Dodaj zdjęcie profilowe

avatarRafał Langowski

Włocławek
Mieszkaniec Rafał Langowski

Rafał Langowski

Dodano 2015-04-09 23:18:48

OSTATNIE TURNIEJE MASTER KIDS PRZED NAMI!

W najbliższy weekend we włocławskiej Hali Mistrzów odbędą się trzy ostatnie turnieje z cyklu „Master Kids – Hala dla małych Mistrzów” organizowane przez AP Młodą Włocławiankę i Dziecięcą Akademię Piłkarską.

W sobotę (11.04.) rywalizować będą drużyny z rocznika 2006. W turnieju, którego głównym sponsorem jest firma UDS GROUP wystąpi siedem drużyn: Młoda Włocławianka, DAP Lubień Kujawski, Kikolanka Kikół, WAP Włocławek, Dwunastka Włocławek, Stoczniowiec Płock oraz UKS Lipno. Drużyny zagrają systemem „każdy z każdym”. Początek zawodów o godzinie 9:00, natomiast planowane zakończenie ok. 13:10.

W niedzielę (12.04.) odbędą się dwa turnieje. Najpierw od godziny 9:30, na dwóch boiskach zmierzą się zespoły z rocznika 2007. Swój udział potwierdziło 10 drużyn: Młoda Włocławianka, Młode Talenty Toruń, KS Kutno, PTC Pabianice, Arka II Gdynia, Dwunastka Włocławek, Kikolanka Kikół, Wisła Płock, Arka III Gdynia oraz Calisia Kalisz. Turniej potrwa do godziny 13:00. Godzinę później do rywalizacji przystąpią najmłodsi – rocznik 2008/09. Na boiskach Hali Mistrzów zobaczymy: Młodą Włocławiankę, DAP Toruń, UKS MDK Płock, Sadownika Waganiec, Gryfa Słupsk, Łokietka Brześć Kujawski, AP Młode Talenty Toruń, Dwunastkę Włocławek, DAP Włocławek oraz GOL Brodnica. Uroczyste zakończenie całego cyklu turnieju „Master Kids” odbędzie się o godzinie 17:20. Wszyscy uczestnicy biorący udział w turnieju otrzymają medale, natomiast drużyny puchary. Organizatorzy zapewnili również nagrody indywidualne. Dodatkowo, w niedzielę podczas turniejów odbędą się konkursy dla zawodników i kibiców zgromadzonych na hali.

Z tego miejsca chcemy bardzo serdecznie zaprosić wszystkich Państwa w weekend do Hali Mistrzów. Emocji na pewno nie zabraknie!

Więcej informacji o turnieju można znaleźć na oficjalnej stronie turnieju – http://masterkids2015.wix.com/turnieje

 1. Pierwszy raz tutaj?

  Cieszymy się, że dołączyłeś do serwisu naszemiasto.pl
  Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w zrobieniu pierwszych kroków:

 2. Zwiększ atrakcyjność profilu

  Dodaj tło, zadbaj aby profil miał unikatowy wygląd i wyróżniał się na tle innych

 3. Daj się poznać

  Uzupełnij podstawowe informacje profilowe, dodaj zdjęcie i bądź rozpoznawalny

 4. Dziel się nowymi wydarzeniami!

  Publikuj artykuły, dodawaj galerie, dziel się ciekawymi infomacjami i pozostań na bieżąco z lokalnymi wydarzeniami

 5. Uczestnicz w życiu lokalnej społeczności

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, chcesz się czymś podzielić lub napisać artykuł? Sam zadecyduj jaką formę wybierzesz

 6. Daj znać co u Ciebie

  Chcesz się czymś podzielić na gorąco, dodaj krótki wpis, wiadomość zostanie opublikowana w prywatnym strumieniu

 7. Opublikuj materiał na stronie miejskiej

  Wydarzyło się coś ciekawego, o czym inni mieszkańcy powinni wiedzieć, napisz artykuł i opublikuj go na łamach serwisu, dowiedz się co inni o tym sądzą!