Wyniki na żywo 22. kolejki 3 ligi

Marcin Gołembiewski
W sobotę odbędzie się 7 spotkań 22. kolejki 3 ligi. Większość będziemy relacjonować na żywo.

UWAGA! STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, UŻYWAJ KLAWISZA F5Masz uwagi, pytania, widzisz błędy, znasz wynik, którego nie mamy. Pisz - GG 2430115.Dla poprawnego oglądania strony najlepiej być zalogowanym
Lubuszanin Trzcianka - Wda Świecie 3:0 (1:0) koniec meczuBramki: Jarosław Feciuch (30, 64, karny), Krystian Feciuch (60)LUBUSZANIN: Morawski - Wicberger, Bączyk, Kiczyński, Januzik, Florek, J. Feciuch, Turowski, K. Feciuch, Wawszczak, Oczkowski.WDA: Tomaszewski - Żurek, Brzeziński, Szal, Talaśka, Urbański, Raszka, Jackiewicz, Żurawski, Kiełpiński, Olszewski.10 min. - gra w środku pola, typowe badanie sił, żółtą kartką upomniany Marcin Florek Dwie okazje Wojciecha Oczkowskiego w 16 i 18 min. 25 min. - strzał Krzysztofa Szala broni bramkarz LubuszaninaGOL. 30 min - Oczkowski zagrywa z prawej strony, a ładnym plasowanym strzałem tuż przy słupku popisuje się kapitan Lubuszanina Jarosław Feciuch i gospodarze prowadzą 1:0.33 min. - z linii bramkowej Marcin Florek wybija piłkę po uderzeniu Dariusza Jackiewicza45 min. - do przerwy, Lubuszanin zasłużenie wygrywa z Wdą.48 min. - Paweł Olszewski strzela w poprzeczkę50 min. - zmiana we Wdzie, za Talaśkę wszedł WoźniakGOL. 60 min. - Krystian Feciuch na 2:0 po wymanewrowaniu bramkarzaGOL 64 min. - faulowany Michał Wawszczak przez Piotra Żurka w polu karnym. Czerwona kartka dla obrońcy Wdy, a z jedenastki Jarosław Feciuch na 3:0. Niespodzianka w Trzciance, która wygrała w rundzie wiosennej także wysoko z Calisią.75 min. - druga żółta i w konsekwencji czerwona kartka dla Krystiana Feciucha 75 min. - po strzale Pawła Olszewskiego Kiczyński wybił piłkę z linii bramkowej76 min. - Woźniak uderzył nad bramką90 min. - koniec meczu, 3:0 dla Lubuszanina!
Unia Solec Kujawski - Włocłavia 2:1 (1:1) koniec meczuBramki: Michael Sanni (31, 74) - Marcin Piotrowski (44)UNIA: Skibiński - Poczwardowski, Grzelak, Frasz, Kubas, Winiecki, Sanni, Walczak, Szkaradek Barlik, Lewandowski.WŁOCŁAVIA: Woźniak - Haberski, Grudziński, Suchomski, Lamparski - Stasiak, Budnicki, Frąckowiak, Dębicki, Piotrowski - Śmigiel.Relacjonuje Łukasz Ciarczyński. 7 min. - nieuznany gol dla Włocłavii, spalony.11 min. - zza pola karnego strzelał Barlik, wypluł piłkę Woźniak, dobijał Szkaradek, a bramkarz Włocłavii udanie interweniował. 15 min. - na stadionie pojawiło się 20 kibiców Włocłavii, których po 10 minutcah wyszli i zapewne udali się na mecz do Bydgoszcz (Zawisza - Olimpia) 19 min. - groźny strzał Szkaradka25 min. - Szkaradek do Lewandowskiego ten uderzył z ostrego, ale piłka przeszła wzdłuż linii bramkowej26 min. - z wolnego Frąckowiak trafia w poprzeczkę30 min. - 0:0 w Solcu Kujawskim31 min. - Śmigiel sam na sam, obok bramkiGOL. 31 min - Sanni pod poprzeczkę  po zagraniu wzdłuż bramki i 1:0 dla Unii.38 min. - Poczwardowski upomniany żółtą kartką40 m in. - groźny strzał Piotrowskiego broni42 min. - kartka żółta dla Unii - Frasz.GOL. 44 min. - Marcin Piotrowski z rzutu wolnego pośredniego z pola karnego wyrównuje stan meczu. Sędzia uznał, że obrońca podawał do bramkarza i odgwizdał wolnego na 5-6 metrze. 45 min. - przerwa46 min. - za Adriana Grudzińskiego wszedł Artur Serocki, zmiana we Włocłavii50 min. - 1:1.51 min. - Lewandowski nad bramką55 min. - nadal bez zmiany wyniku w Solcu.60  min. - za Stasiaka i Dębickiego weszli: Rosiak i P. Markiewicz, zmiani we Włocłavii65 min. - za Walczaka Błaszczak, zmiana w Unii66 min. - żółta kartka dla Budnickiego67 min. - Daniel Błaszczak upomniany żółtą kartką72 min. - za Lewandowskiego - Murach, zmiana w Unii. GOL. 74 min. - Sanni głową strzela bramkę na 2:1. 77 min. - Haberski upomniany kartką zółtą87 min. - Włocłavia nie mająca nic do stracenia, zaatakowała, odkryła się, ale Unia groźnie kontruje.90 min. - 4 doliczone minuty90+1 min. - Barlik upomniany żółtą kartkątaktyczne zmiany w Unii:90+2 min. za Barlika Chachuła90+3 min. za Szkaradka - Osiński90+4 min. - koniec meczu.
Victoria Koronowo - Notecianka Pakość 1:1 (1:1) koniec meczuBramki: Arkadiusz Piskorski (45) - Michał Szot (17)VICTORIA: Filip Skory - Rafał Lipiński, Damian Szczukowski,  Andrzej Grugiel, Łukasz Walda, Arkadiusz Piskorski, Mikołaj Plewa, Jacek Góralski, Jakub Solecki, Adam Kardasz, Jakub Kujawka. NOTECIANKA: Marcin Ciesielski - Patryk Łechtański, Bartłomiej Delekta, Ariel Jastrzembowski, Karol Schumacher, Patryk Kurowski, Mikołaj Bednarek, Karol Fortuna, Dariuusz Słupski, Michał Szot, Roger Babiarz.Relacjonuje Zenon Rydelski. 5 min. - początek dla Notecianki6 min. - Kujawka znalazł się w sytuacji sam na sam, uderzył z kąta, ale instyktownie obronił bramkarz gości 10 min. - 0:0, Victoria posiada optyczną przewagęGOL. 17 min. - Michał Szot z lewej strony ładnym strzałem po długim rogu zdobywa prowadzenia dla gości z Pakości.25 min. - Błaszkiewicz za słabo grającego Lipińskiego, zmiana w Victorii37 min. - Czerwona kartka za faul na Słupskim dla Kardasza. Problematyczna kartka pokazana przez Janusza Gierczyńskiego (W)38 min. - Jakub Kujawka w sytuacji sam na sam, wymanewrował bramkarza, strzelił do pustej bramki, ale obrońca w ostatniej chwili wślizgiem wybił piłkę.GOL. 45 min. - Arkadiusz Piskorski wymanewrował obrońców i z bliska wyrównał stan meczu. Gospodarze grają w osłabieniu, a mimo to wyrównali. 1:1 po 45 min. dwa razy 47 min. - strzał Soleckiego z 25 metrów w słupek48 min. - Kujawka uderzył za słabo, aby zaskoczyć bramkarza gości.55 min. - nadal 1:157 min. Delekta upomniany żółtą kartką62 min. - Rościszewski za Kurowskiego zmiana w Noteciance67 min. - za Fortunę Grzegorz Woźniak, zmiana w Noteciance67 min. - Andrzejewski za Piskorskiego, zmiana w Victorii70 min. - Solecki z wolnego z dystansu ale obok spojenia słupka z poprzeczką78 min. - Okanga za Soleckiego, zmiana w Victorii79 min. - Kujawka upomniany żółtą kartką80 min. - bez zmiany wyniku87 min. - za Babiarza Niedzwiedź, zmiana w Noteciance88 min. za Plewę za Janiszewski, zmiana w Victorii. 90 min. - koniec meczu 1:1.
Mieszko Gniezno - GKS Dopiewo 1:3 (1:1) koniec meczuBramki: Daniel Szymański (6) - Tobiasz Jarentowski (20, 80), Maciej Ratajski (70)GOL. 6 min. gol dla Mieszka, strzelcem - Daniel SzymańskiGOL. 20 min. Tobiasz Jarentowski wyrównuje stan meczu34 min. - zdecydowana przewaga gości, ale są nieskuteczni45 min. - trzy słupki i poprzeczka gości i po I połowie 1:155 min. - tym razem w słupek trafia KurminowskiGOL. 70 min. Maciej Ratajski zdobywa wreszcie gola dla gości.GOL. 80 min. - Tobiasz Jarentowski strzela na 3:1 dla GKS90 min. - koniec meczu.
Calisia - Piast Kobylin 2:1 (1:0) koniec meczuBramki: Krzysztof Gościniak (5), Damian Czech (72) - Michał Rejek (89)wynik zahttp://www.kpcalisia.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=166:kp-calisia-live&catid=38:aktualnoci&Itemid=90
Chemik Bydgoszcz - Górnik AVANS Konin 0:1 (0:1) koniec meczuBramka: Arkadiusz Bajerski (10)CHEMIK: Poraziński - Sarnowski, D. Paczkowski, Rudziński, Grodzki, A. Kacprzak, Witucki, Katerla, Konecki, Szmańkowski, D. Retlewski.GÓRNIK: Szczepankiewicz - Augustyniak, M. Majewski, A. Majewski, A. Kosmala, Raczkowski, Adamczewski, Modelski, Bajerski, Bednarczyk, Błaszczyk.Relacjonuje Marek Tamulski z Planeta FM. - http://www.planeta.fm/externals/online-player/#/konin/Goście ostatni raz wygrali we Włocławku z Włocłavią 4:2 - 16 października 2010 roku.7 min. - akcja z lewej strony Retlewski, ale strzał w boczną siatkęGOL 10 min. - Arkadiusz Bajerski strzelił zza pola karnego, Mateusz Poraziński miał piłkę w rękach, ale wypuścił ją i ostatecznie wpadła do bramkiPierwszy gol na wyjeździe od 500 minut Górnika.20 min. - Majewski z 16 metrów uderzył, ale strzał zablokowany.25 min. - Górnik prowadzi 1:0 i ma optyczną przewagę.36 min. - Marcin Szmańkowski przewrotką obok słupka39 min. - Dawid Paczkowski strzela z bliska, ale broni Szczepankiewicz41 min. - strzał Adama Kacprzaka obok słupka44 min. - końcówka pierwszej połowy dla Chemika, kilka okazji, ale na razie bydgoszczanie nieskuteczni.45+1 min. - po pierwszej połowie 1:0 dla Górnika.46 min. - dwie zmiany w zespole Chemika: Jarzembowski za Grodzki, Spychała za Szmańkowski. Jedna w Górniku Jaroszewski za Raczkowskiego.50 min. - spokojny początek drugiej połowy.60 min. - dużo walki w Bydgoszczy, ale dogodnych sytuacji. Nieciekawe spotkanie w drugiej połowie65 min. - zmiana w Chemiku, Biernacki za Kacprzaka75 min. - nadal 1:0 dla Górnika.90 min. - trwa doliczony czas gry90 +3 min. - koniec meczu. Goście przerywają fatalną passę bez zwycięstwa.
Unia Janikowo - Unia Swarzędz 0:4 (0:1) Koniec meczuBramki: Adrian Płoska (26, głową), Łukasz Lebioda (53, 90), Mateusz Sobkowiak (85)UNIA JANIKOWO: Bihun - Wiśniewski, Hulisz, Wawrzyniak, Mokrzycki, Dereżyński, Nowacki, Kanik, Klimek, Dworacki, Gabrych.UNIA SWARZĘDZ: Budnik - Zawdrowicz, Adamczyk, Sobkowiak, Płoska, Chmielecki, Matouszek, Dohnal, Klepacz, Bączyk, Lebioda.Relacjonuje Przemysław Powała (Gazeta Pomorska).7 min. - Adam Wiśniewski uderzył z daleka, ale z trudem wybił piłkę bramkarz gości.12 min. - dośrodkowanie Hulisza, ale Gabrych nie zdążył do piłki25 min. - dużo walki, ale mało sytuacji z obu stron, Bączyk upomniany żółtą kartką. nadal 0:0.GOL 26 min. rajd prawą stroną, dośrodkowanie Sobkowiaka na głowę Płoski, który zdobywa bramkę na 1:0 dla gości.36 min. - po strzeleniu gola goście zaczęli kontrolować przebieg meczu. Gospodarze mają wiele strat i nie potrafią wyprowadzić groźnej akcji.45+1 min. - koniec I połowy, prowadzą goście, którzy pierwszą połowę grali z wiatrem47 min. - akcja Klimka, ładny strzał, ale bramkarz gości wybija piłkę na rzut rożny.48 min. - po rogu głową nad bramką uderza Klimek.50 min. - początek udany w wykonaniu gospodarzy, którzy ruszyli do ataków.GOL 53 min. - Klimek zagubił się w dryblingu. Goście wyprowadzili kontrę, przed polem karnym interweniował Bihun, ale nie trafił w piłkę i spokojnie do siatki strzelił Lebioda. Goście wygrywają już 2:0 w Janikowie55 min. - żółtą kartką upomniany Lisiecki, który zastąpił w przerwie meczu Nowackiego.59 min. - za dyskusje z sędzią Adamczyk upomniany żółtą kartkądwie zmiany w Unii:62 min - Kamiński za Gabrycha63 min. - Wieczorek za Wiśniewskiego65 min. - goście grają defensywnie i wyprowadzają groźne kontry. Gospodarze próbują strzelić kontaktową bramkę.73 min. - trzecia zmiana w Unii Janikowo, Jagielski za Wawrzyniaka.74 min. - w polu karnym leży Jagielski. Sędzia uznał, że wymuszał karnego i został upomniany żółtą kartką.75 min. zmiana w Unii Swarzędz, Strużyński za Płoskę,GOL 85 min. - Mateusz Sobkowiak w sytuacji sam na sam i 3:0. Składna akcja gości i wyróżniający się zawodnik tego meczu Sobkowiak zdobywa bramkę.GOL 90 min. - Lebioda dobija gospodarzy!!! 4:0 dla gości.
Mecz rozegrany awansem (27 kwietnia)Polonia Leszno - Lech DiM Rypin 1:1 (0:0) Bramki: Maciej Bujak (69) - Piotr Sarbinowski (50). Więcej o meczu
1. Calisia Kalisz22 47 43-212. Lech DiM Rypin 22 42 46-263. Wda Świecie 22 41 39-254. Unia Swarzędz 22 38 35-185. Piast Kobylin 22 37 37-286. GKS Dopiewo 22 34 28-187. Victoria Koronowo 22 32 23-248. Górnik Avans Konin 22 31 26-279. Lubuszanin Trzcianka 22 30 34-2110. Polonia 1912 Leszno 22 29 31-2611. Chemik ProNatura 22 26 25-3512. Notecianka Pakość 22 24 25-3513. Unia Janikowo 22 24 23-3614. Unia Solec Kujawski 22 19 27-3915. Włocłavia Włocławek 22 15 24-5416. Mieszko Gniezno 22 13 14-47