Wyniki na żywo 8. kolejki III ligi [15/16 września]

Marcin Gołembiewski
Mecz Wda - Pogoń (fot. Sławomir Wojciechowski)
Mecz Wda - Pogoń (fot. Sławomir Wojciechowski) Sławomir Wojciechowski

III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska - 8. kolejkaNiedziela, 16 września 2012 r.Piast Kobylin - Ostrovia Ostrów Wielkopolski 1:6 (1:0) koniec meczu[16.00] sędziuje: Adam Pęcherz (Nowe Skalmierzyce) 5 min. 0:0GOL. 17 min. Marcin Kurzawa z 15 metrów po rogu ładnym strzałem daje prowadzenie gospodarzom20 min. - 1:045 min. 1:0GOL. 46 min. Szymanowski 1:1GOL. 64 min. Stawiński 1:2GOL. 66 min. KempińskiGOL. 74 min. KempińskiGOL.83 min. KempińskiGOL. 90 min. IzydorskiSobota, 15 września 2012 r.Unia Swarzędz - Notecianka Pakość 3:0 koniec meczu[17.00] sędziuje: Maciej Ziółkowski (Konin)GOL. 10 min. - gospodarze obejmują prowadzenie, podawał Matouszek a strzelcem Łukasz Lebioda.15 min. 1:030 min. 1:045 min. 1:0, sytuacje dla Unii Ludwiczak i Klepacza, ale gospodarze nieskuteczniGOL. 62 min. Adrian Płoska na 2:0 GOL. 83 min. Matouszek po podaniu Lebiody na 3:090+2 min. koniec meczuLubuszanin Trzcianka - Unia/Roszak Solec Kujawski 0:1 koniec meczuRelacjonuje Robert Pawlikowski.95 min. Lubuszanin Trzcianka ostatecznie przegrał z Unią Solec Kujawski 0:1. 95 minuta druga zółta kartka dla Tomasza Morawskiego 95 minuta zmiana w Unii za Łukasza Burkiewicza, Wojciech Jendrzejewski94 minuta za dyskusję z sędzią żółta kartka dla Tomasza Morawskiego 93 minuta kolejna żółta kartka tym razem dla Radosława Bączyka 91 minuta faul taktyczny i żółta kartka dla Szymona Raczyńskeigo90 min. sędzia doliczył 5 minut 86 minuta zmiana w Unii za Krzysztofa Łożyńskiego, Michał Murach82 minuta zmiana w Lubuszaninie za Jana Turowskiego, Tomasz Mrozik 77 minuta - Tomasz Tomaszek strzał obok bramki 76 min. Lubuszanin z przewagą jednego zawodnika jednak brakuje skuteczności pod bramką Mateusza Skibińskiego75 minuta zmiana Lubuszaninie za Wiesława Natkańca, Adrian Kaczanowicz 71 minuta za odkopnięcie piłki żółta kartka dla Łukasza Szafrana69 minuta zmiana w Unii za Arkadiusza Nowickiego, Valentin Dah 68 minuta doskonała okazja dla Lubuszanina, dośrodkowanie Wiesława Natkańca jednak Paweł Wicher z kilku metrów strzela w poprzeczkę61 minuta zmiana w Unii Solec Kujawski za Patryka Straszewskiego, Tomasz Tomaszek 58 minuta zamieszanie w polu karnym Unii jednak w dogodnej sytuacji Łukasz Szafran nie trafił w piłkę 56 minuta kierownik Unii Stanisław Wyrwas (a nie trener gości Zbigniew Stefaniak jak wcześniej informowaliśmy) odesłany przez sędziego zawodów Michała Sobczaka z Ciechocinka na trybuny za krytykowanie decyzji o rzucie karnym. 