Do poważnego wypadku doszło na ulicy Radziejowskiej w Brześciu Kujawskim


Wideo: Wypadek w Brześciu Kujawski. Zderzenie hundaia z cysternąW sobotę około godziny 8 w Brześciu Kujawskim przy ulicy Radziejowskiej doszło do wypadku drogowego z udziałem cysterny i osobówki.

Na miejsce przybyły 3 zastępy straży pożarnej (OSP Brześć Kujawski i 2x PSP Włocławek), policja i pogotowie.

W wyniku zderzenia samochodu renault z cysterną, 63-letni kierowca samochodu osobowego doznał obrażeń. Został przewieziony do szpitala we Włocławku.

Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Zestaw jechał na pełno, przewoził benzynę i ropę.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca samochodu osobowego 63-letni mężczyzna nagle zasłabł, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w ciągnik siodłowy z naczepą.

Obok hundaia i ciągnika siodłowego z naczepą zaparkowany był trzeci pojazd. Posiadał on uszkodzenia, lecz na chwilę obecną nie można było stwierdzić, czy uszkodzenia powstały na skutek tego wypadku (policjanci nie mogli dotrzeć do właściciela).

Wiadomości

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!