5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 24. kolejki [14-15 maja 2022]

Grzegorz Oleradzki
GKS Baruchowo - Kujawiak Kowal 2:1
GKS Baruchowo - Kujawiak Kowal 2:1 fot. Wojciech Nawrocki
Udostępnij:
Wyniki, strzelcy, obsada sędziowska meczów 24. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywanych w sobotę 14 i niedzielę 15 maja 2022 roku.

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 24. kolejka

Sobota 14 maja 2022
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Zdrój Ciechocinek 0:2 (0:1)
Koniec - 0:2
GOOOL 84 min - Kamil Wieczorkowski, karny 0:2
64 min - 0:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 44 min - Krzysztof Elsner 0:1
11:00 - Tybińkowski

Łokietek Brześć Kujawski - Gopło Kruszwica 2:2 (2:1)
Informują: Marietta Niewiadomska oraz Tomasz Jurkiewicz
Koniec - 2:2
GOOOL 69 min - Michał Kruszczyński karny 2:2
68 min - 2:1
Przerwa - 2:1
GOOOL 38 min - Michał Skonieczny 2:1
GOOOL 31 min - Szymon Bołkowiec wolny 1:1
GOOOL 21 min - Michał Kruszczyński 0:1
15 min - 0:0
15:00 - Górczyński

Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski - Noteć Łabiszyn 1:7 (0:3)
Informuje: Jacek Koncikowski
Koniec - 1:7
GOOOL 87 min - Michał Szymczak karny 1:7
GOOOL 85 min - Mikołaj Ruta 0:7
GOOOL 75 min - Piotr Wnuk 0:6
GOOOL 62 min - Mikołaj Ruta 0:5
GOOOL 60 min - Oskar Raczkowski wolny 0:4
Przerwa - 0:3
GOOOL 33 min - Słowiński 0:3
GOOOL 15 min - Marcin Słowiński 0:2
GOOOL 5 min - Mikołaj Ruta 0:1
15:00 - Drogowski

GKS Baruchowo - Kujawiak Kowal 2:1 (2:1)
Informują: Dariusz Janik oraz Jerzy Zapiec

GKS Baruchowo - Kujawiak Kowal 2:1

GKS Baruchowo - Kujawiak Kowal 2:1. Derby w 24. kolejce 5. l...

90 - koniec, 2:1
GOOOL 35 min - Patryk Olczak, głową 2:1
GOOOL 27 min - Michał Rosiak, karny 1:1
27 min - druga żółta kartka Łukasz Grube. Goście w osłabieniu
GOOOL 6 min - Łukasz Grube, wolny 0:1
17:00 - Rasmus

Niedziela 15 maja 2022
LTP Lubanie - Piast Kołodziejewo 1:1 (1:0)
Informują: Marcin Zapiec oraz Paweł Krok
Koniec - 1:1
Trwa doliczony czas - 1:1
GOOOL 60 min - Piotr Kędziora 1:1
Przerwa - 1:0
35 min - 1:0
GOOOL 22 min - Przemysław Szymczak, głową 1:0
11:00 - Kostyra

Tłuchowia Tłuchowo - Mień Lipno 9:1 (4:1)
Informują: Kazimierz Grzywiński oraz Rafał Wiśniewski
Koniec - 9:1
GOOOL 82 min - Dawid Kieplin 9:1. Dzięki temu napastnik Tłuchowii został liderem klasyfikacji strzelców grupy I
GOOOL 79 min - Kamil Nowicki 8:1
GOOOL 77 min - Adrian Żuchniewicz 7:1
GOOOL 55 min - Adrian Żuchniewicz, karny 6:1
GOOOL 48 min - Kamil Nowicki 5:1
Przerwa - 4:1
GOOOL 43 min - Przemysław Kowalski 4:1
GOOOL 40 min - Dawid Kieplin 4:0. Klasyczny hat-trick napastnika gospodarzy, który tym samym zrównał się z liderem klasyfikacji strzelców Dawidem Marciniakiem z Łokietka (obaj mają na koncie po 34 gole)
GOOOL 26 min - Dawid Kieplin 3:0
GOOOL 21 min - Dawid Kieplin 2:0
GOOOL 19 min - Kamil Nowicki 1:0
11:00 - Orzechowski