54 minuta żółta kartka za dyskusję z sędzią Arkadiusz Nowicki53 minuta Paweł Wicher nie wykorzystał rzutu karnego Mateusz Skibiński52 minuta zawodnik gości Robert Frasz zatrzymał piłkę ręką zmierzającą do bramki i otrzymał od sędziego zawodów czerwoną kartkę 50 minuta żółta kartka dla Jordana Bednarka 45 min. do przerwy w Trzciance zasłużone prowadzenie beniaminka z Solca Kujawskiego GOL 40 minuta ładny plasowany strzał młodzieżowca Łukasza Burkiewicza, i zespół gości prowadzi w Trzciance 1:036 minuta Jan Turowski obok bramki 35 minuta minuta dośrodkowanie Adama Lebiotkowskiego tuż obok słupka głową Radosław Bączyk25 minuta kolejna interwencja Tomasza Morawskiego, który pewnie broni strzał młodzieżowca Patryka Straszewskiego 23 minuta strzał z 25 metrów Łukasza Burkiewicza piłka po poprzeczce 15 min. Optyczna przewaga gości, którzy w kolejnym meczu wyjazdowym grają bez respektu dla rywala 12 minuta uderzenie Łukasza Burkiewicza pewnie łapie Tomasz Morawski 10 minuta strzał Pawła Wichra wysoko nad bramką 2 minuta dośrodkowanie Szymona Raczyńskiego uderzenie głową Arkadiusza Nowickiego piłka w siatce jednak zawodnik z Solca na pozycji spalonej, gol nieuznany 1. min. Słonecznie w Trzciance. Gospodarze przystąpili do meczu bez pauzującego za kartki Krystiana Januzika i Julesa Sambou. [16.00] sędziuje: Michał Sobczak (Bydgoszcz)LUBUSZANIN: Tomasz Morawski - Mikołaj Wicberger, Radosław Bączyk, Adam Lebiotkowski, Hubert Jabłoński, Filip Kottas, Łukasz Szafran, Wiesław Natkaniec, Wojciech Oczkowski, Jan Turowski, Paweł Wicher.UNIA ROSZAK SOLEC KUJAWSKI: Mateusz Skibiński - Robert Frasz, Marcin Grzelak, Adam Kacprzak, Jordan Bednarek, Łukasz Burkiewicz, Krzysztof Łożyński, Szymon Raczyński, Patryk Straszewski, Arkadiusz Nowicki, Doudou Ndao  Górnik Konin - Sokół Kleczew 2:2 koniec meczuGÓRNIK: Kordylewski, Śnieg, M. Majewski, Markiewicz, Augustyniak, Modelski, Adamczewski, A. Majewski, Sobieraj, Tatarczuk, Bajerski.SOKÓŁ: Pawłowski, Pingot, Jędras, Lisiecki, Krzyżanowski, Urban, Gromanowski, Pietrzak, Dębowski, Kurminowski, Antosik. godz 16, początek meczu Boisko, ulica Podwale sędziuje: Łukasz Araszkiewicz (Plewiska)Relacjonuje Marek Tamulski - relacje słuchaj w radio planeta FMGOL. 4 min. błąd Pawłowskiego, bramkarz Sokoła wybił wprost pod nogi Bartosza Tatarczuka z 16 metrów na 1:0GOL. 8 min. Tatarczuk z pola karnego i 2:012 min. 2:0 23 min. 2:035 min. 2:045 min. 2:0, przerwa w 15. derbach regionu.53 min. nadal 2:0GOL. 56 min. kontaktowa bramka dla gości, Antosik70 min. 2:1GOL. 71 min. błąd bramkarza Górnika, Dębowski wyrównuje80 min. 2:2GKS Dopiewo - Luboński Fogo Luboń 0:0 koniec meczu[16.00] sędziuje: Artur Mieloch (Chodzież)GKS: Linka - Polody, Ratajski, Nowacki, Zawieja, Chmielecki, Stronka, Budzyń, Noga, Solarek, Kopaniarz.LUBOŃSKI: Maćkowski, Zielonka, Pytlak, Imbirowicz, Pietrowski, Matouszek, Radomski, Wyrwa, Jeżewski, Skrzycki, Izydorczyk 13  min. Budzyń w poprzeczkę, przewaga GKS.18 min. - Kopaniarz do Nogi, ten strzela, ale w bramkarza 25 min. Jeżewski z wolnego, a strzał z 3 metrów napastnika gości broni kapitalnie Linka45 min. 0:046. min. zmiana w GKS, za Nowackiego - Lasek 49 min. Linka broni rzut karny wykonywany przez Dawida Skrzyckiego59 min. Kołodziej za Stronkę, zmiana w GKS. 66 min. za Solarka Kowalski65 min. Kołodziej z woleja obok 71 min. strzał Kowalskiego broni bramkarz 72 min. Kowalski zablokowany75 min. 0:078 min. za Kopaniarza Waskowski 88 min. kontuzja Kołodzieja, GKS kończy w "10" 90 min. koniecCuiavia Inowrocław - Polonia Środa Wielkopolska 2:1 koniec meczusędziuje: Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)CUIAVIA: Maciej Kowalski, Borys Modracki, Mateusz Kucharski, Adrian Raszka, Piotr Timm, Łukasz Nowak, Mikołaj Plewa, Szymon Maziarz, Radosław Mazurowski, Krzysztof Kretkowski, Dawid Janicki.POLONIA: Sławomir Janicki, Marcin Siwek, Paweł Przybyłek, Radosław Barabsz, Maciej Gendek, Krzysztof Wolkiewicz, Dawid Lisek, Michał Wawszczak, Maciej Kononowicz, Damian Buczma, Łukasz Przybyłek. RELACJA SZCZEGÓŁOWA TUTAJ15 min. 0:025 min. 0:0GOL. 40 min. Krzysztof Wołkiewicz 0:145 min. przerwaGOL. 59 min. Mikołaj Plewa 1:170 min. 1:1GOL. 78 min. Michał Zawada na 2:190 min. koniec, wygrana CuiaviiWda Świecie - Pogoń Mogilno 1:1 koniec meczu[16.00] sędziuje: Mateusz Gajewski (Złotopole)WDA: Łukasz Zapała - Piotr Żurek, Arkadiusz Czajkowski, Grzegorz Brzeziński, Paweł Olszewski, Grzegorz Subkowski, Radosław Mik, Adrian Talaśka, Łukasz Wenerski, Patryk Urbański, Damian Szczukowski.POGOŃ: Adam Wanecki - Błażej Duszyński, Leszek Arent, Damian Kempski, Łukasz Kempski, Jacek Wojciechowski, Antoni Krajnyk, Mirosław Maciejewski, Bartłomiej Czaplewski, Jarosław Plewa, Krzysztof Szal. RELACJA SZCZEGÓŁOWA - TUTAJ15 min. 0:025 min. 0:0GOL. 44 min. Adrian Talaśka sam na sam i 1:045 min. przerwa70 min. 1:078 min. 1:0GOL. 90+1 min. Łukasz Kempski wyrównujeŚroda, 19 września 2012 r.Polonia Leszno - Nielba Wągrowiec [16.00]sędziuje: Tomasz Perliński (Włocławek)Zaległy mecz z 1. kolejkiŚroda, 19 września 2012 r.Pogoń Mogilno - Unia/Roszak Solec Kujawski [17.00]sędziuje: Arkadiusz Koronka (Gniezno) PodsumowanieGKS Dopiewo - Luboński 0:0Wda Świecie - Pogoń Mogilno 1:1 (1:0), Adrian Talaśka (44) - Łukasz Kempski (90+1)Cuiavia Inowrocław - Polonia Środa Wielkopolska 2:1 (0:1), Mikołaj Plewa (59), Michał Zawada (78) - Krzysztof Wołkowicz (40)Lubuszanin Trzcianka - Unia Solec Kujawski 0:1 (0:1), Łukasz Burkiewicz (40)Górnik Konin - Sokół Kleczew 2:2 (2:0), Bartosz Tatarczuk (4, 8) - Jakub Antosik (56), Jakub Dębowski (71)Unia Swarzędz - Notecianka Pakość 3:0 (1:0), Łukasz Lebioda (10), Adrian Płoska (62), Maciej Matouszek (83).Piast - Ostrovia 1:6 (1:0), M. Kurzawa (17) - Szymanowski (46), Stawiński (64), Kempiński (66, 74, 83), Izydorski (90) 1.