Derby dla Włocłavii. Przerwana imponująca seria Lidera Włocławek [zdjęcia, wideo]

W kończącym piątoligowy sezon spotkaniu derbowym Włocłavia pokonała Lidera 2:0.

Była to pierwsza od 15. miesięcy porażka w roli gospodarza Lidera, czyli meczu z Unią Janikowo (0:2) 26 marca 2016 roku. Włocłavia skutecznie grała w defensywie, a Lider po raz pierwszy od wspomnianego spotkania z Unią Janikowo nie strzelił choć jednej bramki. Przerwał tym samym imponującą serię 39 ligowych meczów z rzędu z golem. Zobaczcie (kliknij

TUTAJ I OGLĄDAJ

eczu, wypowiedzi trenerów i zawodników oraz doping kibiców i taniec z piłkarzami.

Lider - Włocłavia 0:2 (0:1)
Bramki: Piotr Gląba (38), Piotr Charzewski (53)
Lider: Stawicki - Czaplicki (46, P. Szablewski), T. Szablewski, Kowalski, Olach, Grube, Bobrowski, Kołodziejski, Pyczka (46, Więtczak), Dewil, Łazarski (68, Kaźmierczak).
Włocłavia: Szablewski - Szczęsny, Markiewicz (46, Sawirski), Lewandowski, Kijewski, Frąckowiak (85, Mularski), Charzewski, Behlke, Kujawa, Gląba (87, Gralak), Krosnowski (90+2, Jaroszewski).