Wybierz region

Wybierz miasto

  Janek Samołyk

  Starodębska Music Bar
  Włocławek, ul. Starodębska/3, +48 88 533 33 63

  20:00 Piątek, 30 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Janek Samołyk

  Janek Samołyk to wrocławski wokalista, gitarzysta oraz autor piosenek. Występuje na scenie od 2008 roku. Od tamtej chwili zwyciężył w konkursie debiutów na OFF Festivalu w 2009 r., został finalistą Jarocina i festiwalu im. Grzegorza Ciechowskiego, wystąpił przed milionami telewidzów na KFPP w Opolu 2012 r., a nawet zagrał trasę koncertową w Chinach!

  Single Janka Samołyka goszczą na Liście Przebojów Trójki i w ogólnopolskich rozgłośniach radiowych. Muzyka artysty to mieszanka brytyjskiego rocka i polskiej krainy łagodności. Na koncertach towarzyszą mu: Przemysław Mikołajczyk (klawisze), Patrycja Stefanowska (skrzypce, wokal), Piotr Wojniusz (bas) i Mateusz Brzostowski (perkusja).

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!