Włocławska Liga Futsalu po 4. kolejce DGS liderem [zdjęcia, wideo]

RK
Mecz DGS - Salamander 3-5 (1-2)
Bramki dla DGS zdobyli: Daniel Szymański 15,25 i Paweł Nitkowski -21. Dla drużyny Salamander natomiast: Jacek Wichliński  3,16,30,40 i Witold Piekaż- 39.

4  0p  9-3
Mecz DGS - Salamander 3-5 (1-2) Bramki dla DGS zdobyli: Daniel Szymański 15,25 i Paweł Nitkowski -21. Dla drużyny Salamander natomiast: Jacek Wichliński 3,16,30,40 i Witold Piekaż- 39. Tabela Włocławskiej Ligi Futsalu po 4 kolejce: 1. DGS 4 9p 25-13 2. PTA Orlen 4 7p 22-10 3. Salamander 4 7p 21-17 4. Bobrowniki 4 7p 19-18 5. Drumet 4 7p 18-21 6. TSR Kujawy 4 6p 8- 9 7. Geberit 4 3p 16-19 8. Olimpic 4 0p 9-3 Wojciech Alabrudziński
Za nami 4 kolejka Włocławskiej Futsal Ligi

. W pierwszym meczu tego dnia spotkały się drużyny Olimpic i TSR KUJAWY.Mecz ten był bardzo wyrównany świadczy o tym to że zawodnicy obydwu drużyn nie stworzyli wielu sytuacji do zdobycia bramki.Pierwsza bramka była dziełem Sławomira Musiałkiewicza który zdecydował się na strzał z dalszej odległości i takim sposobem uzyskał prowadzenie w meczu.

W 12 min. meczu gola wyrównującego dla Olimpicu po akcji całego zespołu zdobył z bliskiej odległości Adrian Kowalski.W 18 min. meczu najlepszy zawodnik meczu Adrian Kowalski (TSR KUJAWY) zdobył drugiego gola dla swojej drużyny i zarazem ustalił wynik meczu na 2-1 dla TSR KUJAWY.W drugiej połowie meczu zawodnicy obydwu drużyn starali się zmienić wynik lecz obrona tych zespołów wzięła górę i wynik tego spotkania się już nie zmienił. W drugim meczu tej kolejki grały ze sobą PTA ORLEN i DRUMET. To był najbardziej wyrównany mecz 5 kolejki..Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla drużyny PTA ORLEN która w 1 min. meczu zdobyła prowadzenie za sprawą Michała Każmierczaka .W 16 minucie spotkania Tomasz Szablewski zdobył wyrównanie.Po następnych dwóch minutach było już 2-1 dla PTA ORLEN a gola strzelił ponownie Michał Każmierczak.W 20 min. Łukasz Kranc strzelił trzecią bramkę i chemicy do przerwy wygrywali dwoma bramkami.Druga połowa spotkania była bardzo zacięta i w 22 min.

Radosław Łykowski zdobył kontaktową bramkę dla Drumetu. Kiedy w 26min. Łukasz Karpiński zdobył czwartego swojej drużyny nikt nie pomyślał że zespół PTA ORLEN może jeszcze w tym meczu stracić punkty.Minutę później Piotr Gołtasz strzelił ponownie gola kontaktowego i dał swojej drużynie cień szansy na punkty w tym meczu.W 29 minucie meczu najlepszy zawodnik spotkania Michał Kaźmierczak strzelił gola na 5-3. Drużyna Drumetu nie załamała się stratą bramki i w 36 min. odpowiedziała bramką na 5-4 zdobytą ponownie przez Piotra Gołtasza.Mintę po tym zdarzeniu czyli w 37 min. meczu bramkę na wagę remisu strzelił ponownie Tomasz Szablewski ustalając wynik meczu na 5-5.

ż.k.- Michał Każmierczak - PTA ORLEN ż.k.-Piotr Gotłasz - Drumet ż.k. - Tomasz Szablewski - Drumet

1. DGS 4 9 25-13
2. PTA Orlen 4 7 22-10
3. Salamander 4 7 18-14
4. Bobrowniki 4 7 19-18
5. Drumet 4 7 18-21
6. TSR Kujawy 4 6 8-9
7. Geberit 4 3 16-19
8. Olimpic 4 0 9-31