Agrofarma Gołaszewo po 3. kolejce ponownie na fotelu lidera VI ChLF [zdjęcia]

Nowym liderem po 3. kolejce została ponownie drużyna Agrofarmy Gołaszewo, która wraz z Galacticos Izbica mają na koncie po 3 wygrane.

Ponownie o pierwszym miejscu zadecydował lepszy bilans bramkowy, tym razem po stronie Agrofarmy.
W trzech spotkaniach do przerwy były rezultaty remisowe. Dopiero w drugiej połowie zostały nierozstrzygnięte wyniki tych spotkań.

Łącznie w 3. kolejce pierwszej ligi strzelono 51 goli, a sędziowie ukarali 5 piłkarzy żółtymi kartkami.
W ostatnim spotkaniu tego dnia na parkiet wyszli podopieczni Wojciech Nawrockiego, aktualny wicelider rozgrywek, a po drugiej stronie przedostatni zespół w tabeli drużyna Futsal Team. Drużyna z Gołaszewa w tym spotkaniu zagrała w osłabieniu brakiem Pawła Behlki, który musiał pauzować z powodu kontuzji. Od pierwszego gwizdka sędziów do ataku ruszyła drużyna niżej notowana. Już w 3 minucie, niespodzianka, na prowadzenie drużynę Futsal Team wyprowadził Hubert Żychliński. Dopiero po 10 minutach gry udało się wyrównać Agrofarmie. Na nic się zdały ataki na bramkę Futsal Team, albo bramkarz stał na przeszkodzie w zdobyciu gola, albo słupki, do tego jeszcze dochodził brak skuteczności, gdyż okazji do podwyższenie było aż nadto.

Tak, więc do przerwy utrzymał się remis. Po wznowieniu gry piłkarze wicelidera ruszyli do ofensywnej gry. Sygnał do odrabiania start dał Grzegorz Nowakowski już w 21 minucie. Jednak w 24 minucie bramkę wyrównującą dla Futsal Team strzelił Dominik Tomczak. Od tego momentu swój strzelecki popis rozpoczął Paweł Komorowski ze swoim bratem Danielem. Łupem braci padło łącznie 9 goli, w tym, 7 Pawła Komorowskiego. Dzięki strzelonym bramkom, zdecydowanie umocnił się na fotelu króla strzelców 1 ligi z 14 trafieniami. Pozostałe dwa gole dla Agrofarmy strzelił Tomasz Lewandowski, a dla pokonanych Janusz Olach i dwie Michał Urbański. Tak, więc po nerwowej pierwszej połowie, Agrofarma pewnie pokonała Futsal Team 12:5 (1:1). Inkasując komplet punktów wróciła ponownie na fotel lidera.

W pozostałych spotkaniach 1 ligi padły następujące rezultaty.

Boniewo – ZS CKR Kazimierz Kowal 6:3 (2:2)
Galacticos Izbica Kuj. - Rzeżewo 7:4 (2:2)

3. Arkadiusz Jóźwiak Banderoza – 7

W drugiej lidze strzelono łącznie 105 goli, a sędziowie pokazali 6 żółtych kartoników.
Pokusa W-ek. - Salamander 24:2 (9:1)
FOL MAX : Lubień Kujawski 3:3 (1:1)
FC Bobrowniki : Dream Team 24:0 (12:0)
DGS Pracownicy : MERA 7:2 (4:1)
CHT Chill Terror : Olimpic 1:3 (0:1)
Saniko W-ek. : OUTSIDERZY 5:4 (2:1)
Strażak Nakonowo Stare : Zjednoczeni Czerniewice 3:15 (0:7)
Bomilla&ZRB Błaszczyk : Vixa Team 5:4 (3:1)

3 Jakub Chojnacki – Saniko Włocławek – 15

W najbliższą niedzielę 6 grudnia 2015 roku od godz. 9:00 zostanie rozegrana 4. kolejka w 1 lidze i 5 w 2 lidze. W imieniu organizatorów i własnym zapraszam serdecznie wszystkich sympatyków futsalu do Chocenia. Niewątpliwie hitem kolejki będzie mecz pomiędzy drużyną wicelidera Galacticos Izbica Kujawska, a Batorym Borzymie. Nie mniej emocjonująco zapowiada się również spotkanie pomiędzy Agrofarmą Gołaszewo, a Banderozą. Czy wygra młodość i finezja, czy doświadczenie i rutyna, o tym przekonamy się już w niedzielę.