Grzegorz Szefler
Kujawianka Izbica - Lech II Poznań 0-1
Orlęta Aleksandrów - Naprzód Jabłonowo 2-1
Włocłavia Włocławek - Zawisza II Bydgoszcz 0-4
Lech Rypin - Łokietek Brześć 2-0
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 0-2
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 1-3
Jarosław Ciemiecki
Kujawianka Izbica - Lech II Poznań 0:2
Orlęta Aleksandrów - Naprzód Jabłonowo 3:0
Włocłavia Włocławek - Zawisza II Bydgoszcz 1:4
Lech Rypin - Łokietek Brześć 2:1
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 1:5
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 3:2
Daniel Kuligowski
Kujawianka Izbica - Lech II Poznań 1-3
Orlęta Aleksandrów - Naprzód Jabłonowo 1-3
Włocłavia Włocławek - Zawisza II Bydgoszcz 0-5
Lech Rypin - Łokietek Brześć 2-0
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 0-3
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 2-4
Billy Abbott
Kujawianka Izbica - Lech II Poznań 1-3
Orlęta Aleksandrów - Naprzód Jabłonowo 2-1
Włocłavia Włocławek - Zawisza II Bydgoszcz 1-3
Lech Rypin - Łokietek Brześć
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 1-4
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 1-2
Rafał Langowski
Kujawianka Izbica - Lech II Poznań 0:2
Orlęta Aleksandrów - Naprzód Jabłonowo 1:1
Włocłavia Włocławek - Zawisza II Bydgoszcz 0:2
Lech Rypin - Łokietek Brześć 1:0
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 1:0
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 1:0
Marcin Juszczyński
Kujawianka Izbica - Lech II Poznań 0:3
Orlęta Aleksandrów - Naprzód Jabłonowo 2:0
Włocłavia Włocławek - Zawisza II Bydgoszcz 1:3
Lech Rypin - Łokietek Brześć 2:2
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 1:3
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 2:5
Kacper Łęczycki
Kujawianka Izbica - Lech II Poznań 0:4
Orlęta Aleksandrów - Naprzód Jabłonowo 2:1
Włocłavia Włocławek - Zawisza II Bydgoszcz 0:3
Lech Rypin - Łokietek Brześć 3:1
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 0:4
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 1:3
Krzysztof Zakrzewski
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech II Poznań 1:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Naprzód Jabłonowo 1:2
Włocłavia - Zawisza II Bydgoszcz 1:2
Lech Rypin - Łokietek Brześć Kujawski 2:0
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 0:2
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 2:2
Andrzej Kłódkowski
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech II Poznań 0-4
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Naprzód Jabłonowo 1-2
Włocłavia - Zawisza II Bydgoszcz 0-8
Lech Rypin - Łokietek Brześć Kujawski 4-1
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 0-5
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 2-1
Mateusz Browarski
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech II Poznań 0:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Naprzód Jabłonowo 3:2
Włocłavia - Zawisza II Bydgoszcz 0:3
Lech Rypin - Łokietek Brześć Kujawski 3:1
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 1:4
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 2:2
Krystian Michalski
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech II Poznań 1:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Naprzód Jabłonowo 2:2
Włocłavia - Zawisza II Bydgoszcz 0:4
Lech Rypin - Łokietek Brześć Kujawski 2:1
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 2:4
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 2:1
Daniel Kołodziejski
Izbica-Lech II-0-2
Orlęta-Naprzód-2-1
Włocłavia-Zawisza II-1-3
Lech R-Łokietek-2-0
Sadownik-Chemik-1-4
Baruchowo-Lider-3-1
Paweł Sieraczkiewicz.
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech II Poznań 1:2
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Naprzód Jabłonowo 1:2
Włocłavia - Zawisza II Bydgoszcz 0:2
Lech Rypin - Łokietek Brześć Kujawski 3:1
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 0:1
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 1:2
Wuta
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech II Poznań 1:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Naprzód Jabłonowo 1:2
Włocłavia - Zawisza II Bydgoszcz 1:3
Lech Rypin - Łokietek Brześć Kujawski 0:0
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 2:4
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 3:0
Marcin
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech II Poznań 2:0
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Naprzód Jabłonowo 3:1
Włocłavia - Zawisza II Bydgoszcz 0:3
Lech Rypin - Łokietek Brześć Kujawski 3:0
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 1:0
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 1:3
Fala
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech II Poznań 0:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Naprzód Jabłonowo 1:2
Włocłavia - Zawisza II Bydgoszcz 0:4
Lech Rypin - Łokietek Brześć Kujawski 3:1
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 0:2
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 2:2
Maciek
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech II Poznań 0:4
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Naprzód Jabłonowo 3:1
Włocłavia - Zawisza II Bydgoszcz 0:5
Lech Rypin - Łokietek Brześć Kujawski 2:1
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 1:3
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 2:5
Artur
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech II Poznań 1:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Naprzód Jabłonowo 3:1
Włocłavia - Zawisza II Bydgoszcz 1:4
Lech Rypin - Łokietek Brześć Kujawski 2:2
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 0:5
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 1:4
Mirek
Kujawianka Izbica Kujawska - Lech II Poznań 0:3
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Naprzód Jabłonowo 1:3
Włocłavia - Zawisza II Bydgoszcz 0:3
Lech Rypin - Łokietek Brześć Kujawski 1:0
Sadownik Waganiec - Chemik Bydgoszcz 1:3
GKS Baruchowo - Lider Włocławek 2:1
Oficjalne wyniki wyborów do Parlamentu Europejskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?