A klasa, grupa Włocławek - 4. kolejka
Victoria Smólnik - Lech Dobre 1:3 (1:1)
Bramki: Maksymilian Kacprzyk (21) - Oskar Niedzielski (8), Marceli Krygier (53), Daniel Lewandowski (90+3)
Orzeł Służewo - GKS Fabianki 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Piotrowski (75)
Tęcza Topólka - Start Stawki 1:9 (1:2)
Bramki: Sylwester Szelągowski (30) - Denis Olejnik (4), Jakub Kacprzak (40), Artur Smykowski (52), Michał Witkowski 4 (59, 63, 76, 80), Michał Janik (84), Bartosz Ogrodowski (89)
Skrwa Skrwilno - MGKS Lubraniec 3:3 (0:2)
Bramki: Hubert Maciągowski 2 (62, 78), Paweł Błachewicz (85) - Patryk Polnisiak 2 (2, 55), Kacper Andrzejewski (42)
Wiślanin Bobrowniki - Unia Choceń 2:3 (1:3)
Bramki: Łukasz Lewandowski 2 (4, 70) - Krzysztof Sroka 2 (16, 27), Piotr Olach (43)
Przy wyniku 1:0 Łukasz Buber (Unia) obronił rzut karny.
Wicher Wielgie - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3:4 (0:3)
Bramki: Przemysław Kosowski (70), Eryk Avetisyan (76) Jakub Domagalski (89) - Paweł Rybicki (15), Filip Waśkiewicz 2 (30, 50), Michał Kozłowski (90+2)
Grot Kowalki - Piast Bądkowo 9:0 (5:0)
Bramki: Kamil Lewandowski 2 (3, 36), Michał Laskowski 2 (9, 68), Kamil Klimowicz (23), Krystian Pawłowski 2 (30, 67), Kamil Litwin (47), Karol Pawelec (61)
Lech Dobre - Tęcza Topólka 3:0, walkower
Goście nie dojechali. Mecz miał się odbyć 8 września.
Tabela po 4. kolejce A klasy, grupa Włocławek
- Orzeł Służewo 4 12 10-0
- Zjednoczeni Piotrków Kujawski 4 9 27-11
- MGKS Lubraniec 4 8 11-6
- Start Stawki 4 8 18-6
- Lech Dobre 4 8 11-6
- Grot Kowalki 4 7 16-10
- Unia Choceń 4 7 8-8
- GKS Fabianki 4 6 26-7
- Wiślanin Bobrowniki 4 5 11-10
- Skrwa Skrwilno 4 5 10-11
- Victoria Smólnik 4 3 10-30
- Wicher Wielgie 4 0 10-17
- Piast Bądkowo 4 0 5-19
- Tęcza Topólka 4 0 3-34
Klasyfikacja strzelców po 4. kolejce A klasy, grupa Włocławek
- Marcin Pieściński (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 5
- Filip Waśkiewicz (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 5
- Krystian Szpanelewski (Wiślanin Bobrowniki) - 5
- Przemysław Kosowski (Wicher Wielgie) - 5
- Hubert Maciągowski (Skrwa Skrwilno) - 5
- Michał Laskowski (Grot Kowalki) - 5
- Krystian Pawłowski (Grot Kowalki) - 5
- Krzysztof Sroka (Unia Choceń) - 4
- Jakub Kacprzak (Start Stawki) - 4
- Michał Witkowski (Start Stawki) - 4
- Dawid Kaszuba (GKS Fabianki) - 4
- Jakub Brandt (GKS Fabianki) - 4
- Przemysław Słomski (GKS Fabianki) - 4
- Dawid Kurtys (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 3
- Daniel Kuligowski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 3
- Kamil Kawczyński (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 3
- Piotr Gotłarz (Victoria Smólnik) - 3
- Piotr Olach (Unia Choceń) - 3
- Łukasz Kosiński (MGKS Lubraniec) - 3
- Mateusz Kłosowski (GKS Fabianki) - 3
- Kacper Baranowski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 2
- Patryk Betliński (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 2
- Adrian Surmacki (Wiślanin Bobrowniki) - 2
- Łukasz Lewandowski (Wiślanin Bobrowniki) - 2
- Mariusz Celmer (Wicher Wielgie) - 2
- Mateusz Giętkowski (Victoria Smólnik) - 2
- Maksymilian Kacprzyk (Victoria Smólnik) - 2
- Artur Smykowski (Start Stawki) - 2
- Denis Olejnik (Start Stawki) - 2
- Paweł Błachewicz (Skrwa Skrwilno) - 2
- Szymon Zakrzewski (Orzeł Służewo) - 2
- Marcin Krakowski (Orzeł Służewo) - 2
- Michał Piotrowski (Orzeł Służewo) - 2
- Mateusz Bujalski (MGKS Lubraniec) - 2
- Patryk Polnisiak (MGKS Lubraniec) - 2
- Oskar Niedzielski (Lech Dobre) - 2
- Marceli Krygier (Lech Dobre) - 2
- Dawid Słomski (GKS Fabianki) - 2
- Łukasz Kaźmierski (GKS Fabianki) - 2
- Krzysztof Papis (GKS Fabianki) - 2
- Kamil Lewandowski (Grot Kowalki) - 2
- Łukasz Deręgowski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 1
- Paweł Rybicki (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 1
- Marcin Dadzibóg (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 1
- Dawid Kardasz (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 1
- Michał Kozłowski (Zjednoczeni Piotrków Kujawski) - 1
- Konrad Strużyna (Wiślanin Bobrowniki) - 1
- Piotr Charzewski (Wiślanin Bobrowniki) - 1
- Dominik Krzemiński (Wicher Wielgie) - 1
- Eryk Avetisyan (Wicher Wielgie) - 1
- Jakub Domagalski (Wicher Wielgie) - 1
- Jacek Majewski (Victoria Smólnik) - 1
- Jakub Szczepański (Victoria Smólnik) - 1
- Patryk Lewandowski (Victoria Smólnik) - 1
- Adrian Malinowski (Unia Choceń) - 1
- Patryk Popieliński (Tęcza Topólka) - 1
- Sylwester Szelągowski (Tęcza Topólka) - 1
- Artur Smykowski (Start Stawki) - 1
- Kacper Buszka (Start Stawki) - 1
- Dominik Urbański (Start Stawki) - 1
- Michał Janik (Start Stawki) - 1
- Bartosz Ogrodowski (Start Stawki) - 1
- Przemysław Budka (Skrwa Skrwilno) - 1
- Łukasz Konic (Skrwa Skrwilno) - 1
- Jakub Fałdowski (Skrwa Skrwilno) - 1
- Kamil Cichorek (Skrwa Skrwilno) - 1
- Szymon Kotowski (Piast Bądkowo) - 1
- Michał Cieślak (Piast Bądkowo) - 1
- Alan Kruszka (Piast Bądkowo) - 1
- Jakub Przekwas (Piast Bądkowo) - 1
- Tomasz Jakubiec (Orzeł Służewo) - 1
- Szymon Zupa (Orzeł Służewo) - 1
- Damian Wiśniewski (MGKS Lubraniec) - 1
- Mirosław Pilarski (MGKS Lubraniec) - 1
- Patryk Aleksiński (MGKS Lubraniec) - 1
- Kacper Andrzejewski (MGKS Lubraniec) - 1
- Dominik Kościński (Lech Dobre) - 1
- Patryk Kurtys (Lech Dobre) - 1
- Michał Bruch (Lech Dobre) - 1
- Daniel Lewandowski (Lech Dobre) - 1
- Przemysław Cyta (Grot Kowalki) - 1
- Łukasz Malinowski (Grot dla Startu) - 1
- Damian Uzarski (GKS Fabianki) - 1
- Tomasz Pniewski (GKS Fabianki) - 1
- Mateusz Krzemiński (GKS Fabianki) - 1
- Grzegorz Nowakowski (GKS Fabianki) - 1
- Emil Korpalski (GKS Fabianki) - 1
- Kamil Klimowicz (Grot Kowalki) - 1
- Kamil Litwin (Grot Kowalki) - 1
- Karol Pawelec (Grot Kowalki) - 1
MECZ Z PERSPEKTYWY PSA. Wizyta psów z Fundacji Labrador
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?