Dąb Barcin - LTP Lubanie 2:4 w 25. kolejce 5. ligi [zdjęcia]

Mirosław Woźniak
Dąb Barcin do przerwy prowadził z LTP Lubanie 2:0, ale ostatecznie mecz przegrał 2:4.

Bramki: Radosław Wisz 2 (23’ i 62’)  -  Waldemar Zakrzewski 2 (66’ i 89’), Łukasz Różański (70’), Łukasz Kranc 76’) z rzutu karnego.
Dąb Barcin do przerwy prowadził z LTP Lubanie 2:0, ale ostatecznie mecz przegrał 2:4. Bramki: Radosław Wisz 2 (23’ i 62’) - Waldemar Zakrzewski 2 (66’ i 89’), Łukasz Różański (70’), Łukasz Kranc 76’) z rzutu karnego. Mirosław Woźniak
Dąb Barcin prowadził z LTP Lubanie już 2:0, ale ostatecznie mecz 25. kolejki 5 ligi przegrał 2:4

BOSiR Dąb Barcin - LTP Lubanie 2:4 (1:0)
GOOOL 23 min - Radosław Wisz 1:0
GOOOL 62 min - Wisz 2:0
GOOOL 66 min - Waldemar Zakrzewski 2:1
GOOOL 70 min - Łukasz Różański 2:2
GOOOL 76 - Łukasz Kranc z karnego 2:3
GOOOL 89 min - W. Zakrzewski 2:4