Dodaj zdjęcie profilowe

avatarredakcja

Włocławek

Utrudnienia w ruchu [18 marca 2013 roku]

2013-03-18 09:47:47

UTRUDNIENIA W RUCHU 18. 03. 2013r. poniedziałek


Zwężenia jezdni: brak


Zwężenia chodników:


* Al. Jana Pawła II - budowa kanalizacji deszczowej;


* ul. Grodzka (pobocze) - rozbudowa sieci kanalizacyjnej.


Zamknięcia jezdni


* ul. Toruńska - przebudowa drogi (odcinek od ulicy Siewnej do Polmozbytu -  zamknięta jezdnia północna.


* ul. Toruńska (odcinek WCK do ulicy Hutniczej) w kierunku Łodzi - przebudowa drogi;


* ul. Kapitulna (odcinek od skrzyżowania ulic Wysoka/Długa do ulicy Okrzei - przebudowa ulicy.


Remonty cząstkowe nawierzchni: ul. Szpitalna, ul. Toruńska, ul. Grodzka, ul. Witoszyńska, Al. K. Wielkiego, ul. Chopina, ul. Okrzei, ul. Kruszyńska, Al. Ks. Jerzego Popiełuszki.

***
Miejski Zarząd Dróg we Włocławku informuje, że w ramach rozbudowy ulicy Miodowej od dnia 19.03.2013r do 22. 03. 2013r (w godzinach od 7.00 do 15.00 ) będą przestawiane słupy energetyczne. W związku z tym ulica Miodowa będzie nieprzejezdna na odcinku od ul. Szkolnej do Cienistej.


***
Miejski Zarząd Dróg we Włocławku uprzejmie informuje, że z uwagi na prognozowane niesprzyjające warunki atmosferyczne roboty zwiazane z realizacją zadania " Budowa Kanalizacji deszczowej w Al. Jana pawła II" wstrzymnuje sie do odwołania. W związku z powyższym obowiazuje dotychczasowa organiazacja ruchu. 

Jesteś na profilu redakcja - stronie mieszkańca miasta Włocławek. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj