III liga grupa II - 13. kolejka
Sobota
Bałtyk Gdynia - Świt Szczecin 2:1 (1:1)
90 -koniec
89 - 2:1
80 - 2:1
GOOOL 68 - Kuzimski 2:1
60 - 1:1
GOOOL 45 - Szur 1:1
GOOOL 40 - Wojdak 0:1
30 - 0:0
15 - 0:0
g. 17 - Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Sokół Kleczew - Pogoń II Szczecin 2:1
Informuje Marek Rajtakowski
90 - koniec
GOOOL 89 - Matynia 2:1
GOOOL 67 - Joshua Kayode 2:0
60 - 1:0
45 - 1:0
GOOOL 22 - samobój 1:0 Lasha Dvali
15 - 0:0
g. 15 - Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
Jarota Jarocin - Unia Solec Kujawski 0:6 (0:3)
Informuje Aleksander Ryska
90+3 -koniec, duża niespodzianka!
GOOOL 90+2 - Nowicki 0:6
GOOOL 90 - Ernest 0:5
GOOOL 73 - Born 0:4
60 - 0:3
46 - goście od środka
45 - 0:3, przerwa
GOOOL 40 - Born 0:3
GOOOL 34 - Dmytro Plakhtyr 0:2
GOOOL 24 - Chyrek 0:1
10 - 0:0
g. 15 - Kamil Rybiński (Gdańsk)
Energetyk Gryfino - Górnik Konin 1:1 (0:1)
90 - koniec
GOOOL 85 - 1:1
60 - 0:1
45 - 0:1, przerwa
GOOOL 35 - Sobieraj z rzutu karnego 0:1
10 - 0:0
g. 15 - Kamil Waskowski (Poznań-Nowe Miasto)
GKS Przodkowo - Centra 1946 Ostrów Wlkp. 4:0 (3:0)
90 - koniec
46 - 4:0
g. 15 - Dawid Maciejewski (Poznań-Wilda)
Polonia Środa Wlkp. - Kotwica Kołobrzeg 1:2
GOOOL 89 - Szczepański 1:2
GOOOL 68 - Bartoszak 1:1
60 - 0:1
45 - 0:1, przerwa
40 - 0:1
GOOOL 29 - Andrzej Łyszyk 0:1
15 - 0:0
7 - 0:0
g. 14 - Paweł Okunowicz (Białogard)
Włókniarz 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański 1:0
GOOOL 90 - Mateusz Gawlik 1:0
65 - 0:0
55 - 0:0
45 - 0:0, przerwa
30 - 0:0
10 - 0:0
g. 14 - Katarzyna Lisiecka-Sęk (Mosina)
Elana Toruń - Wda Świecie 3:2
90+3 - koniec
GOOOL 90+2 - 3:2
70 - 3:1
60 - 3:1
45 - 3:1, przerwa
GOOOL 39 - Dawid Retlewski 3:1
GOOOL 36 - Kryszak z karnego 3:0
GOOOL 29 - Artur Lenartowski 2:0
GOOOL 27 - Maciej Stefanowicz 1:0
20 - 0:0
15 - 0:0
g. 14 - Damian Łupiński (Gdańsk)
Lech II Poznań - Wierzyca Decka Pelplin 3:0 (2:0)
90 - 3:0
GOOOL - 3:0
65 - 2:0
45 - 2:0, przerwa
GOOOL - 2:0
GOOOL - 1:0
35 - 0:0
30 - 0:0
15 - 0:0
g. 12 - Dawid Błaszczak (Szczecin)
W meczu zaległym z 10. kolejki Górnik - Lech 0:5 (0:2).
1. Świt Skolwin 13 29 30-11
2. KKS 1925 Kalisz 14 28 19-8
3. Bałtyk Gdynia 13 28 32-14
4. ELANA TORUŃ 13 27 19-10
5. Sokół Kleczew 14 27 23-11
6. Kotwica Kołobrzeg 13 24 19-13
7. Polonia Środa Wlkp. 13 23 23-12
8. Lech II Poznań 13 23 23-16
9. Pogoń II Szczecin 13 20 19-17
9. WDA ŚWIECIE 13 20 22-26
11. Wierzyca Pelplin 13 13 12-20
12. Centra Ostrów Wlkp. 13 13 18-28
13. Jarota Jarocin 13 12 14-23
15. GKS Przodkowo 13 12 19-34
14. KP Starogard Gdański 13 11 12-16
16. Energetyk Gryfino 13 9 8-24
17. UNIA SOLEC KUJ. 13 7 12-24
18. Górnik Konin 13 4 14-31
WYNIKI 13. KOLEJKI 3. LIGI GRUPA 2 - TUTAJ
WYNIKI NA ŻYWO 13. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ - TUTAJ
WYNIKI 12. KOLEJKI. 5 LIGI GRUPA 1 - TUTAJ
WYNIKI 12. KOLEJKI. 5 LIGI GRUPA 2 - TUTAJ
WYNIKI 11. KOLEJKI MECZÓW W A KLASIE KPZPN - TUTAJ
Skrót meczu Lider - Chełminianka 1:0
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?