Wyniki na żywo meczów 32. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej

Chełminianka Chełmno - Lech Rypin 0:2 (0:1)
GOOOL 90+2 - Marcin Baranowski, karny 0:2
Przerwa - 0:1
GOOOL 42 min - Jakub Trędewicz, 0:1
32 min - 0:0
24 min - poprzeczka ratuje gospodarzy
20 min - 0:0
Lech: Osiecki - R. Lewandowski, Rybka, Gawryszewski, Baranowski - Jankowski, J. Trędewicz, Fodrowski, P. Lewandowski - Moszczyński, M. Trędewicz.
16 - Andrzej Sobieszczyk

Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica 0:2 (0:1)
Informuje Ryszard Kobak
GOOOL 86 min - Krystian Jańczak 0:2
60 min - 0:1
44 min - 0:1
GOOOL 18 min - Bartosz Zalewski 0:1
16 - Adrian Sławkowski

Unia Drobex Solec Kujawski - Notecianka Pakość 2:1 (1:1)
GOOOL 61 min - Paweł Perczyński 2:1
57 min - 1:1

Koniec meczu. Nadal nie wiadomo kto awansuje do 3. ligi
70 min - 0:0
Przerwa
Rozpoczął się doliczony czas pierwszej połowy
33 min - 0:0
17 - Sylwester Rasmus
Wygrana da awans janikowianom. Mistrzostwo mogą wywalczyć także po bramkowym remisie, ale wtedy punkty musi stracić Sparta Brodnica, która w Toruniu zagra z Pomorzaninem.
- Na pewno walczyć będziemy o zwycięstwo. Zrobimy wszystko, aby Unia nie świętowała mistrzostwa na naszym stadionie. Nie boimy się także ewentualnego awansu. Mamy nawet zapewnienie jednego ze sponsorów o poważnej pomocy w przypadku gry w trzeciej lidze - powiedział Cezary Smieszny, prezes Orląt, które w przyszłym sezonie zgłosić drugie zespół do rozgrywek A klasy.

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia Janikowo 0:0 w 32. kolejce 4. ligi.

INNE WYNIKI. TABELA PO 32. KOLEJCE 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ

Wideo. Zamieszki i bijatyka na meczu 4. ligi Włocłavia Włocławek - Legia Chełmża

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Unia Janikowo 0:0 w 32. kolejc...

Piątek
Legia Chełmża - Kujawianka Izbica Kujawska 3:1 (1:0)
5 - 0:0
Legia nie wygrała od pięciu spotkań. Kujawianka fatalnie spisuje się ostatnio na własnym stadionie (trzy porażki, bilans 0:7). Jednak na wyjazdach ostatnio zremisowała w Toruniu i wygrała w Pakość.
18:15 - Bartosz Frankowski

Polonia Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek 3:0 (1:0)
GOOOL 27 - Sebastian Pacek 1:0
25 - przerwa w grze i naprawa chorągiewki bocznej najciekawszym wydarzeniem jak na razie meczu...
15 - 0:0
5 - 0:0
Gospodarze są już piątoligowcami. Włocławianie notują serię 4 zwycięstw i remis chcą podtrzymać passę i zrewanżować się rywalowi za jesienną porażkę. Piąte miejsce jest w zasięgu Włocłavii, a przy korzystnych wynikach mecz ostatniej kolejki z Pogonią Mogilno może decydować o czwartym miejscu.
Mecz bez udziału publiczności.
10 - Radosław Papierowski

Budowlany KS Bydgoszcz - Wisła Nowe 9:1 (3:0)
Informuje Przemysław Balewski
90 - koniec. Rekordowa wygrana w sezonie. Do BKS należy też rekord jeśli chodzi o rozmiar wygranej na wyjeździe (z Unią Solec Kujawski 5:0 w 6 kolejce). 10 goli to wyrównany rekord liczby bramek w meczu, który padł w meczu Legia Chełmża - Unia Gniewkowo 7:3 (13. kolejka). Nowy rekord liczby bramek w 2. połowie (7).
Po raz pierwszy w tym sezonie piłkarz (Paweł Dudzik) zdobył 4 gole w meczu. Paweł Dudzik i Rafał Kostkowski zanotowali najszybsze w sezonie hat-tricki. Trzy gole zdobyli w ciągu 12 minut.

Niedziela
Cuiavia Inowrocław - Unia Gniewkowo 2:0 (0:0)
Informuje Kamil Walczak
GOOOL 90 min - Dariusz Słupski 2:0
80 min - 1:0
70 min - 1:0
67 min - Ariel Jastrzembski trafia do bramki gości jednak z pozycji spalonej
GOOOL 59 min - Marcin Wiśniewski 1:0
50 min - 0:0
Przerwa - 0:0
40 min - 0:0
26 min - Piotr Kaźmierski trafia w słupek bramki gospodarzy
10 min - 0:0
Od środka gospodarze.
CUIAVIA: Ciesielski - Timm, Lytviak, Jastrzemski, Burzyński, M. Wiśniewski, Majcchrzak, Pieszak, Jastrzębski, P. Wiśniewski, Ruta.
UNIA G. Stępień - Sąsała, Kaźmierczak, Krzysztofiak, Kryszak, Piotrkowiak, Nowacki, Żbikowskim,Klosowski, Frelich, Bialik.
12 - Rafał Podlewski

Kujawiak Lumac Kowal - Pogoń Mogilno 4:2 (3:1)
Informuje Jerzy Zapiec
GOOOL 90+2 min - Kwiatkowski 4:2
Rozpoczęły się doliczone 4 minuty - 3:2
87 min - 3:2
81 min - 3:2
78 min - gospodarze w osłabieniu po drugiej żółtej kartce Kamila Juśkiewicza
70 min - 3:2
60 min - 3:2
GOOOL 50 min - Błażej Duszyński, karny 3:2
Przerwa - 3:1
GOOOL 37 min - Dawid Kwiatkowski 3:1
GOOOL 35 min- - Łukasz Grube, wolny 2:1
GOOOL 32 min - Maciej Lewandowski 1:1
22 min - 0:1
GOOOL 9 min - Wiktor Mrówczyński 0:1
KUJAWIAK LUMAC: Wojnowski - Malinowski, Markowski, Grube, Juśkiewicz, Shvets, Czerwiński, Kwiatkowski, Ratajczyk, Śmigiel, Lewandowski
17 - Jerzy Rolbiecki

ZDJĘCIA Z MECZU UNIA SOLEC KUJAWSKI - UNIA JANIKOWO 1:1

Zdjęcia z meczu 4. ligi piłki nożnej. Włocłavia Włocławek - Budowlany KS Bydgoszcz 0:0.

INNE WYNIKI 31. KOLEJKI 4. LIGI. TABELA

Włocłavia Włocławek - BKS Bydgoszcz. Mecz 31. kolejki 4. lig...

18. Unia Solec Kujawski 32 15 23-73

Zdegradowane z 4 ligi: Unia Solec Kujawski, Wisła Nowe, Kujawiak Kowal, Polonia Bydgoszcz

Nowe drużyny w 4. lidze: Chemik Moderator Bydgoszcz (spadkowicz), Lider Włocławek, Zawisza Bydgoszcz, Piast Złotniki Kujawskie (awans z 5. ligi)

Wszystkie wyniki 4. ligi kujawsko-pomorskiej w sezonie 2018/19. Strzelcy w poszczególnych kolejkach. Zimowe zmiany kadrowe

Widzisz błąd, masz informacje o meczu czy zmianach w drużynie. Daj znać w komentarzach lub telefonicznie: 519 503 679. Aby odświeżyć - kliknij F5.

Klasyfikacja strzelców po 31. kolejce
Łukasz Witucki Orlęta Aleksandrów Kujawski 25
Przemysław Kędziora Unia Janikowo 22
Martyn Trędewicz Lech Rypin 14

PEŁNA KLASYFIKACJA

Strzelcy
Legia Chełmża - Kujawianka Izbica Kujawska 3:1 (1:0), Łukasz Dormowicz 3 (17, 51, 90+3) - Sebastian Popieliński (49)
Polonia Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek 3:0 (1:0), Sebastian Pacek 2 (27, 90+3), Krystian Born (83)
Budowlany KS Bydgoszcz - Wisła Nowe 9:1 (3:0), Paweł Dudzik 4 (63, karny, 67, 75, 79), Rafał Kostkowski 3 (35, 36, 47), Gracjan Żeglarski (24), Kamil Bagniewski (86) - Robert Rydzyński (68, samobójcza)
Chełminianka - Lech 0:2 (0:1), Jakub Trędewicz (42), Marcin Baranowski (90+2, karny)
Pomorzanin - Sparta 0:2 (0:1), Bartosz Zalewski (18), Krystian Jańczak (86)
Unia Drobex - Notecianka 2:1 (1:1), Dorian Affeld (45+1), Paweł Perczyński (61) - Bartłomiej Delekta (34)
Cuiavia - Unia G. 2:0 (0:0), Marcin Wiśniewski (58), Dariusz Słupski (90)
Kujawiak Lumac - Pogoń 4:2 (3:1), Dawid Kwiatkowski 2 (37, 90+2), Maciej Lewandowski (32), Łukasz Grube (35, wolny) - Wiktor Mrówczyński (9), Błażej Duszyński (50, karny)