Złote medale Angeliki Szymańskiej i Wiktorii Zasady

Marcin Gołembiewski
Wiktoria Zasada ze srebrnym medalem MP
Wiktoria Zasada ze srebrnym medalem MP Wojciech Alabrudziński
Włocławskie judoczki Angelika Szymańska i Wiktoria Zasada wywalczyły pierwsze miejsca w Otwartym Pucharze Polski Juniorek, który rozegrany został w Luboniu koło Poznania.

Tym razem złote. Włocławskie judoczki wywalczyły pierwsze miejsca w Otwartym Pucharze Polski Juniorek, który rozegrany został w Luboniu koło Poznania.W wadze 44 kg. triumfowała Wiktoria Zasada zawodniczka WTJ, a w kategorii 48 kg. zwyciężyła Angelika Szymańska, reprezentantka MKS Olimpijczyk.Niedawno w mistrzostwach Polski młodzików w Krakowie Zasada i Szymańska zdobyły tytuły wicemistrzowskie.Nieoczekiwanie po raz pierwszy w swojej karierze z judo bez miejsca na podium zawody zakończył Kacper Wróbel, który został sklasyfikowany na 7. pozycji w kat. 42 kg. Zawodnik MKS Olimpijczyk w dotychczasowych imprezach wywalczył 147 miejsc "medalowych".

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani