ANWIL S.A. Sponsorem Głównym koncertu galowego - finału 12. edycji Festiwalu „Serca bicie”

Materiał informacyjny ANWIL S.A.
Melomani w bydgoskiej Operze Novej usłyszeli nowe aranżacje utworów wybitnego artysty.

Włocławska spółka od wielu już lat wspiera finansowo organizację wydarzeń wpisujących się w kulturalne życie mieszkańców regionu kujawsko-pomorskiego. Jako Mecenas Kultury, ANWIL S.A. pozytywnie odpowiada na wszelkie propozycje, dające możliwość bezpośredniego obcowania ze światem muzyki czy sztuki na najwyższym artystycznym poziomie.

- Społeczna odpowiedzialność biznesu to ukłon w stronę mieszkańców regionu, w którym prowadzimy naszą działalność. Doskonale zdajemy sobie sprawę z oczekiwań, jakie są wobec nas kierowane. Dlatego liczne inicjatywy, które potrzebują wsparcia czy pomocy w ich urzeczywistnieniu, spotykają się z szybkim i pozytywnym odzewem. Troska o dobre relacje z lokalną społecznością to cel, który przyświeca nam w codziennej działalności. Jednym z dowodów na to, jest obecność w roli głównego sponsora koncertu galowego Festiwalu „Serca bicie” poświęconemu Andrzejowi Zausze. Zainteresowanie koncertem, to jednoznaczne potwierdzenie doskonałej współpracy świata biznesu i kultury, która przynosi korzyść dla społeczności lokalnej – powiedziała Agnieszka Żyro, Prezes Zarządu ANWIL S.A.

Prezes Agnieszka Żyro wręczyła Złotą Nagrodę im. Andrzeja Zauchy dla najlepszego młodego wokalisty tej edycji Festiwalu. Co roku jest on wybierany z grona wielu chętnych, zgłaszających się do konkursu, którego finał ma miejsce podczas koncertu galowego. Podczas wydarzenia, piosenki z repertuaru Andrzeja Zauchy zaśpiewali między innymi Kuba Badach, Kamil Bednarek, Kasia Moś, Marek Piekarczyk czy Piotr Cugowski. Wyjątkowe muzyczne aranżacje przygotował Paweł Tomaszewski.

Dodaj ogłoszenie