wojciechem Pertkiewiczem
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?