TKM Włocławek - Astoria/Novum Bydgoszcz 66:62 w meczu ligi wojewódzkiej juniorów starszych

2014-11-07 10:56:00

TKM Włocławek - Astoria/Novum Bydgoszcz 66:62 w meczu ligi wojewódzkiej juniorów starszychDo ostatnich sędziowskich gwizdków trwała walka o zwycięstwo w spotkaniu juniorów starszych włocławskiego TKM oraz Novum/Astoria Bydgoszcz.Obie drużyn zagrała prawie w optymalnych składach. Wśród gospodarzy zabrakło Mikołaja Witlińskiego zaś bydgoszczanin Mateusz Fatz spędził mecz na ławce rezerwowych. W pierwszej kwarcie włocławianie zawodzili rzutowo, przegrywali też większość pojedynków podkoszowych. To sprawiło, że goście osiągnęli sporą przewagę. Gospodarze w kolejnej kwarcie zagrali bardzo dobrze w obronie. Agresywna defensywa niemal na całym boisku sprawiła, że rywal popełnił sporo strat i zdołał zdobyć w niej zaledwie 4 punkty.Akcja Odblaskiem po oczach we włocławskich szkołach. Anwil rozdawał gadżety

Jesteś na profilu Grzegorz Oleradzki - stronie mieszkańca miasta Włocławek. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj