Dodaj zdjęcie profilowe

avatarredakcja

Włocławek

Paulina Szmajda uczestniczy w I Ogólnopolskich Wyborach Miss na wózkach

2013-05-04 00:12:19

Absolwentka PWSZ uczestniczy w I Ogólnopolskich Wyborach Miss na wózkach


Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Jedyna Taka, która powstała z myślą o integracji społecznej, zmianie wizerunku osób z niepełnosprawnością, w tym w szczególności kobiet. Paulina Szmajda jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej we Włocławku, jako jedna z kilku dziewcząt naszego regionu, reprezentuje w konkursie województwo kujawsko-pomorskie.


Jak pisze o sobie na stronie konkursu, jej atutem jest łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi. Cechuje ją szczerość, dowcipność i odwaga. Interesuje się sportem - uwielbia adrenalinę i nowe wyzwania. Jej motto brzmi: „Lepiej spróbować i żałować niż żałować, że się nie spróbowało!". O miano Miss na wózkach ubiega się ponad 70 pań. Głosowanie on-line potrwa do 23 maja. Na wybraną kandydatkę można oddać jeden głos dziennie. Finał konkursu zaplanowano latem.


Na Paulinę Szmajdę można głosować za pośrednictwem strony: http://jedyna-taka.pl/miss,59,paulina-szmajda.html Autor: 

Jesteś na profilu redakcja - stronie mieszkańca miasta Włocławek. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj