Wyniki na żywo - 10. kolejka, 3. liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Marcin Gołembiewski
Cuiavia - Luboński 3:0 (fot. Aleksander Ryska)
Cuiavia - Luboński 3:0 (fot. Aleksander Ryska) fot. Aleksander Ryska
Wyniki na żywo - 10. kolejka, 3. liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska meczów rozgrywanych 29 i 30 września.

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska - 10. kolejka Niedziela, 30 września 2012 r. III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska - 10. kolejkaPolonia Leszno - GKS Dopiewo 2:2 (1:0) koniec meczu[14.00] sędziuje: Daniel Mateusiak (Szubin)GKS: Linka - Nowak, Ratajski, Zawieja, Noga, Bordych, Stronka, Budzyń, Solarek, Kopaniarz, Kowalski.Goście osłabieni. Bez Chmieleckiego (kartki) i Laska (kontuzja). 2 min. już cztery rogi dla GKS. Uderzał Ratajski głową, próbował też Kopaniarz, ale broni bramkarz gospodarzy.8 min. Kopaniarz głową, ładna parada bramkarz Polonii.GOL. 13 min. Tomasz Malinowski (a nie Ihor Vons, sprostował  strzelca redaktor strony Polonii 1912) lobuje Pawła Linkę i 1:0 dla gospodarzy 30 min. - 1:040 min. 1:045 min. 1:0, przerwaGOL. 49 min. ponownie trafia Vons tym razem po błędzie bramkarza Polonii Linki.55 min za Kowalskiego i Stronkę wchodzą Polody i Waskowski, zmiany w GKS GOL. 65 min. Kopaniarz, po akcji Waskowskiego, w zamieszaniu podbramkowym67 min. kopia bramkowej sytuacji, ale strzał Kopaniarza z trudem broni bramkarz gospodarzy68 min. Vons w sytuacji sam na sam obok słupka 75 min. - 2:188 min. 2:1GOL. 89 min. Jacek Kopaniarz zapewnia remis GKS, ładny strzał po długim rogu, 2;290+2 min. koniec Piast Kobylin - Pogoń Mogilno 3:0 (1:0) koniec meczugodz. 15.00, początek ostatniego meczu 10. kolejki, sędziuje: Dawid Matyniak (Zakrzew) PIAST: Arkadiusz Michałowicz - Jacek Biernat, Krzysztof Kendzia, Adrian Dąbrowski, Bartosz Zmyślony, Jakub Borowczyk, Artur Krawczyk, Maciej Tomkowiak, Adam Kurzawa, Marcin Kurzawa, Łukasz Glapiak.POGOŃ: Adam Wanecki - Błażej Duszyński, Leszek Arent, Damian Kempski, Łukasz Kempski, Jacek Wojciechowski, Damian Malczewski, Adam Szal, Antoni Krajnyk, Bartłomiej Czaplewski, Krzysztof Szal. SZCZEGÓŁOWA RELACJA Z MECZU TUTAJ10 min. 0:015 min. 0:0GOL. 19 min. Artur Krawczyk po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzela celnie głową 35 min. 1:043 min. 1:045 min. przerwa51 min. Maciej Tomkowiak z rzutu karnego, ale Adam Wanecki broni. W "16" faulował Wanecki Krawczyka60 min. 1:0GOL. 73 min. Artur Krawczyk po raz trzeci w tym sezonie, 2:0 dla PiastaGOL. 88 min. Jakub Borowczyk na 3:090+3 min. koniecSobota, 29 września 2012 r.Wda Świecie - Nielba Wągrowiec 0:0 koniec meczu[16.00] sędziuje: Artur Mieloch (Chodzież)Wda: 1. Łukasz Zapała – 4. Arkadiusz Czajkowski, 3. Piotr Żurek, 19. Patryk Urbański, 21. Damian Szczukowski, 17. Łukasz Wenerski, 7. Paweł Olszewski, 6. Grzegorz Brzeziński, 16. Bartosz Czerwiński, 8. Łukasz Subkowski, 9. Radosław Mik.Nielba: 1. Michał Pytkowski – 2. Adrian Mikołajczak, 3. Robert Willisch, 4. Dawid Jasiński, 5. Michał Gruszka, 7. Błażej Nowak, 9. Paweł Nawrocki, 13. Krzysztof Gryszczyński, 15. Maciej Klawiński, 17. Łukasz Spławski, 18. Marcin Ankudowicz. Składy za stroną Nielby.Relacjonuje Sławomir Wojciechowski.14 min. Mik w dogodnej sytuacji, ale nie trafił w światło bramki23 min. Nowak próbował lobować, ale Zapała przerzucił z trudem piłkę nad poprzeczką27 min po rogu głową Brzeziński, ale broni bramkarz gości32 min. 0:0, 45 min. 0:0, przerwa.59 min. błąd Urbańskiego zażegnany przez Czajkowskiego, goście mogli mieć stuprocentową sytuację60 min. 0:075 min. - 0:084 min. Czerwiński głową obok słupka86 min. Gregorek przed szansą ale z ostrego kąta strzelił nad bramka87 min. 0:090 min. koniec Cuiavia Inowrocław - Luboński KS Fogo Luboń 3:0 (2:0) koniec meczuCUIAVIA: Skory, Modracki, Kowalski, Raszka, Mazurowski, Mądrzejewski, Nowak, Plewa, Maziarz, Kretkowski, Janicki LUBOŃSKI: Maćkowski – Smuniewski, Anioła, Pytlak, Goeldner, Latuszek, Nowaczyk, Wyrwa, Zielonka, Izydorczyk, KubiakSkłady za stroną Lubońskiego.[16.00] sędziuje: Arkadiusz Koronka (Gniezno)GOL. 4 min. Plewa na 1:0GOL. 19 min. Raszka na 2:030 min. -  2:045 min. 2:0, przerwa60 min. 2:075 min. 2:0, goście przeważająGOL. 85 min. Raszka 3:088 min. Karny dla gości, broni bramkarz Cuiavii Filip Skory.90 min. koniec, 3:0Notecianka Pakość - Sokół Kleczew 0:1 (0:1) koniec meczu[16.00] sędziuje: Sebastian Stokłosa (Leszno)NOTECIANKA: Ciesielski - Strauchman, Bednarek, Jastrzembski, Langowski, Chachuła, Fortuna, Wiśniewski, Szot, Tofil, Babiarz.SOKÓŁ: Pawłowski - Kurminowski, Lisiecki, Goiński, Dębowski, Pingot, Stachowiak, Jędras, Antosik, Krzyżanowski, Ławniczak.Relacjonuje Zygmunt Groń. 10 min. 0:0GOL. 21 min. Dębowski na 1:0 dla gości45 min. przerwa, 0:160 min. 0:165 min. 0:188 min. 0:190 min. 0:1, koniec Unia Swarzędz - Unia Roszak Solec Kujawski 2:2 (0:0) koniec meczu[16.00] sędziuje: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)10 min. 0:030 min. 0:045 min. 0:0GOL. 47 min. Łukasz Lebioda po podaniu Mateusz Świergla na 1:0GOL. 70 min. 1:1  Bednarek, po zagraniu z wolnego BurkiewiczaGOL. 81  min. Lebioda 2:1GOL. 85 min. 2:2 Marcin Grzelak, ponownie z wolnego Burkiewicz90 min. Unia z Solca Kuj. nadal niepokonana!!!Górnik Konin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0:1 (0:1) koniec meczu[16.00] Boisko, ulica Podwale, sędziuje: Michał Sobczak (Ciechocinek)Relacjonuje Marek Tamulski Radio planeta FM.15 min. 0:020 min. Stawiński strzela niecelnie34 min. 0:0GOL. 45 min. Gościniak sam na sam i 0:1, przerwa50 min. 0:176 min. 0:188 min. 0:190 min. koniecLubuszanin Trzcianka - Polonia Środa Wielkopolska 1:0 (0:0) koniec meczuRelacjonuje Robert Pawlikowski.95 min. koniec94 minuta z rzutu wolnego Radosław Bączyk wysoko nad bramką93 minuta żółta kartka za faul dla Piotra Loba90 min. Sędzia Rafał Liana doliczył 5 minut86 minuta z rzutu wolnego w poprzeczkę strzał Radosława Bączyka, emocje do samego końca w Trzciance85 minuta zmiana w Lubuszaninie za strzelca bramki Łukasza Szafrana, Marcin Urbański75 minuta kolejna zmiana w zespole gości za Łukasza Przybyłka, Adrian Błaszak73 minuta zmiana w Lubuszaninie za Daniela Popiołka, Hubert Jabłoński, zmiana w Polonii Środa za DamianaBuczmę, Krystian Pawlak72 minuta żółta kartka za faul dla Łukasza Szafrana65 minuta zmiana w Lubuszaninie za Adama Lebiotkowskiego, Wiesław Natkaniec62 minuta w doskonałej okazji znalazł się Krzysztof Wolkiewicz, ale posłał piłkę nad poprzeczką57 minuta podwójna zmiana w Polonii Środa. Opuścili boisko Dawid Lisek i Maciej Kononowicz. W ich miejsce Marcin Siwek i Tomasz Bekas55 minuta w sytuacji sam na sam Damian Buczma jednak czujny w bramce Tomasz MorawskiGOL 48 minuta zaskakujące uderzenie z narożnika pola karnego Łukasza Szafrana i Sławomir Janicki bez szans46 minuta w Polonii bez zmian, w Lubuszaninie jedna zmiana w trakcie pierwszej części spotkania45 min. do przerwy w Trzciance bezbramkowo. Obydwa zespoły tak naprawdę prezentują wakacyjną formę43 minuta Piotr Loba wysoko nad bramką34 minuta najlepsza okazja dla Lubuszanina na uzyskanie prowadzenia. Dośrodkowanie Adriana Kaczanowicza do Pawła Wichra, który dostrzegł w polu karnym Łukasza Szafrana. W sytuacji sam na sam instynktownie broni Sławomir Janicki30 minuta dużo niedokładności w grze obydwu drużyn, utrzymuje się cały czas rezultat bezbramkowy28 minuta kolejne niecelne uderzenie daleko od bramki tym razem Jan Turowski26 minuta zmiana w Lubuszaninie za kontuzjowanego Wojciecha Oczkowskiego, Adrian Kaczanowicz25 minuta dośrodkowanie z rzutu rożnego Damiana Buczmy strzał Macieja Kononowicza pewnie łapie Tomasz Morawski24 minuta Paweł Wicher w boczną siatkę22 minuta Wojciech Oczkowski daleko od bramki18 minuta uderzenie Macieja Kononowicza broni Tomasz Morawski17 minuta niecelny strzał Adama Lebiotkowskiego15 minuta bez dogodnych sytuacji bramkowych1 min. rozpoczęli gościeSpotkanie szczególne dla napastnika Polonii Środa Wielkopolska Michała Wawszczaka, który w poprzednim sezonie był autorem zwycięskiego gola dla Lubuszanina. Jednak ostatecznie spotkanie zostało zweryfikowane jako walkower dla PoloniiGodz. 15.00, początek 1. meczu 10. kolejki III ligi, sędziuje: Rafał Liana (Żnin)LUBUSZANIN: Tomasz Morawski - Mikołaj Wicberger, Radosław Bączyk, Filip Kottas, Krystian Januzik, Jan Turowski, Wojciech Oczkowski, Łukasz Szafran, Daniel Popiołek, Adam Lebiotkowski, Paweł Wicher.POLONIA ŚW: Sławomir Janicki - Paweł Przybyłek, Maciej Gendek, Radosław Barabasz, Krzysztof Wolkiewicz, Dawid Lisek, Piotr Loba, Łukasz Przybyłek, Damian Buczma, Maciej Kononowicz, Michał Wawszczak. Podsumowanie - III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska - 10. kolejka Wda Świecie - Nielba Wągrowiec 0:0Cuiavia Inowrocław - Luboński KS 3:0 (2:0), Mikołaj Plewa (4), Adrian Raszka (19, 85)Lubuszanin Trzcianka - Polonia Środa Wielkopolska 1:0 (0:0)Łukasz Szafran (48)Górnik Konin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 0:1 (0:1), Krzysztof Gościniak (45)Unia Swarzędz - Unia Solec Kujawski 2:2 (0:0), Łukasz Lebioda (47, 81) - Jordan Bednarek (70), Marcin Grzelak (85)Notecianka Pakość - Sokół Kleczew 0:1 (0:1) Jakub Dębowski (21) Wyniki 10. kolejkiPolonia 1912 Leszno - GKS Dopiewo 2:2 (1:0), Tomasz Malinowski (13), Ihor Vons (49) - Jacek Kopaniarz (65, 89);Piast Kobylin - Pogoń Mogilno 3:0 (1:0), Artur Krawczyk (19, 73), Jacek Borowczyk (88);1.