Pogoń II Mogilno - Kujawiak Instalnova Kruszyn 2:5 (2:2)
Informują: Krzysztof Woźniak oraz Dawid Orzelski
Koniec - 2:5
GOOOL 90+2 - Norbert Karasiewicz 2:5
GOOOL 88 min - Ormiński 2:4
80 min - 2:3
GOOOL 69 min - Dawid Ormiński 2:3
60 min - 2:2
Przerwa - 2:2
GOOOL 31 min - Mikołaj Lisek, karny 2:2
GOOOL 29 min - Patryk Pietrzak 1:2
GOOOL 23 min - Jacek Wichliński 1:1
GOOOL 3 min - Kacper Strzelecki 1:0
17:00 - Podlewski

Transmisja

Tabela po 24. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej
1. Tłuchowia 24 62 95-30
2. Łokietek Brześć 24 53 66-25
3. Noteć Łabiszyn 24 52 73-27
4. Kujawiak K. 23 45 61-32
5. Kujawiak Instalnova 24 38 50-60
6. Lubienianka Polcalc 24 36 53-45
7. Gopło Kruszwica 24 35 41-28
8. Piast Kołodziejewo 24 35 54-58
9. Wisła Dobrzyń 24 34 52-51
10. Zdrój Ciechocinek 24 28 35-51
11. GKS Baruchowo 24 27 32-47
12. LTP Lubanie 24 23 39-68
13. Mień Lipno 23 23 33-61
14. Pogoń II Mogilno 24 21 31-63
15. Sadownik Waganiec 24 19 32-57
16. Noteć Inowrocław 24 16 23-66

Klasyfikacja strzelców 5. ligi kujawsko-pomorskiej 2. grupy po 24. kolejce

35 - Dawid Kieplin (Tłuchowia);
34 - Dawid Marciniak (Łokietek);
20 - Kamil Nowicki, Adrian Żuchniewicz (Tłuchowia);
18 - Piotr Ziółkowski (Noteć Ł.);
17 - Łukasz Różański (Sadownik 7, LTP 10);
16 - Bartosz Śmigiel (Wisła 3, Kujawiak K. 13); Patryk Dudkiewicz (Wisła);
13 - Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka); Marcin Słowiński (Noteć Ł.);
12 - Michał Kruszczyński (Gopło); Łukasz Grube (Kujawiak K.); Kamil Koronowski (Noteć Ł.);
10 - Dawid Ormiński (Kujawiak Kr.);
9 - Lucjan Jaroszewski (Kujawiak Kr.);
8 - Kamil Madejczyk (Gopło 1, Noteć I. 7); Jędrzej Tomaszewski (GKS); Mateusz Kurtysiak (Gopło); Kamil Trzeciak (LTP); Przemysław Burdyka, Rafał Zbońkowski (Lubienianka); Bartosz Lewicki (Mień);
7 - Piotr Szczęsny (Łokietek); Damian Łozowicz, Jakub Pribe (Piast); Patryk Olewiński (Wisła); Marcin Majchrzak (Zdrój);
6 - Piotr Kierus (GKS); Piotr Gląba (Kujawiak Kr.); Maciej Pałczyński (Łokietek); Piotr Kędziora, Adrian Wysocki (Piast);
5 - Kacper Sztandarowicz (GKS); Adrian Rybka (Kujawiak K.); Kamil Ambrożewicz (Lubienianka); Michał Skonieczny (Łokietek); Filip Cymerman (Mień); Mateusz Dolecki, Alan Jędrzejczak (Piast); Jakub Woliński (Tłuchowia); Adrian Nowak (Wisła);
4 - Jacek Wichliński (Kujawiak Kr. 3, Lubienianka 1); Miłosz Losik (Gopło); Alan Czerwiński, Dawid Kwiatkowski, Vitalij Shvets (Kujawiak K.); Konrad Błaszczyk, Tomasz Przybysz (Kujawiak Kr.); Łukasz Kmieć, Damian Piernikowski (LTP); Daniel Wujkowski (Noteć I.); Oskar Raczkowski, Mikołaj Ruta (Noteć Ł.); Piotr Pacia, Bartosz Palmowski (Piast); Mikołaj Lisek (Pogoń II); Tomasz Zieliński (Sadownik); Mateusz Biegański (Tłuchowia); Radosław Czułkowski, Krystian Kajak, Daniel Matuszak (Zdrój);
3 - Filip Kalinowski (Lubienianka 1, Kujawiak K. 2); Patryk Olczak, Michał Rosiak (GKS); Patryk Nowacki (Gopło); Kamil Bógdał (Kujawiak K.); Daniel Komorowski, Patryk Pietrzak (Kujawiak Kr.); Patryk Klimek (Lubienianka); Gabriel Boniec, Erwin Mętlewicz (Łokietek); Przemysław Kowalski (Mień); Krystian Piechocki (Noteć I.); Patryk Rybarczyk, Kamil Skonieczka, Piotr Wnuk (Noteć Ł.); Sebastian Basiński (Piast); Kacper Kraska, Maciej Śmigielski (Pogoń II); Piotr Kuliński (Sadownik); Mateusz Białoskórski, Damian Bukowski, Łukasz Olewiński (Wisła);
2 - Łukasz Zabłotowicz (Wisła 1, Tłuchowia 1); Maciej Bieniek (GKS); Kacper Lewandowski, Oleksandr Lytviak (Gopło); Patryk Cichocki, Adrian Mieszkalski (Kujawiak K.); Mateusz Gaudyn, Norbert Karasiewicz (Kujawiak Kr.); Tobiasz Kondracki, Łukasz Kranc (LTP); Tomasz Janas (Lubienianka); Łukasz Bartczak, Kamil Gołębiewski, Daniel Jankowski, Kamil Markowski (Mień); Adrian Turowski (Noteć I.); Wiktor Dąbrowski, Łukasz Retlewski, Michał Sznajdrowski (Noteć Ł.); Konrad Czepik, Marcin Gołata (Piast); Stanisław Ciejek, Paweł Kasprowicz, Piotr Mroziński, Szymon Rutkowski (Pogoń II); Adam Czajkowski, Konrad Kazimierczak, Michał Łęszczak, Igor Trąd, Dawid Wróblewski (Sadownik); Paweł Gaul (Tłuchowia); Juliusz Habasiński (Wisła); Alan Kałuża, Maciej Kamiński, Dawid Szczęsny, Kamil Wieczorkowski (Zdrój);
1 - Dariusz Janik, Szymon Janik (GKS); Marcin Derenda, Kacper Kornacki, Filip Kowalski, Kamil Łukomski, Mikołaj Myśliwy, Jakub Nowak, Szymon Wojtarski (Gopło); Witold Jakubowski, Bartosz Kaczor, Jan Kaźmierski, Adam Niklewicz (Kujawiak K.); Paweł Orzelski, Marcin Szejbach, Dominik Ziarkowski (Kujawiak Kr.); Szymon Kluczkowski. Piotr Kulpa, Jonasz Smoliński, Przemysław Szymczak, Michał Tulimowski (LTP); Dominik Burdyka, Andrzej Dopieralski, Konrad Kujawski, Jędrzej Markiewicz, Michał Szymczak, Kamil Trzeciak (Lubienianka); Billy Abbott, Szymon Bołkowiec, Marcin Dorsz, Szymon Gryczewski, Łukasz Kraszewski, Dominik Sobieraj (Łokietek); Jakub Jesionowski, Alan Kórnatowski, Patryk Krasucki, Sławomir Szajgicki (Mień); Oskar Białek, Kacper Ciesielski, Piotr Dobruchowski, Michał Rose, Damian Szemrowicz, Kajetan Wegner (Noteć I.); Tomasz Kośmider, Mateusz Krajewski, Dawid Nadolski, Jakub Suszek (Noteć Ł.); Jakub Jaszcz, Dawid Pietrykowski (Piast); Mateusz Bonkowski, Oliwier Doringer, Karol Kopliński, Adrian Kozłowski, Kacper Strzelecki, Mateusz Wawer, Michał Wojciechowski (Pogoń II); Patryk Czarnecki, Daniel Gapski, Sylwester Gęgotek, Robert Majewski (Sadownik); Mariusz Cichowlas, Radosław Kwiatkowski (Tłuchowia); Bartłomiej Budziszewski, Rafał Opalczewski, Paweł Rzęsiewicz, Łukasz Wrześniewski (Wisła); Krzysztof Elsner, Piotr Gmur, Jarosław Krzyżanowski, Michał Rafiński, Błażej Zwolankowski (Zdrój);
Samobójcze: dla Lubienianki - Paweł Pomaski (Pogoń II); dla Łokietka - Dawid Kwiatkowski (Kujawiak K.), Kamil Pyczka (LTP); dla Noteci I. - Mateusz Wawer (Pogoń II);
Walkowery: 3 dla Kujawiak Kowal za mecz ze Zdrojem; 3 dla Pogoni II za mecz ze Zdrojem; 3 dla Tłuchowii za mecz z Sadownikiem; po 3 dla wszystkich zespołów za wiosenne spotkania z Notecią Inowrocław.

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 24. kolejka

Środa 11 maja 2022
Pomorzanin Serock - Mustang Ostaszewo 1:0 (1:0)
Koniec - 1:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 42 min - Krzysztof Bogdziński, karny 1:0

Sobota 14 maja 2022
Polonia-Metalkas Bydgoszcz - Victoria Metkor Koronowo 2:0 (0:0)
Koniec - 2:0
GOOOL 85 min - Robert Sawicki 2:0
GOOOL 67 min - Jakub Makowski 1:0
Przerwa - 0:0
7 min - najlepszy strzelec Polonii Jakub Makowski z karnego na trafia w światło bramki. Goście od tej minuty grają w osłabieniu
11:00 - Karolczak

Victoria NITEX Lisewo - Promień Kowalewo Pomorskie 0:0
Informuje: Grażyna Majewska
Koniec - 0:0
75 min - 0:0
Przerwa - 0:0
40 min - czerwona kartka dla piłkarza Promienia. Goście w osłabieniu
30 min - 0:0
12:00 - Kraśnicki

Victoria Czernikowo - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:1 (2:0)
Informuje: Grzegorz Grzywiński
Koniec - 3:1
GOOOL 68 min - Maciej Kaczmarek 3:1
GOOOL 58 min - Michał Adamski 3:0
Przerwa - 2:0
GOOOL 40 min - Michał Adamski 2:0
GOOOL 27 min - Michał Gorczyński 1:0
13:00 - Bania

Rawys CEO Raciąż - Sokół Radomin 3:0 wo.
Goście w piątek, w późnych godzinach wieczornych, poinformowali, że z powodu trudności ze skompletowaniem składu nie przyjadą na mecz
14:00 - Kosmal

Wojownik Wabcz - Unia Wąbrzeźno 1:3 (0:1)
Informują: Sławomir Gross oraz Paweł Sobiło
Koniec - 1:3
GOOOL90+2 - Jakub Boczek 1:3
GOOOL 67 min - Radosław Drapiewski, karny 1:2
GOOOL 55 min - Łukasz Filarski, karny 1:1
Przerwa - 0:1
GOOOL 11 min - Marcin Gołąb 0:1
16:00 - Sosnowski

LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Start Warlubie 1:0 (0:0)
Informuje: Marcin Bańka
Koniec - 1:0
GOOOL 90 min - Dawid Murawski, karny 1:0
Przerwa - 0:0
18 min - 0:0
16:00 - Boinski

Niedziela 15 maja 2022
Elana Fundacja Toruń - Olimpia II Grudziądz 3:0 walkower
Goście nie przyjechali na zawody
16:00 - Przewozik

Tabela po 24 kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej

1. Elana Fundacja Toruń 24 55 61-15
2. Polonia Bydgoszcz 24 50 46-14
3. Pomorzanin Serock 24 49 41-16
4. Olimpia II Grudziądz 24 40 57-33
5. LKS Dąbrowa 24 40 45-30
6. Sokół Radomin 24 38 46-41
7. Victoria Czernikowo 24 37 46-41
8. Start Warlubie 24 35 38-43
9. Rawys CEO Raciąż 23 33 47-47
10. Mustang Ostaszewo 24 31 34-33
11. Victoria Lisewo 24 27 38-54
12. Promień Kowalewo 24 21 29-69
13. Krajna Sępólno 23 21 31-42
14. Unia Wąbrzeźno 24 21 32-63
15. Victoria Koronowo 24 19 35-49
16. Wojownik Wabcz 24 18 24-51

Klasyfikacja strzelców 5. ligi kujawsko-pomorskiej, grupa I, po 24. kolejce

18 - Jakub Makowski (Polonia);
17 - Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.);
15 - Maciej Dudek (Mustang); Dominik Armatowski (Start);
14 - Paweł Jachowski (Sokół);
11 - Dawid Murawski (LKS); Kacper Rychert, Filip Prykaszczyk (Olimpia II); Dominik Rybacki (Rawys);
10 - Maciej Kaczmarek (Krajna); Michał Adamski (Victoria Cz.);
9 - Tobiasz Mocek (Rawys); Piotr Marcinkowski (Sokół); Aleksander Zieliński (Victoria K.); Piotr Murawski (Victoria L.);
8 - Bartosz Burkiewicz (Krajna); Dawid Sarnowski (LKS); Szymon Doba (Olimpia II); Przemysław Jachowski (Sokół);
7 - Kacper Rybacki (Elana); Mateusz Sarnowski (LKS); Patryk Podolski (Polonia); Marcin Szulc (Pomorzanin); Adrian Pieczka (Rawys); Jakub Bollin (Start); Radosław Drapiewski, Marcin Gołąb (Unia); Patryk Zieliński (Victoria K); Jakub Górski (Victoria L.); Filip Flis (Wojownik);
6 - Maciej Łuszczyński (Promień); Łukasz Filarski (Wojownik);
5 - Marcin Kościelniak, Kacper Kowalski, Konrad Sztuka (Elana); Bartłomiej Wesołowski (LKS); Michał Zachaczewski (Olimpia II); Paweł Bartoszyński (Promień); Mateusz Pril (Rawys); Jakub Lewandowski (Start); Paweł Mazurowski (Unia); Michał Gorczyński (Victoria Cz.); Hubert Cieślik, Paweł Goral (Victoria L.);
4 - Kacper Jarzec (Olimpia II 2, Elana 2); Jakub Stawski (Elana II); Mateusz Gierlicki (LKS); Bartosz Przypis (Mustang); Jakub Nawrocki (Olimpia II); Oskar Durka, Radosław Mik (Pomorzanin); Bartosz Olkowski (Promień); Miłosz Brzeziński, Piotr Nalewaj (Rawys); Szymon Grudziński (Victoria K.); Andrzej Pawlicki, Michał Zarembski (Wojownik);
3 - Hubert Maciąg, Jakub Pawlicki, Łukasz Sikorski (Elana II); Łukasz Hernik, Kamil Mosek (Krajna); Radosław Ankierski, Mateusz Ciesielski, Jakub Weiszewski (Mustang); Hubert Mich, Mateusz Zielecki (Olimpia II); Wiktor Dąbek, Hubert Raczkowiak, Robert Sawicki (Polonia); Damian Adamski, Nikita Khadynov, Michał Kozłowski, Mateusz Laskowski (Pomorzanin); Mikołaj Detyna, Jakub Kawula (Promień); Waldemar Jachowski, Dawid Muchewicz (Sokół); Aron Maciejewski (Unia); Dawid Bochuciński (Victoria Cz.); Szymon Marks (Victoria L.);
2 - Szymon Ćwikliński, Seweryn Dybyzbański, Kacper Jóźwicki, Mikołaj Kantorski, Michał Szczyrba (Elana II); Sławomir Suchomski (Krajna); Franciszek Kociniewski (LKS); Patryk Piotrowski (Mustang); Hubert Łopacki, Filip Okraska (Olimpia II); Kacper Czesiński(Polonia); Kamil Bagniewski, Krzysztof Bogdziński, Mateusz Płóciennik, Bartłomiej Świątek (Pomorzanin); Maciej Andrzejewski (Promień); Piotr Koniarski (Rawys), Krzysztof Czajkowski, Szymon Szyjkowski (Sokół); Patryk Bączkowski Filip Ławicki (Start); Stanisław Jabłoński, Bartłomiej Kosiński (Unia); Łukasz Dziedzic-Kamiński, Paweł Górzyński, Gracjan Łęgowski, Hubert Nowak (Victoria K.); Filip Majewski, Dominik Taglewski, Remigiusz Więdłocha, Paweł Zieliński (Victoria L.);
1 - Mateusz Anuszewski, Jakub Budzisz, Mateusz Detmer, Patryk Grychtolik, Paweł Karbowiński, Oskar Page, Jan Stefko, Jakub Węgrzyn, Dawid Wiwatowski (Elana II); Łukasz Burkiewicz, Henryk Grajczyk, Tomasz Kienast, Łukasz Kozina (Krajna); Kacper Bańka, Mateusz Kurkowski, Jakub Lipowski, Szymon Słoniewski, Jakub Szugajew, Mikołaj Wiwatowski (LKS); Sylwester Gęgotek, Maciej Kardas, Sebastian Kobus, Filip Pelc (Mustang); Bartosz Cyburt, Filip Kacper Girszyński, Jakub Szczepaniak, Krystian Szypczyński, Damian Vu thant (Olimpia II); Szymon Dusza, Robert Frasz, Mateusz Korecki, Jakub Kościecha, Albert Maciejewski, Kamil Nytko, Miłosz Olejniczak, Jakub Sawicki (Polonia); Szymon Adamczyk, Natan Gralak, Kamil Komada, Mateusz Kordylak, Mikołaj Porożyński (Pomorzanin); Paweł Bartoszyński, Mateusz Kończalski, Krystian Kraśniewski, Miłosz Perełka, Mateusz Potęga, Marcin Tarka (Promień); Tomasz Kurs, Rafał Pasiński (Rawys); Marcin Jóźwiak, Jan Luks, Sebastian Nurowski, (Sokół); Łukasz Filip, Jarosław Górski, Patryk Klimek, Kamil Belczyński, Maciej Śliwiński, Damian Ziółkowski (Start); Jakub Boczek, Jakub Godlewski, Bartosz Goszka, Patryk Kamiński, Mikołaj Wojdak (Unia); Dariusz Adamski, Jakub Adamski, Rafał Gołębiewski, Kamil Kowalski, Patryk Łęgowski, Krystian Marchlewski, Mateusz Maślewski, Jacek Tarkowski (Victoria Cz.); Paweł Brzeziński, Mateusz Chrzanowski, Paweł Dec, Aleksander Karbowski, Jakub Kulpa, Piotr Miś, Damian Szczukowski (Victoria K.); Radosław Goral, Lubomir Krawczuk, Przemysław Modrzyński (Victoria L.); Damian Beska-Pilarz, Mariusz Kwiatkowski, Roman Strupowski, Paweł Westfaleski (Wojownik);
Samobójcze: dla Elany II - Mateusz Sarnowski (LKS), Robert Frasz (Polonia); dla Krajny - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.), Mariusz Kwiatkowski (Wojownik); dla Olimpii - Filip Cichacki (Unia); dla Polonii - Mateusz Potęga (Promień), Paweł Siekierka (Krajna); dla Sokoła - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.); dla Unii – Szymon Pankowski (Promień); dla Victorii Cz. - Michał Zarembski (Wojownik);
Walkowery: 3 dla Rawysu za mecz z Sokołem; 3 dla Elany za mecz z Olimpią II.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Wideo

Komentarze

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Przejdź na stronę główną Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie