Elana - Unia 3:2 Elana - Unia 3:2

Elana - Unia 3:2 (© Olek Ryska)

  • Automatyczne odświeżanie strony jest włączone. Strona zostanie odświeżona za 30 sekund. Jeśli Twoja przeglądarka nie obsługuje przekierowania, przeładuj stronę sam.

Terminarz i wyniki rozegranych w weekend meczów sparingowych w regionie.

Wyniki (9-11.02.2018)

Piątek
Cuiavia Inowrocław (juniorzy starsi) - Unia Leszcze 4:3
Bramki: Marcin Lewiński, Kamil Adamski, zawodnik testowany

Unia Choceń - Mień Lipno 1:5 (0:2)
Bramki: Tomasz Lewandowski - ?

Sobota
Lider Włocławek - Kujawiak Lumac Kowal 5:1 (3:0) ZDJĘCIA, RELACJA
Bramki: Maciej Lewandowski (17), Bartłomiej Grube (26), Kamil Rybicki (40), Michał Łazarski (50), Norbert Więtczak (59) - Bartosz Śmigiel (62)

Kujawianka Strzelno - Noteć Gębice 3:0 (1:0)
Bramki; Radosław Kapeliński 2, Krzysztod Drgas.

Start Warlubie - Olimpia II Grudziądz ((j. starsi) 2:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Bujanowski (16), zawodnik testowany (70) - ? (78)

Elana Toruń - Unia Solec Kujawski 3:2 (0:2) ZDJĘCIA ZE SPARINGU - TUTAJ
Bramki: Daniel Ciechański 3 (58, 67-karny, 90) - Ariel Jastrzembski (20), Bartosz Śmietanko (42)

UKS SMS Włocławek - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3:0 (0:0)

Chełminianka Chełmno - Pomowiec Kijewo 8:0 (3:0)
Bramki: zawodnik testowany IV 3 (22, 31, 43), Miłosz Węgierek (47), zawodnik testowany V - 4 (53, 55, 75, 88)

Unia Janikowo - Zjednoczeni Trzemeszno 4:0 (1:0)
Bramki: Dariusz Lewandowski 2, Jakub Losik, Dawid Pieszak

Chemik Moderator Bydgoszcz - Zjednoczeni Trzemeszno 2:1
Bramki: zawodnik testowany, Michał Żurowski (karny)

Chemik Moderator Bydgoszcz - BKS Bydgoszcz 2:2 (1:2)
Bramki: Gracjan Żeglarski, Maciej Kot - Adrian Kałek, Patryk Wojciechowski.

Unia Wąbrzeźno - Sokół Radomin 0:3 (0:1)

Zagłębie Piechcin - Spójnia Biale Błota 5:2 (2:2)
Bramki: Dawid Błażejewski 2, Kornel Popiołkiewicz, Kacper Wiktorowicz, Mateusz Wiktorowicz - Marcin Eidtner, Michał Sander.

Gryf Sicienko - Pałuczanka Żnin 2:2 (1:1)
Bramki: ? - Kulig i Krysiński

Wisła II Płock - Kujawianka Izbica Kujawska 1:0 (0:0)
Bramka: (65)

Pomorzanin Toruń - Unia Gniewkowo 2:2 (2:0)
Bramki: Miłosz Kwiatkowski (10), zawodnik testowany (17) - Mateusz Bielik (54), Adam Kmita (68)

Wisła Nowe - Grom Nowy Staw 0:8 (0:3)

Start Stawki - Lech Dobre (juniorzy starsi) 3:3 (2:1)
Bramki: Bartosz Kozłowski 2, P. Jędraszkiewicz - M. Bruch, O. Niedzielski, P. Kurtys.

Wda Świecie - Olimpia Grudziądz 0:3 (0:1)
Bramki: Tomasz Wełna (38), Marcin Kaczmarek (65, karny), Adrian Klimczak (74)

Włocłavia Włocławek - Flisak Złotoria 4:0 (3:0) ZDJĘCIA - TUTAJ
Bramki: Marcel Krosnowski, Piotr Gląba 2, Behlke

Dąb Barcin - Victoria Koronowo 1:1 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Szmyt - Patryk Zieliński

LTP Lubanie - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski 9:0 (3:0)
Bramki: Łukasz Witucki 3 (23, 43, 58), Konrad Kaźmierczak 2 (75,89), Michał Świątkowski 2 (38, 82), Waldemar Zakrzewski (56), Marcin Zapiec (80)

Orzeł Agropol Służewo - Wzgórze Raciążek 10:1 (4:0)
Bramki: Piotr Lewandowski 4, Michał Żuchowski 2, Adrian Jakóbczak 2, Szymon Sokół, Kacper Urbański - ?

Legia Chełmża - Sparta Brodnica 1:0
Bramka: Łukasz Dormowicz

Fala Świekatowo - Victoria Lisewo 2:2 (0:0)
Bramki: R Kotlęga (70), M. Zadworny (85) - (72), (87)

Zawisza Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 3:0 (0:0)
Bramki: Wojciech Ruczyński 3 (60-karny, 69, 74)

Zootechnik Kołuda Wielka - LZS Jadowniki 2:0 (1:0)
Bramki: Damian Ojczenasz, Jarosław Łapiński

Lech Rypin - GKS Wikelec 1:5 (0:1)
Bramki: Martyn Trędewicz -

Cuiavia Inowrocław - Noteć Łabiszyn 4:2 (1:1)
Bramki: David Babayan (8), Kacper Maciejewski (65), zawodnik testowany III 2 (77, 81) - Tomasz Kośmider (4), Mateusz Gryglewicz (76)

Radzynianka Radzyń - Cyklon Kończewice 3:2 (2:0)
Bramki: Rybiński 2, Elminowski - Kamil Warduliński, Marek Banaszak

Naprzód Jabłonowo - Węgrowianka 9:0 (2:0)
Bramki: Szymon Hanzek 4, Arkadiusz Kozłowski, Maciej Szlachta, Paweł Kwiatkowski, Bartosz Makowski, Damian Magalski.

Mustang Ostaszewo - Goplania Inowrocław 5:2 (2:1)
Bramki: Maciej Dudek, Mateusz Ciesielski, Adam Kaźmierczak, Patryk Ciężkowski 2 - ?

Polonia Bydgoszcz - KS Łochowo 4:3 (1:2)
Bramki: Lucky Ekwueme, Robert Sawicki, samobójcza.

Wisła Płock (j.mł) - Wisła Dobrzyń 5:3 (3:3)
Bramki: ? - Michał Statkiewicz, Paweł Rzęsiewicz, Kamil Kitombo.

GKS Baruchowo - Błyskawica Lucień 3:0 (1:0)
Bramki: Gracjan Sobczak, Hubert Jasiewicz, Daniel Dorsz.


Niedziela
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Łokietek Brześć Kujawski 1:2 (0:1)
Bramki: Remigiusz Wojnowski - Rafał Matusiak, Dawid Marciniak

Start Radziejów - Kujawy Kozy 2:7 (1:5)
Bramki: ? - K. Konwent, P. Markowski.

Gopło Kruszwica - Unia Leszcze 2:3
Bramki: zawodnik testowany 3

Start Pruszcz - Unisławia Unisław 6:0
Bramki: Chabowski 3 Krajewski, Krajewski, testowany.

Ziemowit Osięciny - MGKS Lubraniec 0:4 (0:0)
Bramki: Łukasz Kmieć, Marek Osiński, Łukasz Kosiński, Mirosław Pilarski.


Sadownik Waganiec - Mień Lipno 1:3 (1:0)


Wyniki meczów rozegranych w środku tygodnia

Unia Solec Kujawski - Legia Chełmża 2:1 (0:1) ZDJĘCIA ZE SPARINGU - TUTAJ
Bramki: Krystian Born, Mateusz Płóciennik - Patryk Smolarz

BKS Bydgoszcz - KS Brzoza 7:0 (2:0)
Bramki: Paweł Dudzik 4, Łukasz Karolak, Piotr Szurgor, Amadeusz Czajkowski

Unia Janikowo - Wełna Skoki 0:2 (0:2)

Pomorzanin Toruń - Cyklon Kończewice 3:4 (1:2)
Bramki: Mateusz Nowasielski (17), zawodnik testowany (67), Adam Lisiecki (84, karny) - Patryk Ostrowski (19), Adrian Kowalski 2 (24, 70), Mariusz Słupczewski Mariusz (81)

Dąb Barcin - MKS Trzemeszno 1:3
Bramki: Bartłomiej Szmyt - Adam Niedzielski, Patryk Różycki, Wojciech Durski.

Włocłavia Włocławek (juniorzy) - Victoria Smólnik 2:2 (1:2)
Bramki: - Patryk Jaroszewski 2

KS Sparta Bydgoszcz - LSO Bazylika Bydgoszcz 5:3
Bramki: M. Stellmacher 2, J. Głowacki, G. Bieniak, R. Kordylewicz - ?

Sparta Brodnica - Promień Kowalewo 2:1
Bramki: Maciej Koczur (karny), Adrian Kural.

Polonia Bydgoszcz - Pogoń Łobżenica 6:1 (4:1)
Bramki: zawodnik testowany (14), Robert Sawicki (30), Andrii Melnyk (35), Rafał Kubacki 2 (43, 88), Adam Łotoszyński (83) -

Widzisz błąd, masz informacje o sparingu - daj znać:
e-mail marcin.golembiewski@polskapress.pl
tel. - 519 503 679



ZDJĘCIA ze sparingów rozegranych w weekend 3-4 lutego - WYNIKI - TUTAJ

WYNIKI SPARINGÓW ROZEGRANYCH 27 STYCZNIA - TUTAJ


POLECAMY:







Mecz sparingowy Włocłavia - Flisak Złotoria (4:0)



Sport

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

a klasa vita (gość)

kowal robi transfery a nic z tego nie wynika w lidze ich leja a i w sparingach nie inaczej a lewy strzela i to jest transfer