5 medalowych miejsc judoków MKS Olimpijczyk Włocławek na turnieju w Tuliszkowie

GM
Trzy pierwsze miejsca, drugie i dwa trzecie wywalczyli judocy MKS "OLIMPIJCZYK" Włocławek podczas VI Otwartych Mistrzostw Judo Dzieci i Młodzików, które zostały rozegrane w Tuliszkowie.

W kategorii dzieci na najwyższym stopniu podium stanęli : Antoni Lenczewski (42 kg) , Jakub Serewis (55 kg) i Marcel Dobrian (60 kg). Na drugim stopniu podium stanęła Nicol Musialik (44 kg), a trzecie miejsce zajął Szymon Ansilewski – Wrzesiński (34) kg.

W kategorii młodzika brązowy medal wywalczył Mateusz Palmowski (55 kg).

W najbliższy weekend grupa zawodników pod kierunkiem trenerów Bartosza Zielińskiego i Anety Szczepańskiej wystartują w dwudniowym Międzynarodowym Turnieju Judo – Budapest Cup, który odbędzie się w Budapeszcie (Węgry).