5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 12. kolejki [30-31 października 2021]

OPRAC.: Grzegorz Oleradzki
Wyniki 12. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej
Wyniki 12. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej WN
Udostępnij:
Podajemy wyniki meczów 12. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywanych w dniach 30-31 października 2021 roku. Strzelcy.

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 12. kolejka

Sobota 30 października
Olimpia II Grudziądz - Unia Wąbrzeźno 4:1 (1:0)
Informuje: Paweł Sobiło
Koniec - 4:1
GOOOL 88 min - Kacper Rychert 4:1
GOOOL 86 min - Aron Maciejewski 3:1
GOOOL 65 min - Hubert Mich 3:0
60 min - Goście w osłabieniu po bezpośredniej czerwonej kartce Damian Kalinowskiego (niesportowe zachowanie)
GOOOL 57 min - Jakub Nawrocki 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 40 min - Filip Cichacki, samobójcza 1:0
35 min - 0;0
15 min - 0:0
12:00 - Szymon Stypczyński

Polonia Bydgoszcz - Mustang Ostaszewo 1:1 (1:0)
Koniec - 1:1
GOOOL 60 min - Maciej Dudek 1:1
Przerwa - 1:0
23 min - 1:0
GOOOL 3 min - Patryk Podolski, głową 1:0
12:30 - Gerard Gólcz

Start Warlubie - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:2 (1:2)
Informuje: Robert Konieczny
Koniec - 3:2
GOOOL 90+2 - Jakub Bollin 3:2
GOOOL 76 min - Armatowski 2:2
74 min - 1:2
Przerwa - 1:2
GOOOL 30 min - Sławomir Suchomski 1:2
GOOOL 13 min - Bartosz Burkiewicz 1:1
GOOOL 5 min - Dominik Armatowski 1:0
13:00 - Agnieszka Kostyra

Victoria Czernikowo - Promień Kowalewo Pomorskie 1:1 (1:0)
Informuje: Leszek Jurkiewicz
Koniec - 1:1
GOOOL 89 min - Paweł Bartoszyński 1:1
Przerwa - 1:0
35 min - 1:0
GOOOL 6 min - Mateusz Wróblewski 1:0. To gol nr 300 strzelony w meczach pierwszej grupy
14:00 - Grzegorz Sosnowski

Wojownik Wabcz - Sokół Radomin 2:2 (0:0)
Informuje: Sławomir Gross
Koniec - 2:2
GOOOL 90+2 - Piotr Marcinkowski 2:2
GOOOL 85 min - Andrzej Pawlicki 2:1
GOOOL 70 min - Łukasz Filarski, karny 1:1
GOOOL 60 min - Szymon Szyjkowski, wolny 0:1
39 min - 0:0
14:00 - Jerzy Rolbiecki

LKS Dąbrowa Chełmińska - Victoria Lisewo 2:1 (1:0)
Informuje: Marcin Bańka
Koniec - 2:1
GOOOL 78 min - Dawid Sarnowski 2:1
GOOOL 76 min - Hubert Cieślik, wolny 1:1
66 min - 1:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 43 min - Dawid Murawski, karny 1:0
35 min - 0:0
14:00 - Janusz Pajonkowski

Niedziela 31 października
Elana II Toruń - Victoria Koronowo 4:1 (2:1)
90 - koniec, 4:1
GOOOL 80 min - Kacper Jarzec 4:1
GOOOL 48 min - Seweryn Dybizbański 3:1
Przerwa - 2:1
GOOOL 45 min - Mikołaj Kantorski 2:1
GOOOL 15 min - Jakub Stawski 1:1
GOOOL 4 min - Aleksander Zieliński 0:1
12:00 - Mariusz Burda

Rawys Raciąż - Pomorzanin Serock 0:2 (0:2)
Informuje: Marian Hoffmann
90 - koniec, 0:2
80 min - 0:2
Przerwa - 0:2
GOOOL 45 min - Oskar Durka 0:2
GOOOL 22 min - Marcin Szulc 0:1
14:00 - Dawid Kosmal

Tabela po 12. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej

1. Elana II Toruń 12 27 28-7
2. Polonia Bydgoszcz 12 26 21-5
3. Pomorzanin Serock 12 23 23-14
4. Rawys Raciąż 12 22 30-21
5. Start Warlubie 12 19 17-17
6. Olimpia II Grudziądz 12 19 22-21
7. Mustang Ostaszewo 12 18 18-14
8. Victoria Czernikowo 12 18 19-18
9. Sokół Radomin 12 17 27-22
10. Promień Kowalewo 12 14 16-33
11 LKS Dąbrowa 12 12 13-18
12. Victoria Koronowo 12 12 22-26
13. Victoria Lisewo 12 11 16-29
14. Wojownik Wabcz 12 11 12-22
15. Unia Wąbrzeźno 12 10 15-25
16. Krajna Sępólno 12 9 18-25

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 12. kolejka

Sobota 30 października
LTP Lubanie - Noteć Łabiszyn 0:6 (0:4)
Informuje: Marcin Zapiec
Koniec - 0:6
GOOOL 70 min - Wiktor Dąbrowski 0:6
GOOOL 66 min - Kamil Koronowski 0:5
Przerwa - 0:4
GOOOL 45 min - Piotr Ziółkowski, głową 0:4
GOOOL 43 min - Łukasz Retlewski 0:3
GOOOL 32 min - Kamil Skonieczka 0:2
GOOOL 22 min - Marcin Słowiński 0:1
13:00 - Piotr Drogowski

Wisła Dobrzyń nad Wisłą - Kujawiak Kowal 3:2 (2:0)
Informują: Krzysztof Tarnecki oraz Jerzy Zapiec
Koniec - 3:2
GOOOL 88 min - Adrian Mieszkalski 3:2
GOOOL 65 min - Patryk Olewiński 3:1
GOOOL 57 min - Łukasz Grube 2:1
Przerwa - 2:0
GOOOL 15 min - Patryk Dudkiewicz, głową 2:0
GOOOL 3 min - Patryk Olewiński 1:0
14:00 - Daniel Błaszczyk

Sadownik Waganiec - Mień Lipno 0:2 (0:0)
Informują: Jerzy Nowak oraz Rafał Wiśniewski
Koniec - 0:2
GOOOL 73 min - Łukasz Bartczak 0:2
GOOOL 70 min - Filip Cymerman 0:1
Przerwa - 0:0
14:00 - Mariusz Orzechowski

Kujawiak Instalnova Kruszyn - Noteć Inowrocław 4:1 (1:1)
Informują: Dawid Orzelski oraz Zbigniew Dorsz
Koniec - 4:1
GOOOL 89 min - Patryk Pietrzak 4:1
GOOOL 70 min - Dawid Ormiński 3:1. To bramka nr 400 strzelona w meczach 2. grupy (w tej klasyfikacji nie uwzględniamy goli Kujawiaka Kowal ora Pogoni II za walkowery w meczach ze Zdrojem)
GOOOL 62 min - Dawid Ormiński 2:1
Przerwa - 1:1
GOOOL 35 min - Kamil Madajczyk 1:1
GOOOL 15 min - Konrad Błaszczyk, karny 1:0
14:00 - Mateusz Tybińkowski

Gopło Kruszwica - Piast Kołodziejewo 1:0 (0:0)
Informują: Tomasz Jurkiewicz oraz Paweł Krok
Koniec - 1:0
GOOOL 72 min - Miłosz Losik 1:0
67 min - 0:0
Przerwa - 0:0
14:00 - Szymon Lewandowski

Niedziela 31 października
Łokietek Brześć Kujawski - Zdrój Ciechocinek 6:0 (3:0)
Informują: Marietta Niewiadomska oraz Roman Śmieszny
Koniec - 6:0
GOOOL 87 min - Szymon Gryczewski 6:0
GOOOL 84 min - Dawid Marciniak, karny 5:0
GOOOL 67 min - Dawid Marciniak 4:0
65 min - 3:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 45 min - Dominik Sobieraj 3:0
GOOOL 39 min - Dawid Marciniak 2:0
30 min - 1:0
GOOOL 13 min - Dawid Marciniak, głową 1:0
11:00 - Adam Kraśnicki

Pogoń II Mogilno - Tłuchovia Tłuchowo 1:3 (0:0)
Informują: Krzysztof Woźniak oraz Kazimierz Grzywiński
Koniec - 1:3
GOOOL 90+1 - Dawid Kieplin 1:3
GOOOL 79 min - Dawid Kieplin 1:2
GOOOL 66 min - Dawid Kieplin, głową 1:1
GOOOL 58 min - Maciej Konieczka 1:0
Przerwa - 0:0
33 min - 0:0
22 min - 0:0
12 min - 0:0
Mecz rozpoczął się z opóźnieniem (sędziowie spóźnili się o kwadrans)
13:00 - Bartosz Wilk

Mecz Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - GKS Baruchowo został odwołany. Zagrożenie epidemiologiczne w zespole gości

Tabela po 12. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej

1. Tłuchowia 12 32 46-14
2. Łokietek Brześć 12 31 40-12
3. Noteć Łabiszyn 12 28 38-14
4. Kujawiak K. 12 24 27-17
5. Lubienianka Polcalc 11 21 35-16
6. Piast Kołodziejewo 12 21 39-33
7. Gopło Kruszwica 12 18 21-12
8. Wisła Dobrzyń 12 18 31-29
9. Kujawiak Instalnova 12 16 27-41
10. Pogoń II Mogilno 12 14 21-28
11. Noteć Inowrocław 12 12 17-32
12. Mień Lipno 12 12 20-36
13. LTP Lubanie 12 11 23-36
14. Sadownik Waganiec 12 9 14-29
15. Zdrój Ciechocinek 12 7 14-37
16. GKS Baruchowo 11 1 7-34

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 1 po 11. kolejce

10 - Dominik Rybacki (Rawys); Paweł Jachowski (Sokół);
7 - Maciej Dudek (Mustang); Filip Prykaszczyk (Olimpia II); Adrian Pieczka (Rawys);
6 - Maciej Kaczmarek (Kraina); Piotr Marcinkowski (Sokół);
5 - Bartosz Burkiewicz (Kraina); Jakub Makowski (Polonia); Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.); Aleksander Zieliński, Patryk Zieliński (Victoria K.); Paweł Goral (Victoria L.);
4 - Patryk Podolski (Polonia); Marcin Szulc (Pomorzanin); Maciej Łuszczyński (Promień); Tobiasz Mocek, Mateusz Pril (Rawys); Jakub Bollin, Jakub Lewandowski (Start); Paweł Mazurowski (Unia); Michał Adamski (Victoria Cz.); Szymon Grudziński (Victoria K.); Jakub Górski (Victoria L.);
3 - Łukasz Sikorski, Jakub Stawski (Elana II); Mateusz Gierlicki, Bartłomiej Wesołowski (LKS); Szymon Doba (Olimpia II); Nikita Khadynov (Pomorzanin); Paweł Bartoszyński (Promień); Przemysław Jachowski (Sokół); Dominik Armatowski (Start); Dawid Bochuciński (Victoria Cz.); Łukasz Filarski, Filip Flis (Wojownik);
2 - Kacper Jóźwicki, Kacper Rybacki, Michał Szczyrba (Elana II); Mateusz Sarnowski (LKS); Radosław Ankierski, Mateusz Ciesielski, Jakub Weiszewski (Mustang); Mateusz Zielecki (Olimpia II); Kacper Czesiński (Polonia); Kamil Bagniewski, Michał Kozłowski, Mateusz Laskowski, Radosław Mik, Mateusz Płóciennik (Pomorzanin); Mikołaj Detyna (Promień); Miłosz Brzeziński, Piotr Nalewaj (Rawys); Radosław Drapiewski, Marcin Gołąb, Bartłomiej Kosiński (Unia); Paweł Górzyński (Victoria K.); Szymon Marks (Victoria L.); Michał Zarembski (Wojownik);
1 - Mateusz Anuszewski, Szymon Ćwikliński, Mateusz Detmer, Patryk Grychtolik, Kacper Jarzec, Mikołaj Kantorski, Kacper Kowalski, Oskar Page, Jakub Pawlicki, Konrad Sztuka, Dawid Wiwatowski (Elana II); Henryk Grajczyk, Łukasz Kozina, Sławomir Suchomski (Kraina); Franciszek Kociniewski, Jakub Lipowski, Dawid Murawski (LKS); Maciej Kardas, Sebastian Kobus, Filip Pelc, Patryk Piotrowski (Mustang); Kacper Girszyński, Hubert Łopacki, Filip Okraska, Jakub Szczepaniak, Krystian Szypczyński, Mateusz Zachaczewski (Olimpia II); Wiktor Dąbek, Szymon Dusza, Mateusz Korecki, Jakub Kościecha, Albert Maciejewski, Kamil Nytko, Hubert Raczkowski, Robert Sawicki (Polonia); Szymon Adamczyk, Oskar Durka, Kamil Komada, Mikołaj Porożyński (Pomorzanin); Maciej Andrzejewski, Jakub Kawula. Krystian Kraśniewski, Bartosz Olkowski, Miłosz Perełka, Marcin Tarka (Promień); Tomasz Kurs (Rawys); Waldemar Jachowski, Marcin Jóźwiak. Jan Luks, Dawid Muchewicz, Szymon Szyjkowski (Sokół); Patryk Bączkowski, Jarosław Górski, Maciej Śliwiński (Start); Jakub Godlewski, Bartosz Goszka, Aron Maciejewski, Mikołaj Wojdak (Unia); Rafał Gołębiewski, Michał Gorczyński, Kamil Kowalski, Patryk Łęgowski, Mateusz Maślewski, Jacek Tarkowski (Victoria Cz.); Paweł Brzeziński, Mateusz Chrzanowski, Jakub Kulpa, Damian Szczukowski (Victoria K.); Hubert Cieślik, Filip Majewski, Dominik Taglewski, Remigiusz Więdłocha (Victoria L.); Mariusz Kwiatkowski, Andrzej Pawlicki (Wojownik);
Samobójcze: dla Elany II - Mateusz Sarnowski (LKS); dla Krajny - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.), Mariusz Kwiatkowski (Wojownik); dla Polonii - Mateusz Potęga (Promień); dla Sokoła - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.);

Klasyfikacja strzelców 5 ligi kujawsko-pomorskiej, grupa 2, po 11. kolejce

18 - Dawid Marciniak Łokietek); Dawid Kieplin (Tłuchowia);
11 - Piotr Ziółkowski (Noteć Ł.); Patryk Dudkiewicz (Wisła);
10 - Adrian Żuchniewicz (Tłuchowia);
9 - Łukasz Różański (LTP); Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka);
8 - Przemysław Burdyka (Lubienianka); Kamil Koronowski (Noteć Ł.);
7 - Damian Łozowicz (Piast); Kamil Nowicki (Tłuchowia);
6 - Mateusz Kurtysiak (Gopło); Kamil Trzeciak (LTP); Rafał Zbońkowski (Lubienianka); Marcin Majchrzak (Zdrój);
5 - Bartosz Śmigiel (Kujawiak K.); Piotr Szczęsny (Łokietek); Bartosz Lewicki (Mień); Mateusz Dolecki, Alan Jędrzejczak, Piotr Kędziora (Piast);
4 - Michał Kruszczyński (Gopło); Łukasz Grube (Kujawiak K.); Piotr Gląba (Kujawiak Kr.); Kamil Ambrożewicz (Lubienianka); Marcin Słowiński (Noteć Ł.); Jakub Pribe, Adrian Wysocki (Piast); Patryk Olewiński (Wisła);
3 - Kacper Sztandarowicz (GKS); Alan Czerwiński, Dawid Kwiatkowski (Kujawiak K.); Lucjan Jaroszewski, Daniel Komorowski, Dawid Ormiński, Tomasz Przybysz (Kujawiak Kr.); Damian Piernikowski (LTP); Michał Skonieczny (Łokietek); Filip Cymerman (Mień); Kamil Madajczyk, Krystian Piechocki (Noteć I.); Bartosz Palmowski(Piast); Maciej Śmigielski (Pogoń II); Tomasz Zieliński (Sadownik); Mateusz Biegański, Jakub Woliński (Tłuchowia); Łukasz Olewiński (Wisła); Radosław Czułkowski, Krystian Kajak (Zdrój);
2 - Kacper Lewandowski, Oleksandr Lytviak (Gopło); Vitalij Shvets (Kujawiak K.); Konrad Błaszczyk, Mateusz Gaudyn (Kujawiak Kr.); Łukasz Kmieć (LTP); Patryk Klimek (Lubienianka); Gabriel Boniec, Erwin Mętlewicz (Łokietek); Kamil Gołębiewski, Przemysław Kowalski, Kamil Markowski (Mień); Adrian Turowski, Daniel Wujkowski (Noteć I.); Patryk Rybarczyk, Michał Sznajdrowski (Noteć Ł.); Marcin Gołata, Piotr Pacia (Piast); Kacper Kraska, Piotr Mroziński, Szymon Rutkowski (Pogoń II); Piotr Kuliński, Michał Łęszczak (Sadownik); Mateusz Białoskórski, Juliusz Habasiński, Adrian Nowak (Wisła);
1 - Dariusz Janik, Patryk Olczak, Michał Rosiak, Jędrzej Tomaszewski (GKS); Marcin Derenda, Filip Kowalski, Mikołaj Myśliwy, Patryk Nowacki, Jakub Nowak (Gopło); Kamil Bógdał, Patryk Cichocki, Witold Jakubowski, Filip Kalinowski. Adam Niklewicz (Kujawiak K.); Paweł Orzelski, Marcin Szejbach, Dominik Ziarkowski (Kujawiak Kr.); Łukasz Kranc, Jonasz Smoliński, Przemysław Szymczak (LTP); Dominik Burdyka, Andrzej Dopieralski, Tomasz Janas, Konrad Kujawski, Kamil Trzeciak, Jacek Wichliński (Lubienianka); Billy Abbott, Marcin Dorsz, Maciej Pałczyński (Łokietek); Łukasz Bartczak, Daniel Jankowski, Jakub Jesionowski, Patryk Krasucki (Mień); Oskar Białek, Kacper Ciesielski, Piotr Dobruchowski, Michał Rose, Damian Szemrowicz, Kajetan Wegner (Noteć I.); Tomasz Kośmider, Dawid Nadolski, Oskar Raczkowski, Kamil Skonieczka, Jakub Suszek (Noteć Ł.); Konrad Czapik, Jakub Jaszcz (Piast); Mateusz Bonkowski, Oliwier Doringer, Paweł Kasprowicz, Karol Kopliński, Adrian Kozłowski(Pogoń II); Adam Czajkowski, Patryk Czarnecki, Daniel Gapski, Sylwester Gęgotek, Robert Majewski, Igor Trąd, Dawid Wróblewski (Sadownik); Paweł Gaul, Radosław Kwiatkowski (Tłuchowia); Damian Biukowski, Rafał Opalczewski, Paweł Rzęsiewicz, Łukasz Wrześniewski (Wisła); Dawid Szczęsny, Błażej Zwolankowski (Zdrój);
Walkowery: 3 dla Kujawiak Kowal za mecz ze Zdrojem; 3 dla Pogoni II za mecz ze Zdrojem;

Wideo - bramki. Lider Włocławek - Włocłavia Włocławek 0:2. Wypowiedzi pomeczowe trenerów Rafała Lewandowskiego i Tomasza Szablewskiego

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie