Wyniki meczów 10. kolejki III ligi - 3 ligi - grupa 2 [6/7 października 2018]

Wyniki meczów 10. kolejki III ligi - 3 ligi - grupa 2.

10. kolejka 3 ligi grupa 2 - 10. kolejka

Niedziela
Radunia Stężyca - Bałtyk Gdynia 2:0 (1:0)
90 - koniec
GOOOL 73 - 2:0
70 - 1:0
45 - 1:0, przerwa
GOOOL 2 - 1:0
g. 15 - Karol Kobędza (Toruń)

Świt Szczecin - KP Starogard Gdański 0:0
90 - 0:0, koniec
45 - 0:0, przerwa
g. 15 - Maciej Martyniuk (Gruszczyn)

Pogoń II Szczecin - Polonia Środa Wlkp. 0:1 (0:0)
90 - koniec
GOOOL 72 - Szymon Zgarda 0:1
65 - 0:0
55 - 0:0
45 - przerwa 0:0
40 - 0:0
35 - 0:0
25 - 0:0
15 - 0:0
g. 11 - Paweł Okunowicz (Białogard)

Sobota
Chemik Moderator Bydgoszcz - KKS Lech II Poznań 1:3 (1:0)
90 - koniec
75 - 1:3
GOOOL 57 - Sobol 1:3
GOOOL 54 - Sobol 1:2
GOOOL 51 - Hubert Sobol 1:1
45 - 1:0, przerwa
GOOOL 38 - Maciej Kot 1:0
33 - 0:0
25 - 0:0
13 - 0:0
5 - 0:0
g. 14 - Kamil Rybiński (Gdańsk). Relacja

Sokół Kleczew - Wierzyca Decka Pelplin 3:1 (2:0)
Informuje Marek Rajtakowski
90 - 3:1
GOOOL 78 - Jan Pacyński 3:1
GOOOL 61 - Sławiński 2:1
45 - 2:0
GOOOL 25 - Michał Wolinowski 2:0
GOOOL 8 - Jakub Dębowski 1:0
g. 15 - Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)

Wda Świecie - Mieszko Gniezno 0:1 (0:0)
Informuje Łukasz Szalkowski
90 - koniec
75 - 0:1
55 - 0:1
45 - 0:1
GOOOL 31 - Damian Pawlak 0:1
20 - 0:0
10 - 0:0
1 - od środka gospodarze
g. 15 - Mateusz Tarnawski (Jabłowo)

Jarota Jarocin - Gwardia Koszalin 0:2
Bramki: Paweł Bednarski, Rafał Majtyk.
g. 15:30 - Eliasz Pawlak (Śrem)

Kotwica Kołobrzeg - Bałtyk Koszalin 1:1 (0:0)
90 - koniec
GOOOL 89 - Czenko 1:1
GOOOL 52 - Szynka 1:0
45 - 0:0, przerwa
15 - 0:0
g. 18 - Karol Arys (Szczecin)

Górnik Konin - KKS Włókniarz 1925 Kalisz 1:2 (0:0)
90+5 - koniec
GOOOL 90+5 - Robert Tunkiewicz 1:2
GOOOL 83 - Dawid Śnieg głową 1:1
75 - 0:1
GOOOL 64 - Ivan Gonzalez 0:1
45 - przerwa, 0:0
40 - 0:0
10 - 0:0
1 - gospodarze od środka
Transmisja

początek o godzinie 13 - sędziuje Wojciech Jasiak (Krotoszyn)

WYNIKI 9. KOLEJKI 3 LIGI

1. Radunia Stężyca 10 23 21-7
2. KP Starogard Gdański 10 22 20-5
3. Lech II Poznań 10 20 18-10
4. Sokół Kleczew 10 20 16-11
5. Mieszko Gniezno 10 20 26-15
6. KKS 1925 Kalisz 10 20 16-8
7. Bałtyk Gdynia 10 20 17-8
8. Kotwica Kołobrzeg 10 18 18-13
9. Polonia Środa Wielkopolska 10 16 14-14
10. Świt Skolwin (Szczecin) 10 12 6-11
11. Gwardia Koszalin 10 10 11-15
12. Jarota Jarocin 10 9 5-9
13. Bałtyk Koszalin 10 9 13-23
14. Wierzyca Pelplin 10 8 12-16
15. Górnik Konin 10 8 9-15
16. Wda Świecie 10 7 10-19
17. Chemik Bydgoszcz 10 6 11-26
18. Pogoń II Szczecin 10 1 6-24

Mecz 4. ligi Włocłavia Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski

Wideo

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Powiązane

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, wyłącz Adblock na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować Nie działa? Spróbuj wyłączyć Adblock samodzielnie w ustawieniach.